عکسی که پس از سی سال اجازه انتشار یافت

mohammad63

Well-known member
هاشم بیگ زاده در صفحه اجتماعی خود تصویری بسیار تامل برانگیز منتشر كرد و نوشت: «این عكس بعد از 30 سال اجازه انتشار یافته است.»
عكسی که پس از ۳۰ سال اجازه انتشار یافت
به گزارش افکارنیوز، هاشم بیگ زاده زننده تک گل استقلال برابر ذوب آهن بود. این بازیكن در شادی پس از گلش پلاکی كه گردنش بود را در آورد و نشان هواداران داد و در توضیح آن گفت كه پیش از بازی آن را خریده و از شهدا برای گلزنی كمک خواسته است و از این به بعد همواره آن را به همراه خواهد داشت.
روز گذشته مدافع استقلال در صفحه اجتماعی خود تصویر زیر را منتشر كرد و در توضیح آن نوشت: «شب عملیات رمضان پشت میدان مین، سپاه ایران زمین گیر می شود. از 150 نفر داوطلب 20 نفر انتخاب می شوند با گذشتن از میدان مین راه برای عبور بقیه باز شود. بیست نفر نوبتی روی زمین غلط می زنن تا راه باز شود. این عکس صبح همان شب است. امروز اگه امنیت داریم و اونور مرزامون گله ای سر می برن، واسه شیر جوونای دیروزه که چنین حماسه هایی خلق کردند. این عکس بعد از سی و یک سال اجازه انتشار یافت.»

3593jamnews_ir%283%29.jpg

mohammad63

Well-known member
سازمان بسیج ورزشکاران از مدافع ملی پوش استقلال به دلیل حرکت بعد از گلش به ذوب‌آهن تقدیر خواهد کرد.
واکنش بسیجی‌ها به حرکت بازیکن استقلال
به گزارش افکارنیوز، هاشم بیگ‌زاده در جریان دیدار تیمش با ذوب‌آهن اصفهان بعد از اینکه گل تساوی را به ثمر رساند پلاکی را از گردن خود در آورد و به تماشاگران نشان داد که این حرکت مدافع ملی پوش استقلال از چشم سازمان بسیج ورزشکاران دور نمانده است.

مسئولان سازمان بسیج ورزشکاران قصد دارند از بیک‌زاده قبل از دیدار با ملوان انزلی در هفته اینده لیگ برتر تجلیل کنند و به نوعی از این حرکت بازیکن استقلال تجلیل به عمل آوردند.

مجید دیجی

مدیر بخش
هاشم بیگ زاده در صفحه اجتماعی خود تصویری بسیار تامل برانگیز منتشر كرد و نوشت: «این عكس بعد از 30 سال اجازه انتشار یافته است.»
عكسی که پس از ۳۰ سال اجازه انتشار یافت
به گزارش افکارنیوز، هاشم بیگ زاده زننده تک گل استقلال برابر ذوب آهن بود. این بازیكن در شادی پس از گلش پلاکی كه گردنش بود را در آورد و نشان هواداران داد و در توضیح آن گفت كه پیش از بازی آن را خریده و از شهدا برای گلزنی كمک خواسته است و از این به بعد همواره آن را به همراه خواهد داشت.
روز گذشته مدافع استقلال در صفحه اجتماعی خود تصویر زیر را منتشر كرد و در توضیح آن نوشت: «شب عملیات رمضان پشت میدان مین، سپاه ایران زمین گیر می شود. از 150 نفر داوطلب 20 نفر انتخاب می شوند با گذشتن از میدان مین راه برای عبور بقیه باز شود. بیست نفر نوبتی روی زمین غلط می زنن تا راه باز شود. این عکس صبح همان شب است. امروز اگه امنیت داریم و اونور مرزامون گله ای سر می برن، واسه شیر جوونای دیروزه که چنین حماسه هایی خلق کردند. این عکس بعد از سی و یک سال اجازه انتشار یافت.»

3593jamnews_ir%283%29.jpg

ممنون از پستی که گذاشتید...
بله ما مدیون اینها هستیم .
لطفا به عمق عکس نگاه کنیداون چیزایی که رو زمین مثل پارچه افتادن بدن های تکه تکه شده هست ؟ یه سوال دیگه توی عکس چند شهید نشان داده شده ؟
به خدا این ها دل شیر داشتن...
.....

رها45

New member
نمیدونم جنوب رفتین یا نه ولی توصیه میکنم حتما برید فضاش خاصه کاش روز قیامت شرمنده این غزیزان نباشیم ...

رها45

New member
شما که به اینا ارادت دارید اقا محمد یه تاپیکم درباره این موضوع که چطور میتونیم کار اونارو جبران کنید درست کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahnam

ساحل

New member
کاش آن روزگاران گم نمی شد
هوای خوب باران گم نمی شد

صفای جبهه ها می ماند ای کاش
صدای پای یاران گم نمی شد

mamai86

New member
من شاید آدم مذهبی نباشم
اما ارزش کاری که این مردا تو جنگ کردن ، همیشه منو وادار به تحسین و حیرت کرده
خیلی حرفه، یکی از خونه و پدرش مادرش بکنه پاشه بره جنگ
و با جونش معامله کنه
من خودم حرفای شعاری زیاد شنیدم و گوشم ازین حرفا پره
اما وقتی فکر می کنم که اینا چقدرررر فداکار بودن و میتونستن مثل خیلیای دیگه بشینن تماشا کنن و ککشونم نگزه، اما انتخاب تلخی ( برای زندگی و آیندشون ) کردن و برای مملکتشون جنگیدن، و تو بدترین شرایط باتلاق و میدون مین و ده ها شرایط بدتر ازین شهید شدن واقعا حرفی برا گفتن ندارم

pishi

New member
من شاید آدم مذهبی نباشم
اما ارزش کاری که این مردا تو جنگ کردن ، همیشه منو وادار به تحسین و حیرت کرده
خیلی حرفه، یکی از خونه و پدرش مادرش بکنه پاشه بره جنگ
و با جونش معامله کنه
من خودم حرفای شعاری زیاد شنیدم و گوشم ازین حرفا پره
اما وقتی فکر می کنم که اینا چقدرررر فداکار بودن و میتونستن مثل خیلیای دیگه بشینن تماشا کنن و ککشونم نگزه، اما انتخاب تلخی ( برای زندگی و آیندشون ) کردن و برای مملکتشون جنگیدن، و تو بدترین شرایط باتلاق و میدون مین و ده ها شرایط بدتر ازین شهید شدن واقعا حرفی برا گفتن ندارم

اره
اون موقع شناسنامه جعل میکردند برن جنگ اما حالا کارت پایان خدمت جعل میکنن که حتی توی زمان صلح خدمت سربازی نرن
اون موقع میرفتن میدون مین که معبر باز کنن و خودشون تیکه پاره میشدند اما حالا پسرا ابرو نازک میکنن و عجیجم و دوشت دالم میگن
مادرای رزمنده ها بچه هاشون رو میفرستادن انگاری به قتلگاه اما دخترای امروز بچه دار نمیخوان بشن تا میزون هیکلشون هم نخوره

بالا