█ اضافه خدمت همه سربازان بخشیده شد / ۲ماه کسر خدمت به ازای هر فرزند برای سربازان پدر

eeeeeeehsan

New member
kamali1.jpg

به گزارش تسنیم؛
سردار موسی کمالی با اعلام خبر بخشش اضافه خدمت سنواتی تمام سربازان وظیفه در حال خدمت از سوی رهبر معظم انقلاب به مناسبت عید سعید غدیر خم، اظهار داشت:
رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا به مناسبت عید سعید غدیرخم و بنا به پیشنهاد ستاد کل نیروهای مسلح، اضافه خدمت سنواتی تمام سربازان وظیفه در حال خدمت را عفو فرمودند.
وی ادامه داد: همچنین تمامی افرادی که تا تاریخ ۲۲ بهمن‌ماه سال ۹۳ خود را برای خدمت مقدس سربازی معرفی کنند، در شمول این عفو قرار خواهند گرفت.سردار کمالی اضافه کرد که این اعلام به منزله ابلاغ بوده و لازم‌اجرا است.جانشین منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح در ادامه این گفت‌وگو از کسر خدمت سربازان در حال خدمت دارای فرزند نیز به مناسبت عید سعید غدیرخم خبر داد و گفت:
با توجه به اینکه مدت خدمت مشمولان دارای فرزند اعزامی سال ۹۴ کاهش یافته بود، بنا به تقاضای سربازان در حال خدمت، به مناسبت عید سعید غدیر خم، مدت خدمت سربازان دارای فرزند در حال خدمت به ازای هر فرزند ۲ ماه کسر شد.
وی در پایان گفت: کسانی که تا پایان سال ۹۳ خود را برای خدمت سربازی معرفی کنند در شمول این مصوبه قرار می‌گیرند.

تاریخ خبر: 22 مهر 1393
منبع: نظام وظیفه و خدمت سربازی

necrotizing fasciitis

Active member
اگه من از حالت تجرد خارج بشم چندتا بچه بیارم معافم!
10/5=x= 21%2
ینی بعبارنی 10 فرزند سالم و یک نیم تنه :21:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bioshimi@

necrotizing fasciitis

Active member
ینی میگی بجای یه زن که ده تا بچه بدنیا بیار
10 تا زن بگیرم که هرکدوم یه بچه بدنیا بیارن همون بشه ؟؟!!
اینم فکر خوبیه ولی بجای 2 سال سربازی سی سال میرم جبهه و جهنم :|

eeeeeeehsan

New member
اگه من از حالت تجرد خارج بشم چندتا بچه بیارم معافم!
10/5=x= 21%2
ینی بعبارنی 10 فرزند سالم و یک نیم تنه :21:

من شنیدم کسی که متاهل باشه 3 ماه از خدمتش کم میشه. یعنی میشه 18 ماه.
18 تقسیم بر 2 میشه 9. یعنی 9 تا بچه بیاری خدمت نرفته معافی.
ولی اقتصادی فکر کن. از 1 زن 9تا بیاری خیلی بهتره تا اینکه از 9تا زن هرکدوم سری یکی بیاری.
در حالت اولی 11 قسمت یارانه بهت تعلق میگیره، بچه شیرخوار هم نونی نمی خوره، نون خورت خودتی و زنت، یعنی 2تا.
ولی در حالت دوم 10تا نون خور بزرگ داری 9تا شیرخوار. به علاوه بر اینکه خرج عروسی و مهریه و خونه و زندگی و اینا هم هست اصلن نمی صرفه.

یعنی شرم بر من با این استدلالم :sarma:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bioshimi@

necrotizing fasciitis

Active member
تا حالا از این دیدگاه و زاویه به قضیه نیگا نکردم مرسی
اتفاقا استدلال زیبا و کاملا منطقی بود فقط بدیش اینه که نتیجه اش زیادی طول میکشه :
1- هر بچه به نه ماه زمان نیاز داره
2- در بهترین حالت هر زن دو قلو بدنیا میاره ( البته استثنا هایی هم در تاریخ رویت شده)
پس با این دلیل ما عبارت این گونه میشه که:
T = زمان معافی کامل (ماه)
x= تعداد فرزند های مشمول
t= زمان ثابت ( 9 ماه) برای مراحل تکامل
T=x *t
T= 9*9
T=81
به سال هم میشه7 سال که اگه ما بنا به هر زایمان 2 قلو باشه زمان به نصف کاهش پیدا میکنه
این معادله درصورتی که همه شرایط ایده آل باشه درست است

eeeeeeehsan

New member
تا حالا از این دیدگاه و زاویه به قضیه نیگا نکردم مرسی
اتفاقا استدلال زیبا و کاملا منطقی بود فقط بدیش اینه که نتیجه اش زیادی طول میکشه :
1- هر بچه به نه ماه زمان نیاز داره
2- در بهترین حالت هر زن دو قلو بدنیا میاره ( البته استثنا هایی هم در تاریخ رویت شده)
پس با این دلیل ما عبارت این گونه میشه که:
T = زمان معافی کامل (ماه)
x= تعداد فرزند های مشمول
t= زمان ثابت ( 9 ماه) برای مراحل تکامل
T=x *t
T= 9*9
T=81
به سال هم میشه7 سال که اگه ما بنا به هر زایمان 2 قلو باشه زمان به نصف کاهش پیدا میکنه
این معادله درصورتی که همه شرایط ایده آل باشه درست است

:25r30wi:
یادت رفت بگی از جاذبه زمین چشم پوشی شده خخ

خب می تونی هم تخمک لقاح یافته رو دست کاری کنی یه شبه یه 9 قلو دست و پا کنی. LOL :))

alireza-ja

New member

خب می تونی هم تخمک لقاح یافته رو دست کاری کنی یه شبه یه 9 قلو دست و پا کنی. LOL :))

ما توی دبیرستان از نیروی اصطکاک و گرمای تلف شده چشم پوشی میکردیم نیروی جاذبه رو ١٠ میگرفتیم.
یه پیشنهاد هم من میدم:حالا چه کاریه از یه خانم بدبخت ١٠_١٢تا بچه میخواید دنیا بیارید خوب اون بدبخت چه گناهی کرده یا واقعا حوصله دارید برید ١٠تاااا زن بگیرید؟ بنظرم برید پرورشگاه یه١٠تا بچه به فرزندی قبول کنید تا هم اونا به یه سرپناهی برسن هم سربازی رو هم بپیچونید.

خداییش نظر رو حال کردید

- - - Updated - - -

ما توی دبیرستان از نیروی اصطکاک و گرمای تلف شده چشم پوشی میکردیم نیروی جاذبه رو ١٠ میگرفتیم.
یه پیشنهاد هم من میدم:حالا چه کاریه از یه خانم بدبخت ١٠_١٢تا بچه میخواید دنیا بیارید خوب اون بدبخت چه گناهی کرده یا واقعا حوصله دارید برید ١٠تاااا زن بگیرید؟ بنظرم برید پرورشگاه یه١٠تا بچه به فرزندی قبول کنید تا هم اونا به یه سرپناهی برسن هم سربازی رو هم بپیچونید.

خداییش نظر رو حال کردید

sepideeee

New member
من به عنوان کاندیدای مدیریت این تاپیک رو غیراخلاق ورزشی اعلام می کنم :eek:t0837h0nn8zfqu8ult :))))))))))))))))))

sepideeee

New member

خداییش نظر رو حال کردید

خیر حال نکردیم ... چونکه پرورشگاه به اقایی که سربازی نرفته بچه قرض نمی ده :riz481: این فرضیه رد میشه :)))

alireza-ja

New member
خیر حال نکردیم ... چونکه پرورشگاه به اقایی که سربازی نرفته بچه قرض نمی ده :riz481: این فرضیه رد میشه :)))

حیف شد اونطوری معامله برد برد میشد.

پس بنظرم خانمها یه جورایی باید اعتراضشون رو به گوش مسؤلین برسونن. چون اولین گروهی هستن از این طرح لطمه میبینن:)

necrotizing fasciitis

Active member
این قانون کارشناسی نشده و مشکل داره
حالا ببینید اگه بعد چند سال لغوش نکردن :|
الان ینی پسری که زن بگیره از سربازی میترسه؟!!!!!!

sepideeee

New member
حیف شد اونطوری معامله برد برد میشد.

پس بنظرم خانمها یه جورایی باید اعتراضشون رو به گوش مسؤلین برسونن. چون اولین گروهی هستن از این طرح لطمه میبینن:)

تنها راهش اینه که اقایون یه زحمتی بکشن دو سال سربازیو پر کنن .. والا :tonguesmiley:

sepideeee

New member
این قانون کارشناسی نشده و مشکل داره
حالا ببینید اگه بعد چند سال لغوش نکردن :|
الان ینی پسری که زن بگیره از سربازی میترسه؟!!!!!!

یه مشکل دیگه هم اینه که به پسری که سربازی نرفته زن هم نمی دن ( این نکته ی مهم همین الان یادم اومد:)) حالا چه برسه به بچه :))

eeeeeeehsan

New member
یه مشکل دیگه هم اینه که به پسری که سربازی نرفته زن هم نمی دن ( این نکته ی مهم همین الان یادم اومد:)) حالا چه برسه به بچه :))

زکی، تو اراده کن من واست 10 تا زن میگیرم :))) فقط حواست باشه اگه اراده کردی خرج و مخارج عروسی با خودته ;))))

moj

New member

بابا سپیده این حرفا مال قدیماس...دوره زمونه عوض شده
شما یادتون نمیاد
ی روزایی بود که پسرا میرفتن خاستگاری دخترا !!!!!
تازهههه
بعضی وقتام جواب رد میگرفتن(باورت میشه)!!!!

بالا