مصاحبه سال 93

mortaza

New member
دوستان مصاحبه از 16 تا 27 آذر هس! جدیدا اعلام شد. فکر کنم نتایج اولیه هم زودتر بیاد

30s2mars

New member
زمانشو زیاد کردن که مصاحبه هر دانشگاه رو بدن به همون دانشگاه؟؟ :mad_majidonline:

rozeabi

New member
منم دیدم. تو سایت سنجش زده. واقعا تو این مملکت یکی از دلخوشی هام نظم و انضباط وزارت بهداشت بود که امسال فاتحه ی اون رو هم خوندند. اون از اعلام کلید نهایی و اینم از مصاحبه. آخه شاید یه عده از بچه ها بین 16 آذر تا 23 وقت دفاع گرفتند. اینطوری که کل برنامه شون بهم می خوره. بعد هر فکر کنید که چقدر الان دست اساتید بازه برای گلچین کردن دانشجوهای خودشون. دیگه اینطوری نیست که هیئت منصفه از اساتید دانشگاههای مختلف باشن که لاقل در مورد هر دانشجویی که تهران خونده چند تا شون هیچ شناختی ازش نداشته باشن و ارفاق نکنن. بهشتی ها دانشجوهای خودشون رو تحویل می گیرن، بهزیستی ها به هم چنین و .... خلاصه شانس من که تو تهران نخوندم با این وضع حسابی اومد پایین :sadsmiley:

کارولین

New member
زمان مصاحبه کلیه رشته ها از روز یکشنبه 16 آذر ماه 93 لغایت پنجشنبه 27 آذر ماه 93 خواهد بود. زمان و مکان هر رشته به تفکیک در کارت ورود به جلسه ی مصاحبه درج خواهد شد.

بچه ها این یعنی چی؟ چه اوضاعیه داریم ما آخه .... ای خدا خودت همه چیزو بخیر کن ماها هممون زحمت کشیدیم خودت با عدالتت ماجوونا رو به آرزومون برسون .
امین

کارولین

New member
من اگه خدایی نکرده قبول نشم دیگه تموم شد. میرم دنبال زبان و ازدواجی که بخاطر هیچ عقب انداختم و دکتری تو کانادا. والسلام این بی نظمیهای ماها هیچ وقت اصلاح نمشه فقط عمر یه عده جوون این وسط هدر رفت. 8 ماه تو خونه نشستن و درس خوندن اسون نیست فکر کنم اکثرا این وضعیتو داشتن .

rozeabi

New member
امیدوارم لاقل جواب نتایج رو زود بدن تا بدون استرس آماده بشم. من فکر می کردم مصاحبه یه روزه. الان باید ببینم خونه ی کی می تونم یه هفته لنگر بندازم و کنگر بخورم:)) یعنی فرعیات هم به مشکلات اصلی اضافه شدن. امیدوارم برف نیاد لاقل بتونم شهر رو هم یه سیاحتی بکنم :)).

rozeabi

New member
زمان مصاحبه کلیه رشته ها از روز یکشنبه 16 آذر ماه 93 لغایت پنجشنبه 27 آذر ماه 93 خواهد بود. زمان و مکان هر رشته به تفکیک در کارت ورود به جلسه ی مصاحبه درج خواهد شد.

بچه ها این یعنی چی؟ چه اوضاعیه داریم ما آخه .... ای خدا خودت همه چیزو بخیر کن ماها هممون زحمت کشیدیم خودت با عدالتت ماجوونا رو به آرزومون برسون .
امین

حالا شاید هم فقط زمان رو انداخته باشن جلو و روال مصاحبه مثل سابق باشه. دعا می کنم که مثل پارسال باشه :(40):

mortaza

New member
امیدوارم لاقل جواب نتایج رو زود بدن تا بدون استرس آماده بشم. من فکر می کردم مصاحبه یه روزه. الان باید ببینم خونه ی کی می تونم یه هفته لنگر بندازم و کنگر بخورم:)) یعنی فرعیات هم به مشکلات اصلی اضافه شدن. امیدوارم برف نیاد لاقل بتونم شهر رو هم یه سیاحتی بکنم :)).

دوست عزیز مصاحبه هر کس تو یه روزه و افراد رو تو روزهای مختلف تقسیم میکنن عین نوبت ویزیت دکتر هس! امسال چون داروسازی ها هم اضافه شدن روزاش بیشتر شده

کارولین

New member
خب مرتضی جان چرا انقدر طولانی ؟ سالهای قبل یه هفته ای الان 12 روزززززز چه خبره؟ بخدا اعصابم خورد شد .:p7977cujr38iyymsu8:

mortaza

New member
منم دیدم. تو سایت سنجش زده. واقعا تو این مملکت یکی از دلخوشی هام نظم و انضباط وزارت بهداشت بود که امسال فاتحه ی اون رو هم خوندند. اون از اعلام کلید نهایی و اینم از مصاحبه. آخه شاید یه عده از بچه ها بین 16 آذر تا 23 وقت دفاع گرفتند. اینطوری که کل برنامه شون بهم می خوره. بعد هر فکر کنید که چقدر الان دست اساتید بازه برای گلچین کردن دانشجوهای خودشون. دیگه اینطوری نیست که هیئت منصفه از اساتید دانشگاههای مختلف باشن که لاقل در مورد هر دانشجویی که تهران خونده چند تا شون هیچ شناختی ازش نداشته باشن و ارفاق نکنن. بهشتی ها دانشجوهای خودشون رو تحویل می گیرن، بهزیستی ها به هم چنین و .... خلاصه شانس من که تو تهران نخوندم با این وضع حسابی اومد پایین :sadsmiley:

از قضا وزارت بهداشت هیچ حساب و کتابی نداره و هیچیش منطقی نیست! مثلا کنکور ما نمره منفی داره ولی کنکور داروسازی نمره منفی نداره! یا مثلا قبولی مرحله اول رو که اعلام میکنن نمره کتبیت و رتبه کتبیت رو نمیگن! بعدش هم که قبول میشی اول دانشگاه رو میگن بعد 20 روز رتبه و اعتراضات میاد! یعنی طرف بیست روزه رفته نشسته سر من باید اعتراض کنم که من باید جای اون برم! خیلی سیستم جالبی داره انصافا!

mortaza

New member
خب مرتضی جان چرا انقدر طولانی ؟ سالهای قبل یه هفته ای الان 12 روزززززز چه خبره؟ بخدا اعصابم خورد شد .:p7977cujr38iyymsu8:

مگه برا شما چه فرقی میکنه؟ اصلا بشه یه ماه ! یه روز نوبت شما اعلام میشه میری 10 دقیقه ازت بازجویی میکنن دیگه!:New (6):

mortaza

New member
چیزی که من تجربه دارم و از بچه های دکترا شنیدم تو مصاحبه بیوتک فقط با مقاله isi کار دارن و چیزای دیگه مثل پوستر و همایش و کنگره خیلی تاثیرگذار نیست!

کارولین

New member
مگه برا شما چه فرقی میکنه؟ اصلا بشه یه ماه ! یه روز نوبت شما اعلام میشه میری 10 دقیقه ازت بازجویی میکنن دیگه!:New (6):

موضوع همون قضیه بلاتکلیفی دیگه آقا مرتضی میخوام زودتر این کابوس تموم بشه خسته شدم بخدا خدا از اون صبرت به ماهم بده :j58r36j3gcr4suxymup

rozeabi

New member
دوست عزیز مصاحبه هر کس تو یه روزه و افراد رو تو روزهای مختلف تقسیم میکنن عین نوبت ویزیت دکتر هس! امسال چون داروسازی ها هم اضافه شدن روزاش بیشتر شده
همینطوره. ولی فکر کردم امسال شاید مصاحبه ی هر دانشگاه رو بدن به اون دانشگاه و هر روز مجبور باشم برم به یه دانشگاه.
بهداشت رو از نظر زمان بندی گفتم منظمه و اینکه در مورد مصاحبه هم به مراتب بهتر از وزارت علومه که ارفاق و تبعیض بیداد می کنه.

TUMS

Well-known member

وای چقدر به خودتون استرس میدین
اصلآ زمان و مکان و اینها مهم نیست هر چند میدونم تغییری صورت نمیگیره مصاحبه هم تهرانه

ان شاا... هر کسی که حقشه قبول میشه هر کسی هم نیست مثل من میره سربازی خخخخخخخخخ
خانم ها هم برن ازدواج کنن
کار از این بهتر

*hadis*

New member

وای چقدر به خودتون استرس میدین
اصلآ زمان و مکان و اینها مهم نیست هر چند میدونم تغییری صورت نمیگیره مصاحبه هم تهرانه

ان شاا... هر کسی که حقشه قبول میشه هر کسی هم نیست مثل من میره سربازی خخخخخخخخخ
خانم ها هم برن ازدواج کنن
کار از این بهتر

بعد اون وقت اونایی که قبلا ازدواج کردن چیکار کنن؟؟سربازی هم ندارن!!!

TUMS

Well-known member
بعد اون وقت اونایی که قبلا ازدواج کردن چیکار کنن؟؟سربازی هم ندارن!!!

شما ازدواج کردین و سربازی هم ندارین که اینقدر بی خیالین
حالا من بیچاره هم باید برم سربازی تازه ازدواج هم باید بکنیم
حالا سربازی را میشه یه کاریش کرد ازدواج را چکارش کنم خخخخخخخخخ:smilies-azardl (113
شوخی میکنیم یه کم از جو استرسی کم شه هر چند من خودم بی خیالم کلآ

بالا