Realtime PCR

elham_6311

New member
من توی پایان نامه ارشدم این تکنیک رو دارم
الان در مرحله پروپزال نوشتنم
اما دارم در مورد Real time هم تحقیق می کنم
خواهشا اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم بذارید
منم هر چی پیدا کردم اینجا میگذارم تا اگر کسی لازم داره استفاده کنه
ممنون

love virology

New member
درود بر شما در سایت های فارسی کم پیدا میکنید / لاتین سرچ کنید / این چندتا کتاب برای شروع بد نیستن / کلون سازی ژن براوون / ژن 11 / کتاب های دکتر دلویی مخصوصا مولکولی در هزاره سوم / کتاب ژنوم 3/ کتاب اصول دستکاری ژنی و ژنومیکس ناشر مانی / اصول و روش های pcr ناشر فاطمی / اصول و روش های کاربردی Real - Time PCR ناشر وارستگان/ این 2تا کتاب لاتین هم لینکش هست امیدوارم بدردتون بخوره شاد باشید

دانلود Real Time PCR (Dorak) pdf

دانلود PCR (Mc Pherson, 2nd ed) pdf

دانلود 0521615216 052 50061 pdf

amir.sd

New member
سلام، بچه ها در مورد پروتکل real time pcr و نحوه انجام کارش کسی چیزی میدونه ممنونم میشم اگه میدونید یه کمی در موردش توضیح بدین چون منم پایان نامم در این مورد؟

Chromosome

New member
سلام؛
برای انجام real time اول از همه باید بدونی که نمونه ت Cell line یا بافت و میخوای روی RNA کار کنی یا DNA.
بعد باید مشخص کنی که توی کارت چندتا ژن و چندتا نمونه داری. در کنار ژن های اصلیت باید حتما یک ژن HOUSE KEEPING هم داشته باشی. و بر اساس اینها مواد رو سفارش بدی.
قبل از شروع هر کاری اول از همه پرایمرهاتو طراحی کن و بده به یه شرکت خوب تا برات سنتز کنن. اینو بدون که تو کار real time پرایمر خیییییییییییییییییلی مهمه.اگه پرایمرهات خوب طراحی نشده باشن یا اصلا جواب نمیگیری یا همه ی جوابات کاذبن. پس اگه خودتون طراحی پرایمر بلد نیستید دبال یکی بگردین که بلد باشه.هرچقدر وقت صرف پرایمر کنی مطمئن باش ضرر نمیکنی...

sahar.z69

New member
من مدرکشو دارم،هم طراحی پرایمر و اصول pcr، هم pcr-Rt، اگه سوالی داشتید در خدمتم

amir.sd

New member
درود بر شما در سایت های فارسی کم پیدا میکنید / لاتین سرچ کنید / این چندتا کتاب برای شروع بد نیستن / کلون سازی ژن براوون / ژن 11 / کتاب های دکتر دلویی مخصوصا مولکولی در هزاره سوم / کتاب ژنوم 3/ کتاب اصول دستکاری ژنی و ژنومیکس ناشر مانی / اصول و روش های pcr ناشر فاطمی / اصول و روش های کاربردی Real - Time PCR ناشر وارستگان/ این 2تا کتاب لاتین هم لینکش هست امیدوارم بدردتون بخوره شاد باشید

دانلود Real Time PCR (Dorak) pdf

دانلود PCR (Mc Pherson, 2nd ed) pdf

دانلود 0521615216 052 50061 pdf

دوست عزیز اینا رو که نمیشه دانلود کرد که !!!! اصلا فایلی نبود !! ما رو گرفتی دوست !!!

love virology

New member
مهلتش تمام شده اپلود میکنم دوباره دان کنید . ما کسی رو نگرفتیم مرض هم نداریم

amir.sd

New member
سلام؛
برای انجام real time اول از همه باید بدونی که نمونه ت Cell line یا بافت و میخوای روی RNA کار کنی یا DNA.
بعد باید مشخص کنی که توی کارت چندتا ژن و چندتا نمونه داری. در کنار ژن های اصلیت باید حتما یک ژن HOUSE KEEPING هم داشته باشی. و بر اساس اینها مواد رو سفارش بدی.
قبل از شروع هر کاری اول از همه پرایمرهاتو طراحی کن و بده به یه شرکت خوب تا برات سنتز کنن. اینو بدون که تو کار real time پرایمر خیییییییییییییییییلی مهمه.اگه پرایمرهات خوب طراحی نشده باشن یا اصلا جواب نمیگیری یا همه ی جوابات کاذبن. پس اگه خودتون طراحی پرایمر بلد نیستید دبال یکی بگردین که بلد باشه.هرچقدر وقت صرف پرایمر کنی مطمئن باش ضرر نمیکنی...

دست گل کروموزوم درد نکنه، کروموزوم اگه حالشو داشتی یه کم جزئی تر توضیح بده تا یه کم یاد بگیریم، مرسی

- - - Updated - - -

سلام؛

دست گل کروموزوم درد نکنه، کروموزوم اگه حالشو داشتی یه کم جزئی تر توضیح بده تا یه کم یاد بگیریم، مرسی

ROJO

New member
کتاب مک فرسون-مولر خوبه ، ترجمه شده; نشر آییژ

Chromosome

New member

خواهش میکنم، وظیفه ست. به نظرم بهتره اول یه نگاه به این فایل هایی که دوستامون براتون گذاشتن بندازین تا از لحاظ تئوری موضوع بیاد دستتون؛ چون من کاملا عملی براتون توضیح میدم که بتونین راحت تکنیکو انجام بدین. اگه تئوریشو ندونین یکم درکش براتون سخت میشه

mojnia

New member
در خصوص pcr

Pcr_cloning_1_insertion.flv.jpg

دانلود فایل :Pcr cloning 1 insertion

بالا