توهین حامد بهداد به زنان ایرانی

mohammad63

Well-known member

به گزارش افکارنیوز، حامد بهداد، بازیگر سینمای ایران اخیرا در مصاحبه ای با یکی از نشریات فارسی زبان خارج از کشور در پاسخ به اینکه چرا زن ایرانی نمی گیرد، گفت: زن های ایرانی خیلی خشن هستند، تازه وقتی کتکشان می زنی شکایت می کنند و در مورد حقوق زنان حرف می زنند، به جای اینکه مثل زنان مالزی بعد کتک خوردن دستشان را به روی سینه شان جفت کنند و تعظیم کنند و بگویند ارباب عفو بفرمایید، تهدید می کنند که مهریه ام را به اجرا می گذارم و پدرت را در می آورم! با آن مادر حسودت! بعد هم بچه را با خودشان می برند و تو را می اندازند زندان! (خنده)

nf00207623-1.jpg

biosta

Well-known member
سلام
لینک خبر را هم اگر داشتید بگذارید
مهم هست که اگر خبری می خواهد شخصیتی را خورد کند
منبع هم داشته باشد تا اعتبار خبر سنجیده شود .

mohammad63

Well-known member
سلام
لینک خبر را هم اگر داشتید بگذارید
مهم هست که اگر خبری می خواهد شخصیتی را خورد کند
منبع هم داشته باشد تا اعتبار خبر سنجیده شود .

اقای بیوستای عزیزتر از جان، وقتی نوشته شده به گزرش افکار نیوز، یعنی سایت افکار نیوز این خبر رامنتشر کرده است و چون در اینجا متن کامل و عین متن آورده شده نیازی به لینک مستقیم خبر نیست. جهت اطلاع شما باید عرض کنم وقتی خبری یا متنی رو به صورت گذرا یا کلی منتشر کنیم، طبق قانون کپی رایت باید لینک آن خبر گذاشته شود. ولی باز هم به خاطر گل روی شما که به شدت لایک دارین و ما هم بسیار دوستتان می داریم ، اطاعت اوامر جنابعالی شد و به روی چشم انجام شد.
اینهم لینک مستقیم خبر

مجید دیجی

مدیر بخش
من قبلا هم این موضوع رو خونده بودم... اگه راس باشه

به قول معروف خلایق هرچی لایق ....

آخرین ویرایش:

مجید دیجی

مدیر بخش
شاید یکی هم دوس داشته باشه این شکلی به طرف مقابلش ابراز عشق کنه...

i-love-u-butcher.jpg

عزیزم هر وقت سه بار زدم تو گوشت یعنی دوست دارم... وقتی چار بار زدم یعنی خیلی خیلی دوست دارم .
وقتی با مشت اومدم زیر چشت یعنی روانیتم
.
.
.
وقتیم با کابل سیاه کبودت کردم ... اگه هنوز نمردی ... یعنی خیلی روانیتم...
.
.
.
اما بی زحمت اگه مردی مهریت رو اجرا نذاری ها ... چون من این شکلی بلدم ابراز علاقه کنم...:whistle:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

eeeeeeehsan

New member
مشرق نیوز، افکار نیوز، بولتون نیوز، و و و .. اینا همشون کپی پیست می کنن اخبار/ شایعه ها رو، اینا اصن منبع نیستند.
طبق گفت و گویی که با یه مجله ای که انجام داده بله صحت داره ولی شوخی بوده، طنز بوده این حرفش.
حامـد بهداد خیلی گله، هرگز اینطور حرفی رو نمیزنه.

155911_929.jpg

stat90

New member
مشرق نیوز، افکار نیوز، بولتون نیوز، و و و .. اینا همشون کپی پیست می کنن اخبار/ شایعه ها رو، اینا اصن منبع نیستند.
طبق گفت و گویی که با یه مجله ای که انجام داده بله صحت داره ولی شوخی بوده، طنز بوده این حرفش.
حامـد بهداد خیلی گله، هرگز اینطور حرفی رو نمیزنه.

155911_929.jpg

اینکه حامد بهداد چه شخصیتی دارن رو نمیدونم ، علاقه مند هم نیستم که بدونم
اما با شما موافقم ،به شوخی بیشتر شبیه
ممکنه ما خیلی خبر ها رو بخونیم و بشنویم که اتفاقا منابع به ظاهر معتبری داشته باشند اما میدونیم که هر خبرگذاری با منافع خاص خودش پیش میره :ph34r-smiley:
درنهایت مهم نوع ادراک مااز وقایع هست :riz277:

آخرین ویرایش:

vahid28

New member
اصلا از این مرتیکه خوشم نمیاد و قسم خوردم هرگز بهش امضا ندم
خبرش راسته
اینم لینک خبرگذاری ایسنا
isna.ir/fa/news/92011502816/اظهارات-عجیب-حامد-بهداد-درباره-زنان-ایرانی

sepideeee

New member
اصلا از این مرتیکه خوشم نمیاد و قسم خوردم هرگز بهش امضا ندم
خبرش راسته
اینم لینک خبرگذاری ایسنا
isna.ir/fa/news/92011502816/اظهارات-عجیب-حامد-بهداد-درباره-زنان-ایرانی
افرین وحید .. فقط هواست باشه یهو تو خواب ازت اثر انگشت بر نداره :riz481:
منم گرچه نمی شناسمش ولی اصلا از بازیش خوشم نمیاد افتضاحه ... اون دفه تو تی وی میگفت بازیگری رسالتیه که خدا رو دوش من گذاشته :5:

necrotizing fasciitis

Active member
لابد با پر اربابشونو هم باد می زنن :25r30wi: ضمنا تا وقتی امضات اینه حرف تایلندو نزن عیبه :))
فکر نکنم باد زدن با پر توی آپشن هاشون باشه:21:
اما همینکه بزنی تشکر کنن یه دنیا ارزش داره :smilies-azardl (113
من دارم به میهن خدمت میگم میرم اونجا زن میگیرم برمیگردم تازه یک نفر هم به جمعیت ایران اضافه میکنم( مدیونی اگه فکر کنی بخاطر خودم انجام میدم نه مهین ای هموطن :25r30wi:

sepideeee

New member
فکر نکنم باد زدن با پر توی آپشن هاشون باشه:21:
اما همینکه بزنی تشکر کنن یه دنیا ارزش داره :smilies-azardl (113
من دارم به میهن خدمت میگم میرم اونجا زن میگیرم برمیگردم تازه یک نفر هم به جمعیت ایران اضافه میکنم( مدیونی اگه فکر کنی بخاطر خودم انجام میدم نه مهین ای هموطن :25r30wi:
پس شما یه سر برو تایلند و بیا این خدمت به میهن جای سربازیتم حساب میشه :25r30wi:
هموطن فقط زنتو ایران نیاریا ... چون با خانومای ایرانی دم خور بشه جای تشکر با وردنه میافته دنبالت :))))))))))))))))

necrotizing fasciitis

Active member
پس شما یه سر برو تایلند و بیا این خدمت به میهن جای سربازیتم حساب میشه :25r30wi:
هموطن فقط زنتو ایران نیاریا ... چون با خانومای ایرانی دم خور بشه جای تشکر با وردنه میافته دنبالت :))))))))))))))))
یه صحبتی باید با سرهنگ پادگان بکنم :smiliess (11):
ایول به نکته خوبی اشاره کردی این بیاد ایران کمال همنشینی بهش اثر میکنه یهو میشه مادر فولاد زره حالا برگرد دکمه ریست فکتورش رو پیدا کنن ، گارانتی هم که یوخده :|
چرا شمازنای ایرانی اینطوین :smiliess (7):

sepideeee

New member
یه صحبتی باید با سرهنگ پادگان بکنم :smiliess (11):
ایول به نکته خوبی اشاره کردی این بیاد ایران کمال همنشینی بهش اثر میکنه یهو میشه مادر فولاد زره حالا برگرد دکمه ریست فکتورش رو پیدا کنن ، گارانتی هم که یوخده :|
چرا شمازنای ایرانی اینطوین :smiliess (7):

دلت هم بخواد از شما مردای ایرانی که بهتر هستیم :))

necrotizing fasciitis

Active member
دلت هم بخواد از شما مردای ایرانی که بهتر هستیم :))

میدونستی یه قبیله هست تو آفریقا که طلاق ندارن
.
.
.
.
.
.
.
.
.
زن شلوغ کرد میخورنش :|
اینا رو ببین بعد بگو مردای ایرانی بد هستن!!!
یه پیشنهاد : یه ذره خلاقیت داشته باشید وگرنه زنای مالزی و چینی و تایلندی مردای ایرانی رو میقاپن از دستتونا:25r30wi:

sepideeee

New member
میدونستی یه قبیله هست تو آفریقا که طلاق ندارن
.
.
.
.
.
.
.
.
.
زن شلوغ کرد میخورنش :|
اینا رو ببین بعد بگو مردای ایرانی بد هستن!!!
یه پیشنهاد : یه ذره خلاقیت داشته باشید وگرنه زنای مالزی و چینی و تایلندی مردای ایرانی رو میقاپن از دستتونا:25r30wi:
ما که حرفی نداریم شما فراره مغزها کنین برین قبایل افریقا زندگی کنید .. خیلی هم عالییییییی :4d564ad6:

بالا