معافیت از طرح

sahar2

New member
بچه ها چه طور میشه از طرح معاف شد رفتن طرح برام غیر ممکنه نمی خوام برم باید چه کار کنم که مدرکمو بگیرم یعنی هیچ راهی نداره ؟ لطفن راهنمایی کنید

XXIII

New member
سلام
چند وقت پیش تو یکی از تاپیک ها دیده بودم یه بنده خدایی میگفت یه راه واسه معافیت از طرح پیدا کرده اما بنا به دلایلی اعلان عمومی نکرده بود
می گفت هرکسی دوست داره به من پیغام خصوصی بده بهش بگم
کاش یه پیغام می دادم
دانستن بهتر از ندانستن است!

- - - Updated - - -

حالا اگر راهی پیدا کردین به ما هم بگین
هرچند من بدم نمیاد برم طرح
حقوقش برام خوبه
زندگی خرج داره دیگه
موفق باشید

ROJO

New member
طرح با فوق مدتش چقدره? به اندازه ی لیسانس?
حقوقش ک فک نکنم تفاوت چندانی داشته باشه

من ک طرح رفتم الان احساس میکنم دوسال از عمرم حروم شده ، ولی راهیه ک متاسفانه باید رفت...

XXIII

New member
طرح با فوق مدتش چقدره? به اندازه ی لیسانس?
حقوقش ک فک نکنم تفاوت چندانی داشته باشه

من ک طرح رفتم الان احساس میکنم دوسال از عمرم حروم شده ، ولی راهیه ک متاسفانه باید رفت...

حقوقش بد نیست
تقریبا مثل یه استخدامی بهتون حقوق میدن
البته به آقایونی که هنوز سربازی نرفتن نه

ROJO

New member
حقوقش بد نیست
تقریبا مثل یه استخدامی بهتون حقوق میدن
البته به آقایونی که هنوز سربازی نرفتن نه

من طرحمو گذروندم!

حالا مگه استخدامیش چقد میگیره، شما ک دارید ارشد میخونید تلاش کنید ک دکترا قبول شید، ی وقت همچین ذهنیتی نداشته باشید ک بریم طرح حقوقش بدنیست، ارزش اصلا نداره با این هزینه های زندگی

mk.unknown

New member
دوستانی که مدرک کارشناسی پرستاری دارن و حاضرن به هر قیمتی از شر گذروندن طرح خلاص بشن به من یک پیغام خصوص بدن. از زمانی که این پیغام رو توی تاپیک مشابه اعلام کردم خیلی ها بهم پیام خصوصی دادن ولی هیچ کدوم رشته پرستاری نبودن. باز هم تاکید میکنم فقط دوستانی که رشته پرستاری هستن و حاضرن صابون یه کار پر زحمت رو به تنشون بمالن تا طرحشونو نرن بهم پیغام خصوصی بدن

XXIII

New member
من طرحمو گذروندم!

حالا مگه استخدامیش چقد میگیره، شما ک دارید ارشد میخونید تلاش کنید ک دکترا قبول شید، ی وقت همچین ذهنیتی نداشته باشید ک بریم طرح حقوقش بدنیست، ارزش اصلا نداره با این هزینه های زندگی

یکی از دوستان من الان داره طرحشو میگذرونه خوب و بد چیزی در حد یک میلیون در ماه میگیره
بلکه هم بیشتر
والا واسه ما که اول زندگی متاهلیمون هست پول پول کمی نیست
البته من و همسرم هدفمون رفتن به طرح نیست
اصلا و ابدا
بامید خدا تا آخرش ادامه میدیم
توکل بخدا

sahar2

New member
دوستانی که مدرک کارشناسی پرستاری دارن و حاضرن به هر قیمتی از شر گذروندن طرح خلاص بشن به من یک پیغام خصوص بدن. از زمانی که این پیغام رو توی تاپیک مشابه اعلام کردم خیلی ها بهم پیام خصوصی دادن ولی هیچ کدوم رشته پرستاری نبودن. باز هم تاکید میکنم فقط دوستانی که رشته پرستاری هستن و حاضرن صابون یه کار پر زحمت رو به تنشون بمالن تا طرحشونو نرن بهم پیغام خصوصی بدن

برای علوم آز ها راهی نیییییست؟

Leyenda

Well-known member
من شنیدم کسی که عضو ن خ ب گ ا ن بشن میتونن از طرح معاف بشن.
و یا کسایی که سند ثبت اختراع دارن...که اختراع و گرفتن سندش کار راحتی نیست..

آخرین ویرایش:

k-b

New member
تا جایی که میدونم اگه یه وثیقه ی 12 میلیونی بذاری( وثیقه ی 12 میلیونی واسه کارشناسی هست نه ارشد) مدرک و ریز نمراتت رو آزاد میکنن ولی برای یه مدت محدود، کسایی که میخوان برن خارج برای ادامه تحصیل این کار رو میکنن. جزییاتش رو دقیق نمیدونم باید بری اداره طرح سوال کنی

mina6228

New member
سلام دوستان .
میخاستم بدونم برای کسایی که طرحشون اختیاری هستش در مقطع کارشناسی ، اگر در دانشکده باشن ، چقد حقوق میگیرن ؟ و ممکنه استخدام بشن ؟

و سوال دیگه هم داشتم ، میخاستم بدونم کسایی که استخدام بشن ، همون اول استخدامی ، به خاطر کار همسر اگر تهران باشه ، مثلا یک یا دو ماه از کار بگذره ، انتقالی میدن به شهر دیگه ؟

ممنون

mina6228

New member
سلام دوستان . کسی جواب سوال منو نمیدونست ؟ تو پست قبلی پرسیدم .

mina6228

New member
سلام دوستان .
میخاستم بدونم برای کسایی که طرحشون اختیاری هستش در مقطع کارشناسی ، اگر در دانشکده باشن ، چقد حقوق میگیرن ؟ و ممکنه استخدام بشن ؟

و سوال دیگه هم داشتم ، میخاستم بدونم کسایی که استخدام بشن ، همون اول استخدامی ، به خاطر کار همسر اگر تهران باشه ، مثلا یک یا دو ماه از کار بگذره ، انتقالی میدن به شهر دیگه ؟

ممنون

gigabyte2052

New member
سلام دوستان من یک سری سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره منو در جریان بزاره

1- فارغ تحصیلان پزشکی عمومی بعد از طرح کجا ها میتونن کار کنن با مدرک عمومی ؟ و چقدر احتمال داره کار پیدا کنن (و در امد حدودی)؟ ایا مثل رشته های لیسانس بعد از فارغ تحصیلی پیدا کردن کار سخته ؟

2- حقوق طرح چقدره ؟ و ایا با سربازی حساب میشه یا نه ؟ و اگر کسی سربازی نداشته باشه چگونه حساب میشه؟
ممنون

بالا