خواهش میکنم اگر کسی توانایی عالی در پیدا کردن مقاله داره کمکم کنه...

shimidoost

New member
کسی نیس بتونه کمک کنه...حداقل توی اینکه تو advanced serch سایتی مثل sciencedirect بگه چی بنویسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دارم دیوونه میشم.استادمون ازم خواستن تا راجع به اصلاح سطح نانوذره ها با پلیمریزاسیون پیوندی تحت تابش اشعه هر چی مقاله از سال 2010 به این طرف هست رو ببرم...
کمکم کنین دوستان...
surface modification of nanoparticles by ...-induced graft polymerization

or

surface modification of nanoparticles graft polymerization via irradiation

آخرین ویرایش:

shimidoost

New member
کسی نیس بتونه کمک کنه...حداقل توی اینکه تو advanced serch سایتی مثل sciencedirect بگه چی بنویسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دارم دیوونه میشم.استادمون ازم خواستن تا راجع به اصلاح سطح نانوذره ها با پلیمریزاسیون پیوندی تحت تابش اشعه هر چی مقاله از سال 2010 به این طرف هست رو ببرم...
کمکم کنین دوستان...
surface modification of nanoparticles by ...-induced graft polymerization

or

surface modification of nanoparticles graft polymerization via irradiation

shimidoost

New member
ممنونم alireza-ja...میتونین بازم کمکم کنین...این نتایج جستجو رو که گذاشتین جسارتا خودم هم بهش رسیده بودم ولی نمیدونم چطوری باید محدودترش کرد؟آیا تمامی این مقالات حتی اگه چند جمله در متنشون راجع به موضوع من داشته باشن رو باید جزئ نتایج جستجوم بدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

negahban

New member
ابتدا مقاله ها تون رو توسط گوگل پیدا کنید ...اما ممکنه بسیاری ازین مقاله ها پولی باشد.......بنابراین شما میتوانید این دسته از مقالات رو توسط سایت های هک مقالات مقالات رو رایگان دانلود نمایید

'Reza'

New member
برو توی گوگل اسکولار
بزن
surface modification+nanoparticles+polymerization
مقالاتی که توی عنواناش این کلماتو دیدی رو بخون
سمت چپ رو هم دقت کنی سال رو نشون داده میتونی بازه رو دلخواره بزنی مثلا
جای خالی اول رو بزن 2010 دومی رو خالی بذار
برای عنوان دوم هم همینطوری بین کلید واژه هات + بذار
وقتی سرچ کردی و تموم شد و نتونستی دانلود کنی میتونم برات چنتاشو بگیرم

negahban

New member
ابتدا مقاله ها تون رو توسط گوگل پیدا کنید ...اما ممکنه بسیاری ازین مقاله ها پولی باشد.......بنابراین شما میتوانید این دسته از مقالات رو توسط سایت های هک مقالات مقالات رو رایگان دانلود نمایید

اینم ادرس یک نمونه سایت هک برای این مقالات پولی..........کافیه لینک صفحه ای که مقاله باز میشه رو درون محل مشخص در سایت مذکور وارد کرده و رایگان دانلود کنید

دانلود مقاله رايگان |Sciencedirect-IEEE-Springer|ايلرنيکا

shimidoost

New member
هنوزم اونطور که باید و شاید نتونستم...ممنون میشم باز هم کمکم کنین...هر راهی که بلدین برای من خیلی حیاتیه حتی!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

shimidoost

New member
یه like کمه...
100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
like

آخرین ویرایش:
بالا