دلهرهای بچه های متقاضی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی وزارت بهداشت

Roxan

New member
بچه ها سلام

بیاین از حال و احوال خودتون این روزای نزدیک به اعلام نتایج بگید .....

Roxan

New member
من خودم این روزا خیلی دلهره نتایج رو دارم به خصوص که امسال ظرفیت رشته بیوتک رو اصلا تو دفترچه اعلام نکردن، کسی از ظرفیت های امسال خبری چیزی داره ؟

*hadis*

New member
من خودم این روزا خیلی دلهره نتایج رو دارم به خصوص که امسال ظرفیت رشته بیوتک رو اصلا تو دفترچه اعلام نکردن، کسی از ظرفیت های امسال خبری چیزی داره ؟

سلام دوست عزیز..با اینکه اصلا دلهره ای ندارم ولی چون هم رشته ایم گفتم یه حرفی زده باشم.بعدشم مگه ظرفیت رشته های دیگه رو تو دفترچه زدن؟ظرفیت همه رشته ها همراه با نتایج مرحله اول طبق گفته خودشون همون 12 آذر میاد! شایدم فردا اومد:rolleyessmileyanim:

mortaza

New member

طبق اطلاع موثق ظرفیت های روزانه امسال حدود 30 نفر یا کمتره!

Roxan

New member
آخه یادتون باشه پارسال قبل کنکور ظرفیت ها اعلام شد ولی امسال معلوم نیست می خوان چی کار کنن ؟ :smilies-azardl (181

Roxan

New member
یعهنی اگه 30 نفر روزانه باشه با بین اللمل میشه 44 ! یعنی 88 تا رو میگن که بیان ! :thanks:

امسال با اضافه شدن دانشگاه تهران و تربیت مدرس ظرفیت بیشتر است احتمالاً اما طبق گفته یک دانشجوی دکتری زنجان که باهاش ارتباط گرفتم نمیدونم چقدر میشه به حرفش اعتماد کرد گفتش زنجان امسال عدم ظرفیت اعلام میکنه بر اساس گفته مدیر گروهشون دکتر شاهانی!!

یک نکته دیگه
به نظرم دلهره برای دعوت به مصاحبه الکی و بیخود ،آخه اون نتیجه 4 بهمن مهم! بنابراین اگر دلهر ه ای هم بخواد باشه واسه اون شاید اما نتیجه اولیه فکر نکنم دلهره داشته باشه!!

Roxan

New member
اتفاقا به نظرم نتیجه اول واقعا دلهره داره چون بعد نتیجه اول حداقل خیالت از همون 70% راحت می شه میمونه 30% ولی اگه همون 70% رو هم نیاری یعنی برو تا سال دیگه :smilies-azardl (181

*hadis*

New member
یکی از دوستام از حالا نشسته داره کپی مدارک می گیره و تو پوشه میزاره ، کیا در حال انجام همین کارن ؟

هیشکی!!! ما که داریم خونه داری میکنیم:riz303: گمونم بقیه هم دارن مدارک رواز پوشه هاشون در میارن و اسکن می کنن و می ریزن رو سی دی!! :ahi5slcgm04mi8jqqkl

بالا