.::نقل قول های فیلم ها و سریال ها::.

abtin13

New member
گاهی وقت ها توی فیلم ها و سریال هایی که می بینیم جملاتی گفته میشه که به نظر بیننده جالب و تامل برانگیز میان و ممکنه تا مدت ها این جمله از ذهنش بیرون نره و شاید تاثیری هم در زندگیش بگذاره.
شما هم اگه همچین جملاتی رو توی فیلم ها یا سریال ها شنیدین، اینجا بنویسینشون. شاید یکی دیگه هم نظرش به این جمله جلب بشه.:smiliess (11):
فقط اسم فیلم یا سریالی رو که ازش نقل قول می کنین رو هم بنویسین، شاید یکی بخواد خودش این فیلم یا سریال رو نگاه کنه.:ahi5slcgm04mi8jqqkl
اولین نقل قول رو هم خودم میذارم

abtin13

New member
بهترین منولوگ فیلم مادر و به نظر من بهترین منولوگ تاریخ سینمای ایران:
" مادر مرد، از بس که جان ندارد"

کینز

New member
سریال شب دهم
همیشه یا نمیرسیم یا وقتی میرسیم که دیگه خیلی دیره

abtin13

New member
این یه حقیقت کاملا ساده و ابتدایی هست که همه انسان ها دروغ میگن.تنها چیزی که این وسط فرق میکنه اینه که اونها در مورد چی دروغ میگن
House M.D.

abtin13

New member
حالا ما به همه گفتیم زدیم، شمام بگین زده، آره،خوبیت نداره. واردی که!
قیصر

پ.ن: دیالوگش مورد منکراتی داشت نشد بنویسم وگرنه مزه اش به همون دیالوگشه

پیچک

New member
آقا تکلیف منو معلوم کنین....

تاپیک اصلی کدومه؟؟... من برم اونجا اسپم بیخود بذارم........:p7977cujr38iyymsu8:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ZOT

moj

New member

پدر ژپتو به پینوکیو :
پینوکیو...چوبی بمان، آدم هاسنگی اند، دنیایشان قشنگ نیست...

نوتر

New member
قبلا این پست رو گذاشته بودم تو انجمن
حیفم اومد تو این تاپیک هم نذارم.

حـــروم اون آمـپـولـیــه کـه دونـه ای 220 هـــزار تـومـنـه و تـو بـایـد مـاهــی ســه تـاش رو بـزنـی ...
حـــروم زنـدگـیــه ایـن بـدبـخـتـه کـه تـو سـن 33 سـالـگــی حـسـرت یـه عـروســی بـه دلـش مـونـده و زده بالا طفلکی.
حـــروم اون نـزول خور ... کـه اگـه ســر ماه 10 مـلـیـونـشـو نـگـیـره با اســکـنـتـش ، نـنـه بـابـای 70 سـالـه ی مـن بـعـد از 30 سـال کـار تـو آمــوزش و پــرورش ایـــــن مـمـلـکــــت اسـبـاب اثـاثـیـشـون سـر کـــوچـسـت!
حـــروم اون مـاشـیـنـیــــه کـه آیـیـنـه بـغـلـش دیـــه خــــون مــا سـه تـاسـت

حمید فرخ نژاد- گشت ارشاد

abtin13

New member
(شخصیت اصلی فیلم بعد از دیدن یه فیلم عاشقانه)
گمونم من یه چیزی رو متوجه نمیشم؛ زن خوشگل، مرد خوشگل، عشق در نگاه اول، اولین بوسه، قهر کردن، آشتی کردن، عروسی گرون قیمت و توی غروب آفتاب با ماشین محو شدن. همه می دونن این یه چیز تقلبیه ولی نگاش می کنن.انگار زندگی واقعیه
Don Jon

2hn1jcx.jpg

mahsaa

New member
به دنبال ذهن برتر باش موفقیت خودش دنبالت میاد...

یه فیلم هندی بود که برخلاف انتظارم خییلی قشنگ بود ، متاسفانه اسمش یادم نیس، یادم اومد حتما میگم :14:

abtin13

New member
به دنبال ذهن برتر باش موفقیت خودش دنبالت میاد...

یه فیلم هندی بود که برخلاف انتظارم خییلی قشنگ بود ، متاسفانه اسمش یادم نیس، یادم اومد حتما میگم :14:

تنها فیلم هندی ای که من از دیدنش پشیمون نشدم "میلیونر زاغه نشین " بود.اسم اینو پیدا کردی حتما بنویس
آنتی اسپم:
نخوابیم، دزدی و کلاه برداری نکنیم و الکلی نشیم؛ ولی اگه باید بخوابی تو بغل کسی که عاشقشی بخواب، اگه باید بدزدی باید از دوست های بد دزدید، اگه باید کلاه برداری کنی کلاه مرگ رو بردار و اگه باید ش...ب بخوری انقد بخور که نفست بند بیاد
Hitch

212irnp.jpg

enviromental

New member
این جمله از یک فیلم هندیه اسم فیلم یادم نیست.
وقتی چیزی در کنترل ما نیست اشتباه است بزاریم تاثیر منفی روی ما بگذارد
.:smiliess (15):

آتشین

Well-known member
فیلم گذشته از اصغر فرهادی

نمیشه تا آخر عمر یه پات اینور جوب باشه یه پات اونور جوب!

بالاخره یه جا جوب گشاد میشه!

آتشین

Well-known member
سریال مادرانه

مهدی سلطانی : قانون چیه؟

قانون منم...چون پول تو جیب منه...

آتشین

Well-known member
تنها فیلمی که هزاران بار ببینمش ازش سیر نمیشم شبهای روشن
واقعا این فیلم معرکس]

شب های روشن

رویا: می دونی همه فکر می کنن اگه حس واقعیشون رو نشون بدن همه چی به هم میریزه،

هیچ کس حرف دلش رو راحت نمی زنه خوب اگه نمی خواد می تونه همون شب اول، همون لحظه اول بیاد و بگه...

استاد: فکر نمی کنی آدما واسه مخفی کردن احساسشون دلیل دارن؟

رویا: دلیلشون از هم دورشون می کنه، چه دلیلی از عشق مهم تره!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

گدایی همه جورش بده...گدایی عشق از همش بدتره...!

از آدماي بزرگ مجسمه ساختيمو دورش نرده کشيديم ...

اگه کسي حرف اين مجسمه هارو باور کنه بايد بين خودشو مردم نرده بکشه...

از جان عزیزترم : درشهریم که با تو برایم غریب نیست . اما دیشب را باز بی تو ، در غربت گذراندم .سهم من از عشق گوشه سرد و تاریکی از این دنیاست که با یاد تو گرم مانده است. کاری کن که باور کنم انتظار خود عشق است. من از مردم همین شهرم. همهء آدمای این شهرم دوست دارم . چون تقریبا هیچ کدومشونو نمیشناسم . از آدم های بزرگ مجسمه ساختیم و دورش نرده کشیدیم ، اگر کسی حرفهای مجسمه هارو باورکنه، باید بین خودشو مردم نرده بکشه!من این حرف هارو باور کردم، اصلا باور کردنی، هست؟توانا بود هر که دانا بود،واقعا ؟؟ من با همه غریبم ، با مجسمه ی آدمها،با آدمهای مجسمه .

آدم ها از دور دوست داشتنی ترند ٬ شایدم خیالاتیمو میترسم با پیدا کردن دوست مجبور بشم . از خیالبافی دست بردارم اما اگر دو نفر به قیمت دوستی مجبور بشن تا اخر عمر بهم دیگه،دروغ بگن بهتره که در تنهایی بشیننو به چیز هایی فکر کنن که دوست دارن . روز ها فکر کردن فایده نداره. صدا و نور و شلوغی مزاحم خیالبافی آدمه .

باید صبر کرد تا شب بشه.

فیلمی از فرزاد موتمن

آخرین ویرایش:
بالا