اکانت دانشگاه های خارجی برای دسترسی به پایگاه های اطلاعاتی رو میخوام...

shimidoost

New member
سلام دوستانم.به کمکتون نیاز دارم. کتابخونه ی دانشگاهمون به هیچکدوم از پایگاه های اطلاعاتی دسترسی نداره.مسئله مرگ و زندگیه...شدیدا نیاز دارم خواهشا کمک کنید...

dr.bahar1986

New member
سلام دوستانم.به کمکتون نیاز دارم. کتابخونه ی دانشگاهمون به هیچکدوم از پایگاه های اطلاعاتی دسترسی نداره.مسئله مرگ و زندگیه...شدیدا نیاز دارم خواهشا کمک کنید...

مقالاتی رو که میخوای و نمیتونی دانلود کنی از این آدرس بگیر
دانلود رایگان مقالات علمی IEEE - ScienceDirect - Springer بصورت خودکار

shimidoost

New member
دوستان ممنونم۰ برای دانلود مقاله مشکلی ندارم توی سرچ مشکل دارم۰ یه نفر بهم گفت اسکوپوس عالیه از نظر سرچ۰همون موضوع رو برات میاره۰برای درس روش استفاده از متون استاد بهم این موضوع را دادن serface modification of nanoparticles by grafting polymers من هفت تا مقاله راجع به پلی متیل متا اکریلات و نانوذره ی سیلیکا براشون بردم۰گفتن سرچتون خوب بود اما من میخوام اول نانوذره رادیکالی بشه و بعد روی اون پلیمریزاسیون انجام بشه و این که هرچی مقاله راجع به این موضوع از سال ۲۰۱۰ تا الان هست راجع به این موضوع رو برام بیار۰یعنی هر نانوذره و هر پلیمری۰دوستان راهنماییتونو ازم دریغ نکنین۰۰۰ممنون

آخرین ویرایش:

shimidoost

New member
کسی هس بتونه از کتابخونه ی دانشگاهشون به سایت scopus.com دسترسی داشته باشه که لطف کنه موضوعمو سرچ کنه و نتایج رو بهم برسونه۰خیلی پرروییه میدونم ولی تا عمر دارم دعاش میکنم۰۰۰خیر سرم دارم 'دانشگاه صنعتی اصفهان'درس میخونم هیچ امکاناتی نداره از وقتی من یادمه توی سایت کتابخونه نوشته بود دسترسی به فلان سایت تا اطلاع ثانوی مقدور نیست ما هم ساده فکر میکردیم به خاطر تحریماس۰یکی از دوستان ادرس سایت کتابخونه دانشگاه کردستانو برام فرستاده بودن بعد اونجا به هممممممه ی پایگاه ها دسترسی داشتن۰۰۰پرحرفیمو ببخشین اخه دلم پره۰۰۰۰

کرهانی

New member
کسی هس بتونه از کتابخونه ی دانشگاهشون به سایت scopus.com دسترسی داشته باشه که لطف کنه موضوعمو سرچ کنه و نتایج رو بهم برسونه۰خیلی پرروییه میدونم ولی تا عمر دارم دعاش میکنم۰۰۰خیر سرم دارم 'دانشگاه صنعتی اصفهان'درس میخونم هیچ امکاناتی نداره از وقتی من یادمه توی سایت کتابخونه نوشته بود دسترسی به فلان سایت تا اطلاع ثانوی مقدور نیست ما هم ساده فکر میکردیم به خاطر تحریماس۰یکی از دوستان ادرس سایت کتابخونه دانشگاه کردستانو برام فرستاده بودن بعد اونجا به هممممممه ی پایگاه ها دسترسی داشتن۰۰۰پرحرفیمو ببخشین اخه دلم پره۰۰۰۰

سلام
منکه واسه دسترسی به اسکوپوس مشکلی ندارم :|
اما از موضوع مقاله تون سر درنمیارم:(

کرهانی

New member

من Poly Methyl methacrylate and silica nanoparticle رو سرچ کردم 31ی اورد
فقط تیتر میخواید؟
ادرس میل بدید تا واستون بفرستم اگر پیدا نکردید

shimidoost

New member
کرهانی عزیز.سلام و ممنون.ببخشید منو که به اینترنت دسترسی نداشتم تا زودتر پاسخ بدم.چطوری دسترسی دارین میشه راهنمایییم کنین.راستش من خیلی از ADVANCE SEARCH های این سایت ها سر در نمیارم ولی میخواستم سرچ کنم
surface modification of nanoparticles by grafting polymers
و نتایج جستجویی با همین عنوان رو میخوام.هر نانوذره و یا هر پلیمری که به جای nanoparticles و polymers باشه مهم نیست ...ممنون ازتون یه دنیا.اونی که استادم تایید کردن از نظر محتوا این بودش
Surface Modification of Silica Nanoparticles by UV-Induced Graft Polymerization of Methyl Metaacrylate

کرهانی

New member
کرهانی عزیز.سلام و ممنون.ببخشید منو که به اینترنت دسترسی نداشتم تا زودتر پاسخ بدم.چطوری دسترسی دارین میشه راهنمایییم کنین.راستش من خیلی از ADVANCE SEARCH های این سایت ها سر در نمیارم ولی میخواستم سرچ کنم
surface modification of nanoparticles by grafting polymers
و نتایج جستجویی با همین عنوان رو میخوام.هر نانوذره و یا هر پلیمری که به جای nanoparticles و polymers باشه مهم نیست ...ممنون ازتون یه دنیا.اونی که استادم تایید کردن از نظر محتوا این بودش
Surface Modification of Silica Nanoparticles by UV-Induced Graft Polymerization of Methyl Metaacrylate
سلام خواهش کاری نکردم، اشکالی نداره
مال ما دانشگاه داره و از خوابگاه هم میزنم اسکوپوس راحت میاد
منم زیاد تو سرچ پیشرفته وارد نیستم و تازه دارم یاد میگیرم
این عبارت رو سرچ کردم و از 2011تا2015 6477تا پیدا کرده
Scopus - Cookies Disabled

حالا شب اگر از خونه بشه محدودتر سرچ میکنم،عصر بلیط دارم

hebe.nurse

New member
کرهانی قدر دانشگاه کرمان رو بدون. من که اومدم تهران تازه می فهمم اونجا چی بود!!! :j58r36j3gcr4suxymup

dr.bahar1986

New member
کرهانی قدر دانشگاه کرمان رو بدون. من که اومدم تهران تازه می فهمم اونجا چی بود!!! :j58r36j3gcr4suxymup

منم یه دوره شهیدباهنر کرمان بودم خیلی دوسش داشتم خصوصا خیابون لاو استریت داخل دانشگاه و اون کعبه که انتهای خیابون بود
و لهجه قشنگ اساتید و کارمندا
مردم مهمون نوازش
همه و همه عالی بودن

hebe.nurse

New member
منم یه دوره شهیدباهنر کرمان بودم خیلی دوسش داشتم خصوصا خیابون لاو استریت داخل دانشگاه و اون کعبه که انتهای خیابون بود
مردم مهمون نوازش
همه و همه عالی بودن

اوهوم لاو استریتش قشنگه تابستونا........
من خودم کرمانیم بهار. :sad:
باهنر قشنگتره ولی من دانشگاه علوم پزشکی رو میگم. اونجا در وفور نعمت بودم قدرشو ندونسمممم :(((

- - - Updated - - -

مردم مهمون نوازش
همه و همه عالی بودن

اوهوم لاو استریتش قشنگه تابستونا........
من خودم کرمانیم بهار. :sad:
باهنر قشنگتره ولی من دانشگاه علوم پزشکی رو میگم. اونجا در وفور نعمت بودم قدرشو ندونسمممم :(((

dr.bahar1986

New member
تهران که نعماتش بیشتره عزیزم فقط باید یاد بگیری چطور استفاده کنی چون اینجا هرکی سرش تو کاره خودشه و خودت باید تلاش کنی
موفق باشی عزیزم

diseases

Well-known member

دوستان قدر دانشگاه های شهرستان رو بدونین. منم این ترم اولمه که اومدم تهران (دانشگاه ایران). اساتید شهرستان واقعاً دلسوز ترن. کاش به جای تهران یزد رو انتخاب کرده بودم.

shimidoost

New member
بازم ممنونم.این لینکی رو که گذاشتین نمیتونم باز کنم :) نیاز به user/pass داره...این سایتو پیدا کردم GetFullText.ir | سامانه تامین دسترسی به منابع علمی فقط باید از دانشگاه وارد بشم..اگه فقط بتونین از صفحات جستجو عکس یا کپی...چی بگم آخه خیلی زیاده روم نمیشه.شرمندمبه خدا...راستی سفر به سلامت

shimidoost

New member
فردا اگه تنبلی نکنم و برم دانشگاه...بازم سر میزنم...ممنون از محبت و واقعااااا لطفتون...

dr.bahar1986

New member
دوستان قدر دانشگاه های شهرستان رو بدونین. منم این ترم اولمه که اومدم تهران (دانشگاه ایران). اساتید شهرستان واقعاً دلسوز ترن. کاش به جای تهران یزد رو انتخاب کرده بودم.

اساتید تهران سرشون شلوغتره و اکثرن غیراز تدریس مسئولیت دیگه ای هم دارن درضمن ترم اول دچار بحران میشن تمام دانشجوهایی که از دانشگاههای دیگه اومدن دانشگاه تهران
اما ترم دوم یواش یواش درست میشه مثبت فکرکن

بالا