حقوق ماهانه دانشجویان Ph.D وزارت بهداشت چقدره ؟

کارولین

New member
دوستای گلم سلام .حقوق بچه های دکتری چقدره؟ من شنیدم ماهانه 900 هزار تومن میگیرن . نمی دونم درسته یا نه ؟ راستی میشه همزمان با دکتری طرح دوره لیسانسم
گذروند. مرسی از جوابهاتون :dadad4:

rozeabi

New member
دوستای گلم سلام .حقوق بچه های دکتری چقدره؟ من شنیدم ماهانه 900 هزار تومن میگیرن . نمی دونم درسته یا نه ؟ راستی میشه همزمان با دکتری طرح دوره لیسانسم
گذروند. مرسی از جوابهاتون :dadad4:

گویا دانشگاه به دانشگاه فرق داره. من شنیدم که بین ششصد تا هشتصد متغیره. متاهل ها هم حدود صد تا صد و پنجاه تومن بیشتر از مجردها می گیرن

mehrshad.namdar

New member
سال قبل هشتصد بود. تو رشته ما طرح اجباری نیست ولی تعهد خدمت میگیرن. حدود ده سال

varia

Well-known member
سلام. دوستان من تهران میخونن و حدود 600-700 میگیرند. فک کنم دانشگاههای تهران بیشترین حقوقو میدن و میگفتن که به متاهلها تقریبا 100-50 تومن بیشتر میدن. گذروندن طرح هم فک نکنم شدنی باشه چون تحصیل در دکتری تمام وقته ولی بعضی دانشگاهها زیاد سخت نمیگیرن.

کارولین

New member
گلچین مگه تحصیل تو دکتری 2 روز در هفته نیست ؟ منظورم طرح دوره لیسانسمه که اجباریه چون ارشدو بلافاصله قبول شدم طرحمو نرفتم. میخوام برم یه منطقه محروم طرحمو بگذرونم
تو میگی نمیشه ؟؟؟

کارولین

New member
فکر کنم دانشگاه شهید بهشتی سخت گیری نمیکنه مثل تهران. شما اطلاع ندارین گلچین جان؟

کارولین

New member
راستی اگه وسط دکترا یه وقت متاهل شدیم اون 50- 100 تومن اضافیم میدن؟!!:tonguesmiley:

راستی اگه وسط دکترا یه وقت متاهل شدیم اون 50- 100 تومن اضافیم میدن؟!!:tonguesmiley:

دوروز در هفته !؟ بچه هاي مشهد كه من خبر دارم مجبورن مث كارمندا هر روز بيان انگشت بزنن واسه ورود و خروج و مث كارمندا مرخصي بگيرن واسه رفتن به شهراشون !

varia

Well-known member
گلچین مگه تحصیل تو دکتری 2 روز در هفته نیست ؟ منظورم طرح دوره لیسانسمه که اجباریه چون ارشدو بلافاصله قبول شدم طرحمو نرفتم. میخوام برم یه منطقه محروم طرحمو بگذرونم
تو میگی نمیشه ؟؟؟

آره کلاساش کمه ولی میگن باید حاضر باشید در دانشکده!(مشغول سرچ و پایان نامه باشید) بخصوص بعد گذروندن آزمون جامع. ولی والا کلا معلوم نیس! گاه گیر میدن،گاه آزاد میذارن. بستگی به دانشگاه و گروه آموزشی داره.

varia

Well-known member
فکر کنم دانشگاه شهید بهشتی سخت گیری نمیکنه مثل تهران. شما اطلاع ندارین گلچین جان؟

متاسفانه اطلاع چندانی ندارم فقط میدونم شهید بهشتی و تبریز سخت گیرن!

- - - Updated - - -

Eagle_78

Member

- - - Updated - - -

در خصوصص شهید بهشتی تایید میشه که سخت گیرتر از دانشگاه تهران هستند و دانشجویان Phd ملزم به کارت زدن هستند
حقوق متاهلین هم در بهشتی 850 تومن هست و البته در صورتی که تدریس بیشتر از 2 واحد بهشون بدند پول اون هم اضافه میشه

arasbaran

New member
یه سوالی این تعهد 10 ساله میگیرن یعنی حتما بعد اتمام درسمون میریم سر کار یا اگه نیازشون باشه بر میدارن؟ رشته به رشته فرق میکنه؟

mehsad

New member
یه سوالی این تعهد 10 ساله میگیرن یعنی حتما بعد اتمام درسمون میریم سر کار یا اگه نیازشون باشه بر میدارن؟ رشته به رشته فرق میکنه؟

اینکه بعد از درس تعهد داریم که خدمت کنیم خیلی خوبه ولی متاسفانه اصلا برنمیدارن یا پارتیا و افراد خاص خودشونو برمیدارن. هر چند من نمیدونم چهجوریه ولی خب میبینید که چه جوری هیات علمی جذب میکنن!
والا ما از خدامونه که جذبمون کنن و تعهد خدمت هم بدیم . ولی موضوع اینه که این تعهد خدمت یعنی اگر بخوایم از کشور خارج بشیم کلی غل و زنجیر دور گردنمونه و باید این خدمت رو بخریم تا آزاد شیم!!!!

mehsad

New member
در مورد حقوق بستگی به دانشگاه داره. نیمدونم تهران چقدر میده والا . آخه دوستای من هیچ کدوم نگفتن! چراشو نمیدونم. ولی میدونم متاهل ها حدودا 100 بیشتر میگیرن! حالا کمی کم و زیاد. ولی بودجه دانشگاه و حقوق بیس مربی ها مهم هست. نیمدونم دانشگاه های بزرگ بیشتر هست یا نه ولی تهران بر خلاف عظمتش تسهیلاتش پایینه. ولی بهشتی میدونم رسیدگی و تسهیلات بیشتره.

mahii

New member
در خصوصص شهید بهشتی تایید میشه که سخت گیرتر از دانشگاه تهران هستند و دانشجویان Phd ملزم به کارت زدن هستند
حقوق متاهلین هم در بهشتی 850 تومن هست و البته در صورتی که تدریس بیشتر از 2 واحد بهشون بدند پول اون هم اضافه میشه

من ترم يك ارشد شهيدبهشتيم .ما اولين گروه ارشديم كه كارت ميزنيم همش:65d6a5d6s:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hasti69

Hamidvet

New member
سلام. دوستان من تهران میخونن و حدود 600-700 میگیرند. فک کنم دانشگاههای تهران بیشترین حقوقو میدن و میگفتن که به متاهلها تقریبا 100-50 تومن بیشتر میدن. گذروندن طرح هم فک نکنم شدنی باشه چون تحصیل در دکتری تمام وقته ولی بعضی دانشگاهها زیاد سخت نمیگیرن.

دکتر گلچین عزیزم، ولی برای دانشگاه تربیت مدرس دکتری تمام وقت نیست و میشه راحت یک کار نیمه وقت پیدا کرد ...

بالا