آموزش تغییر ساعت انجمن

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها

من این ساعتا رو آووردن عقب ساعت انجمن تغییر نکرد، خیلی رو اعصابم بود تو تنظیمات دستکاریش کردم درست شد.

اگه میخواین ساعت انجمن رو بیارین عقب، به ترتیب عکسا پیش برید:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

پیچک

New member
آقا احسان....ساعتو ولش کن....چجوری عکس میگیری؟؟؟؟

prt sc رو لپ تاپ من کار نمیکنه...

eeeeeeehsan

New member
آقا احسان....ساعتو ولش کن....چجوری عکس میگیری؟؟؟؟

prt sc رو لپ تاپ من کار نمیکنه...

:25r30wi:
احتمالن خراب شده یا خاک گرفته، خب هزار بار گفتم با شاخ و برگ های خاک و خولیت دست به کیبورد نزن!!! :riz481:

نه کار می کنه، میخوای مطمئن بشی prntscr رو بزن بعد برو تو وورد و ctrl + v رو بزن ببین پیست میشه یا نه.
کار نکرد خاموش روشن کن لپ تاپت رو، ریست نه، خاموش روشن کن. بعد اگه باز کار نکرد ببرش تعمیرگاه.

mohammad63

Well-known member
احتمالن خراب شده یا خاک گرفته، خب هزار بار گفتم با شاخ و برگ های خاک و خولیت دست به کیبورد نزن!!! :riz481:

نه کار می کنه، میخوای مطمئن بشی prntscr رو بزن بعد برو تو وورد و ctrl + v رو بزن ببین پیست میشه یا نه.
کار نکرد خاموش روشن کن لپ تاپت رو، ریست نه، خاموش روشن کن. بعد اگه باز کار نکرد ببرش تعمیرگاه.
Fn و prt sc‌رو با هم بگیر

- - - Updated - - -

Fn و prt sc‌رو با هم بگیر

ketabsabz

Well-known member
ساعت انجمن برای من 6 دقیقه جلو هست.. علتشو نمیدونم :smiliess (11):

eeeeeeehsan

New member
ساعت انجمن برای من 6 دقیقه جلو هست.. علتشو نمیدونم :smiliess (11):

چند حالت ممکنه؛

1 اینکه ساعت ویندوزت دقیق تنظیم نیست.
2 اینکه تنظیمات بالا رو دوباره انجام بده، یعنی بذار رو حالت خودکار و بعد دوباره بذار رو حالتی که با فلش نشون دادم.
3 ساعت تنظیمات حساب کاربریت رو از رو تهران بردار بذار رو یه شهر دیگه، بعد دوباره بذار رو تهران.
4 از حساب کاربریت خارج بشو و بعد دوباره وارد بشو.
5 خوب نشد بیخیالش بشو :)))

ketabsabz

Well-known member
چند حالت ممکنه؛

1 اینکه ساعت ویندوزت دقیق تنظیم نیست.
2 اینکه تنظیمات بالا رو دوباره انجام بده، یعنی بذار رو حالت خودکار و بعد دوباره بذار رو حالتی که با فلش نشون دادم.
3 ساعت تنظیمات حساب کاربریت رو از رو تهران بردار بذار رو یه شهر دیگه، بعد دوباره بذار رو تهران.
4 از حساب کاربریت خارج بشو و بعد دوباره وارد بشو.
5 خوب نشد بیخیالش بشو :)))

ویندوزم که تنظیمه :)

همه اینکارا رو هم انجام دادم که شما گفتی احسان :)

بیخیال شدم خخخخخ

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستان
عید همگی مبارک، سال خوبی داشته باشین انشالا..
ساعت ها رو از دیشب آووردن جلو باز، دوباره باید دستکاریش کنید تا ساعت انجمن هم خوب بشه.

تنظیمات رو بذارید رو حالت "همیشه فعال باشد"

2015-03-22_12-23-04.png

hebe.nurse

New member
ساعت انجمن که واسه من چن ساعت عقبه. همیشه فک میکردم ساعن انجمن قاطی داره و واسه همه همینطوره!!! چنبار خواستم سوال کنم بی خیال شدم. مثلا این پیام آخر احسان واسه من 07:56 نوشته شده:65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
ساعت انجمن که واسه من چن ساعت عقبه. همیشه فک میکردم ساعن انجمن قاطی داره و واسه همه همینطوره!!! چنبار خواستم سوال کنم بی خیال شدم. مثلا این پیام آخر احسان واسه من 07:56 نوشته شده:65d6a5d6s:
یعنی با اینکه تغییر دادی باز هم هنوز خرابه؟
از تنظیمات شخصیت عکس بگیر بذار ببینم.

hosna69

Well-known member
ممنونم بابت آموزش به موقع، احسان ...من تونستم تنظیم کنم:riz304:

hebe.nurse

New member

نه رفتم دستکاری کردم درست شد الان :riz304:

- - - Updated - - -

نه رفتم دستکاری کردم درست شد الان :riz304:

بالا