مطالعه ی گروهی ارشد مدیریت بهداشت و درمان سال 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

N@RVIN

Well-known member

سلام به دوستای عزیزی که انشاله زحمت خواهند کشید و تشریف میارن تاپیک خودشون برای مطالعه ی گروهی

همه ی اون عزیزایی که سال پیش زحمت کشیدند ولی به هر حال قسمت نبوده امسال قبول بشن و اون دوستای عزیزی که امسال برای اولین بار میخوان شرکت کنند

دوستای گل مدیرم خودشون می دونند که برنامه ریزی هسته ی اصلی تصمیم گیری هست بنابرین امیدوارم مطالعه ی امسال رو به صورت دقیق و برنامه ریزی شده از یک چنین تاپیکی باهم شروع کنید

یک خواهش هم از دوستاییکه امسال و سالهای پیش قبول شدند دارم امیدوارم که ببینند و ازش استقبال کنند : لطفا همراه دوستاتتون بمونید و هر از گاهی به تاپیکشون سر بزنید و در صورتی که به راهنماییتون نیاز داشتند کمشون کنید زکات علم نشر اونه پس کم لطف نباشید دوستای گلم.:riz304:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: diseases

N@RVIN

Well-known member
وقتی با شکست روبرو می شوی آن را به عنوان نشانه ای بپذیر که نشان می دهد برنامه هایت کامل نبوده اند، سپس از نو برنامه ریزی کن و دوباره به سمت هدفت حرکت کن.

ناپلئون هیل

N@RVIN

Well-known member

هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.

هامیلتون هولت

HASSAN.S

New member
سلام خسته نباشید همگی
کسی کتاب خوبی در مورد کیفیت اطلاعات بهداشتی درمانی رشته انفورماتیک پزشکی سراغ نداره امسال کتاب دکتر صفدری و مقدسی رو خوندم ولی سوالات سخت بود نتونستم بیشتر از 27 بزنم ممنون میشم کمکم کنید مرسی

mmnmes

New member
سلام خوشبحالتون که واسه ارشد میخونید منم خیلی دوس دارم هرچی زودتر شروع کنم اما هزینه خریدن کتابا رو ندارم ... انشالله که شماها که موقعیتش رو دارید خوب استفاده کنید و موفق باشید...

N@RVIN

Well-known member
سلام خوشبحالتون که واسه ارشد میخونید منم خیلی دوس دارم هرچی زودتر شروع کنم اما هزینه خریدن کتابا رو ندارم ... انشالله که شماها که موقعیتش رو دارید خوب استفاده کنید و موفق باشید...

سلام دوست عزیز

خب شما می تونید برین کتابخونه دانشگاه و کتابارویی که ندارین از اونجا تهیه کنید بخونید
:dadad4:

mina6228

New member
با سلام به دوستان . 1. میخاستم درباره این رشته در دانشگاه آزاد بپرسم ؟ به نظرتون خوبه ؟ یا نه ؟ و اینکه آیا قبول شدنش در دانشگاه آزاد راحته ؟ و اینکه چند نفر میگیرن و
2. اینکه اگر قبول بشیم برای کسانی مثل من که طرحشون اختیاری هستش و نرفتن ، آیا در ثبت نام در دانشگاه مشکل پیش میاد و یا اینکه پول و شهریه اضافه ای باید بپردازن خدای ناکرده ؟ یا خیلی راحت و عادی میشه ثبت نام کرد ؟
ممنون

N@RVIN

Well-known member
با سلام به دوستان . 1. میخاستم درباره این رشته در دانشگاه آزاد بپرسم ؟ به نظرتون خوبه ؟ یا نه ؟ و اینکه آیا قبول شدنش در دانشگاه آزاد راحته ؟ و اینکه چند نفر میگیرن و
2. اینکه اگر قبول بشیم برای کسانی مثل من که طرحشون اختیاری هستش و نرفتن ، آیا در ثبت نام در دانشگاه مشکل پیش میاد و یا اینکه پول و شهریه اضافه ای باید بپردازن خدای ناکرده ؟ یا خیلی راحت و عادی میشه ثبت نام کرد ؟
ممنون

سلام

دانشگاه آزاد تا یکی دو سال پیش فقط علوم تحقیقات تهران میگرفت الان ساری هم اضافه شده فکر کنم 20 نفر میگیره ..یکم رفرنسها متفاوته با وزارت بهداشت ..اگر بخونید حتما می تونید نتیجه بگیرید با توجه به مواردی ک دیدم قبول شدنش راحتره نسبت به روزانه

اما اگر بخونید انشاله حتما قبول میشین

سوال دومتونم اینکه نخیر هیچ مانعی وجود نداره خیلی راحت میتونید ثبت نام کنید

موفق باشید:rose::rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

N@RVIN

Well-known member
:65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

فکر کنم دیگه امسال نسل متقاضی رشته مون منقرض شده !! مگه نه ارواح !! دریغ از یک نفر !

karshenasgh

New member
باسلام.. سؤالات کنکور ارشد دانشگاه آزاد رو از کجا میشه تهیه کرد؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

N@RVIN

Well-known member
باسلام.. سؤالات کنکور ارشد دانشگاه آزاد رو از کجا میشه تهیه کرد؟

سلام

اصولا باید از روی سایتش بشه پیدا کرد

چیزی که من پیدا کردم ..سوالات مجموعه مدیریت سال 92 بود

البته برای گرفتن سوالات کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رشته مدیریت بهداشت و درمان روی لینک زیر کلیلک کنید
سوالات کارشناسی ارشد آزاد

سوالات کارشناسی ارشد آزاد » 10109 - مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

karshenasgh

New member
سلام

اصولا باید از روی سایتش بشه پیدا کرد

چیزی که من پیدا کردم ..سوالات مجموعه مدیریت سال 92 بود

البته برای گرفتن سوالات کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رشته مدیریت بهداشت و درمان روی لینک زیر کلیلک کنید
سوالات کارشناسی ارشد آزاد

سوالات کارشناسی ارشد آزاد » 10109 - مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

سلام دوست عزیز..سپاسگزار از کمکتون..
لینک اولی که سوالات ارشد سنجش هست که به درد من نمیخوره.. لینک دوم هم مربوط به سوالات ارشد دانشگاه آزاد سال 90 می باشد که ظاهرا غیرفعال هست و کار نمیکند..
بازم ممنون.. لطف کردی..:rose:

saba66

New member
سلام بر تمام دوستان
من قصد دارم امسال آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید چی بخونم؟؟؟؟
های .. چطورند؟؟؟
خداوکیلی جواب بدین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saba66

New member
سلام بر تمام دوستان
من قصد دارم امسال آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید چی بخونم؟؟؟؟
جزو..ات چطورند؟؟؟
خداییش جواب بدین
مدیر گروه لطفاکمک ئ راهنمایی بفرماییذ

آخرین ویرایش توسط مدیر:

N@RVIN

Well-known member
سلام بر تمام دوستان
های ..چطورند؟؟؟
خداییش جواب بدین
مدیر گروه لطفاکمک ئ راهنمایی بفرماییذ

سلام دوستم خوش آمدین چشم حتما کمک می کنم :)

خب جواب به سوال اولتون که چی بخونید اینکه منابع معرفی شده ی وزارت بهداشت در اولویت قرار دارند که در یک پست دیگه به منابع مهتر طی سالهای اخیر اشاه می کنم

در مرد جز..وات هم باید بگم مسلما هر چیزی غیر از منابع اصلی در واقع مکمل منابع هستند

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
سلام دوست عزیز..سپاسگزار از کمکتون..
لینک اولی که سوالات ارشد سنجش هست که به درد من نمیخوره.. لینک دوم هم مربوط به سوالات ارشد دانشگاه آزاد سال 90 می باشد که ظاهرا غیرفعال هست و کار نمیکند..
بازم ممنون.. لطف کردی..:rose:

خواهش میکنم من خیلی دنبالش گشتم از چند نفر از دوستان هم سوال کردم همون لینک رو فقط تونستم پیدا کنم

بازم پیگیر هستم اگر پیدا کنم حتما لینکش رو اینجا میگذارم

موفق باشین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا