مطالعه گروهي ارشد آمار زيستي 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Hamed.N

New member
سلام
دوستانی که برای ارشد 94 برنامه حسابی و جدی دارن لطفا اعلام حضور کنند تا همدیگه رو در این راه همراهی کنیم.
ضمنا قبول شدگان محترم و مدیر عزیزمون هم ما رو در پیمودن این راه کمک کنند.
دوستانی که پایه هستن یا علی بگن تا شروع کنیم.

biosta

Well-known member
سلام به شما مخاطبین جدی کنکور و دانشجویان ارشد آمارزیستی ورودی 94
با یک برنامه ریزی علمی و مطالعه منظم و مستمر حتما حتما می توانید به آنچه که در ذهن دارید برسید
همیشه گفتم و ملکه ذهن خودم هم شده که قبولی از خودباوری شروع میشه
بچه ها خیلی ها می خواهند قبول شوند اما آنهایی نتیجه می گیرند که بهای قبولی که نشستن و خواندن هست را می پردازند
دوستان شما بخوانید من هم تمام تجربه و علمم را در اختیارتان قرار می دهم
:riz304:

parasto0o

New member
سلام به شما مخاطبین جدی کنکور و دانشجویان ارشد آمارزیستی ورودی 94
با یک برنامه ریزی علمی و مطالعه منظم و مستمر حتما حتما می توانید به آنچه که در ذهن دارید برسید
همیشه گفتم و ملکه ذهن خودم هم شده که قبولی از خودباوری شروع میشه
بچه ها خیلی ها می خواهند قبول شوند اما آنهایی نتیجه می گیرند که بهای قبولی که نشستن و خواندن هست را می پردازند
دوستان شما بخوانید من هم تمام تجربه و علمم را در اختیارتان قرار می دهم
:riz304:

مطالعه گروهی ارشد آمار زیستی 1400..... وهم چنان بیوستا :))

sungirl0077

New member
مطالعه گروهی ارشد آمار زیستی 1400..... وهم چنان بیوستا :))

:25r30wi:

به خدا هیچکس مث اقای کیانی پیگیر ودلسوز نیست
واقعا تو دنیای ما ادمایی مثل ایشون کم پسدا میشن
بچه هایی که قراره تو این تاپیک باشید
واسه همتون ارزوی موفقیت میکنم
خوب درس بخونید
میتونید به تاپیک سال قبل مراجعه کنید و فایل های اموزشی اونجا رو هم بگیرید
مطالب مفیدی هست

Hamed.N

New member
سلام بر مدیر عزیز و متشکر که بالاخره مطالعه گروهی 94 راه انداختن.
یعنی من فعلا تنها کسی هستم که قصد خوندن دارم؟؟؟

آخرین ویرایش:

imanmirr

New member
مگه آقای مدیر این چندمین مطالعه گروهیه که راه انداخته :thumbsupsmileyanim:

nاُمین...از اینکه در دنیای ماشینی امروز هنوز کسانی هستند که سرشار از احساس هستند بسیاااار خوشحالم...درود جناب کیانی...:heart:

fate-gh

New member
دوستان منم خیلی دوست دارم اگه کسی کمکی نیاز داره و من قابل باشم کمکش کنم... بچه های تاپیک که اومدن منم یه سری حرفا هست که باید به داوطلبان کنکور بگم...

prinses

New member
سلام
نه منم میخوام بخونم ولی اول برای وزارت علوم بعد برای زیستی
البته به امار زیستی علاقه دارم
از کی شروع کنیم؟ چطوری بخونیم؟ تستای سالای قبل کافیه؟ انالیز ها رو بخونیم؟ کلا با ریاضیات غیر از عمومی بقیشون مشکل دارم بددددد
چقدر سوال کردما!

biosta

Well-known member
سلام
از کی شروع کنیم؟ چطوری بخونیم؟ تستای سالای قبل کافیه؟ انالیز ها رو بخونیم؟ کلا با ریاضیات غیر از عمومی بقیشون مشکل دارم بددددد
چقدر سوال کردما!

بیایید از تجربه دیگران استفاده کنیم و خودمان تجربه نکنیم
صدها خط تایپ کردم که بعد یک سال افسوس نخورید چرا نمی دانستم چی کار کنم
راه اشتباه میتونه ما را به مقصد نرسونه یا در حد توانمان نتیجه نگیریم
جواب سوال های شما قبلا داده شده ، وقت بگذار به لینک بالا مراجعه کن
البته این پیشنهاد هست که میتونه باعث شود حتی چند ماه جلو بیفتی

biosta

Well-known member
دوستان منم خیلی دوست دارم اگه کسی کمکی نیاز داره و من قابل باشم کمکش کنم... بچه های تاپیک که اومدن منم یه سری حرفا هست که باید به داوطلبان کنکور بگم...

شما که رتبه ی تک رقمی آورده اید حتما تجربه و علم تان
کمک کننده داوطلبان کنکور خواهد بود
امیدوارم هر از گاهی در انجمن ببینم تان

prinses

New member
ببخشید ولی اونجا چیزی درباره امار وزارت علوم ندیدم
فکنم بهتره بعد از کنکور بهمن بخونمشون و اونجا عضو بشم اخه یه سال نمیخوام فقط امار زیستی بخونم
با تشکر خدافظ

fate-gh

New member
سلام
چقدر سوال کردما!

سلام دوستم...
راستش من تجربه خودم رو بهت می گم... البته فرمول هرکس برای خودشه و هر کس به فرمول مخصوص خودش نیاز داره... من از اول هدفم وزارت بهداشت بود و اصلا کنکور علوم ندادم... سه سال از فارغ التحصیلیم گذشته بود و عملا هیچی از درسا یادم نمیومد... من از اواسط بهمن شروع به خوندن کردم... و پیشنهادم اینه که "هیچ درسی رو حذف نکن"...

fate-gh

New member

شما که رتبه ی تک رقمی آورده اید حتما تجربه و علم تان
کمک کننده داوطلبان کنکور خواهد بود
امیدوارم هر از گاهی در انجمن ببینم تان

ممنونم آقای کیانی... شرمنده می کنین... من دوست دارم به دوستان خدمت کنم کمکی ازم بر میاد انجام بدم... چون راهنمایی های شما واقعا خیلی کمک کرد...

prinses

New member
ممنون عزیزم اره برای زیستی من با یه ماه خوندن درحالی که دانشجو بودم رتبه بدیم نیاوردم درصدامم بجز اون 40 تای نمیدونم میگین چی بهش که طرح توشه
بقیه رو بالای 60 زدم ولی قبول نشدم
من برام خیلی فرق نداره وزارت علوم تهران و شیراز بیارم میرم
وزارت بهداشته رو هرجا بیارم میرم ولی میخوتم برای تهران و شیراز
فکنم تخصص اینجاییا زیستیه پس بعد بهمن حسابی از راهنماییاتون بهره میبرم
اگه گروهه رو میشناسین برای وزارت علوم بفرمایید ممنون میشم

fate-gh

New member
سلام دوستان...
راستش من کوچکترین عضو این جمعم... ولی دوست دارم اگه چیزی می دونم به بقیه هم کمک کنم... می خوام یه کم در مورد خودم بهتون بگم شاید کمک کنه...

من 3 سال پیش فارغ التحصیل شدم... اونقدر تو دوره کارشناسی درس ها سخت بود که فکر اینکه من ارشد آمار بخونم اصلا به ذهنمم خطور نمی کرد... بعد از فارغ التحصیلی همه هدفم این بود که برم سر کار... اما کاری پیدا نکردم... افسردگی گرفته بودم... پول دانشگاه پولی هم نداشتم که بدم... تا اینکه برادرم بهم کفت یه چند ماه بشین برای کنکور بخون... قبولی... آدم می شناسم 7 سال از درس دور بوده، 6 ماه درس خونده بهترین دانشگاه قبول شده... تو هم بخون... همون موقع تصمیم گرفتم بخونم... کتاب ها رو گرفتم و شروع کردم به خوندن... خیلی وقت ها خسته می شدم حوصله ام نمی شد بشینم پای درس... اما به خودم می گفتم خواب همیشه هست... استراحت همیشه هست... یه چند ماه بشین بخون بعدش بگیر بخواب و استراحت کن... گاهی چند روز حس درس نداشتم... یه استراحت می کردم دوباره شروع می کردم... راهنمایی های آقای کیانی خیلی کمک کرد... به جرات می گم عالی بود... از همون بهمن که شروع به خوندن کردم سعی کردم ساعت خوابمو تنظیم کنم... چون خواب چیزی نیست که بشه مثلا دو هفته مونده به کنکور تنظیمش کرد... سعی می کردم صبح زود پاشم... اول کارنامه دوستان سال های قبل رو بررسی کردم... دیدم همه دروس تخصصی رو توی یه برد خاص میزنن... همه تقریبا نمره 140، 150 می گیرن... درسی که تعیین کننده است زبانه... یعنی کسی که رتبه می خواد به هیچ عنوان نباید زبان رو حذف کنه... از همون موقه هم برای خودم یه حداقل را تعیین کرده بودم... که من مثلا توی ریاضی باید حداقل 6 تا سوال از 10 تا رو جواب بدم... یا مثلا از آمار و احتمال باید 14 تا از20 رو جواب بدم و غیره... اینها حداقل هایی بود که برای خودم تعیین کردم که خودم رو بتونم به برد متوسطی که داوطلب ها می زنن برسونم و بعد با زبان رتبه ام رو تعیین کنم... با این کار به خودم این آمادگی رو دادم که اگه چند تا سوال سخت دیدم عصبی نشم... و برای خودم وقت تعیین کرده بودم... که ریاضی رو مثلا باید بین ده تا 15 دقیقه بهش وقت بدم تو کنکور و غیره... برنامه ریزی خیلی مهمه... یعنی برنامه ریزی مهمترین بخش مطالعه است... من هفته رو به سه بخش تقسیم کردم... مثلا شنبه ها و سه شنبه ها دو درس، یکشنبه ها و چهارشنبه ها دو درس دیگه... و دوشنبه ها و پنجشنبه ها دو درس دیگه... و جمعه ها مرور... یعنی همه درس ها رو با هم می خوندم نه اینکه یه کتاب تموم کنم برم سراغ یه کتاب دیگه...
نکته برداری خیلی مهمه... یا توی یه برگه بنویسین یا توی کتاب علامت بزنین... من چون زبانم بد نبود برای کنکور زبان به اون صورت نخوندم... فقط تست های سال های قبل رو زدم و کلماتشون رو حفظ کردم...
سوالات سال های قبل رو خوندم ببینم چه مباحثی میاد و به چه صورت... و مطابق با اون درس می خوندم...طرح آزمایش ها چون کتابشو دیر گرفتم نتونستم کامل بخونم و چند فصل مهمشو خوندم... اونم نیازی نیست همه فرمول هاش رو حفظ کنین... بیشتر تعاریف و مفاهیم رو بلد باشید و فرمول های مهم و ساده...
کنکور آزمایشی هم دو تای آخر رو شرکت کردم... اولی رتبه ام 2 شد... که توی تاپیک مطالعه گروهی یکی از بچه ها رتبه 3 رو آورد... یادمه اون موقع آقای کیانی بهش گفت ایشالله دفعه بعد تو 2 شی... اولش بهم برخورد اما بعدش گفتم آره اون می تونه 2 شه چون من باید دفعه بعد رتبه 1 رو بیارم... و کنکور بعدیش رتبه 1 رو آوردم...
شب کنکور اصلی تا ساعت 4 یا بیشتر نتونستم بخوابم... ولی قبل از جلسه یه استکان هایپ خوردم... هایپ نوشیدنی انرژی زاست و توصیه نمی کنم... مخصوصا بخاطر کافئین و شکر زیادش... من خودم کنکور آزمایشی اولم چون می دونستم به احتمال زیاد شب قبل از کنکور اصلی نمی تونم خواب برم، هایپ رو سر جلسه کنکور آزمایشی امتحان کردم که ببینم تاثیراتش چطوره... پس اگه کسی می خواد، حتما یکی دو ماه قبل از کنکور "یه بار" امتحان کنه ببینه خوبه یا نه... مخصوصا کسانی که دیابت دارن یا بیماری های دیگه مراقب مصرفش باشن... و این نوشیدنی ها رو زیاد مصرف نکنین که خطرناکه... سالی یکی دو تاش واسه یه آدم سالم زیاده... پس برای درس خوندن به هیچ عنوان استفاده نکنین...
سر جلسه هم وقتم رو روی سوالات وقت گیر نذاشتم... می تونستم سوالای دیگه رو هم جواب بدم اما ترجیح می دادم اول سوالات ساده رو توی زمانی که برای خودم تعیین کردم بزنم و بعد از اینکه همه سوالات رو خوندم، اگه وقت کردم برگردم بقیه سوالات رو بزنم... یعنی وقتی به اون حد متوسطی که توی دروس تخصصی می خواستم رسیدم، وقت روی سوالات وقت گیر نذاشتم و رفتم سراغ سوالات زبان... اگه بعد از زبان وقت اضاف آوردم می رفتم از اول دفترچه سوالای وقت گیر رو می زدم... سوالات رو هم توی دفترچه با علامت مشخص می کردم... مثلا + برای سوالات وقت گیر، و * برای سوالاتی که بلد نیستم...
این چیزهایی بود که خواستم بهتون بگم... امیدوارم به دردتون خورده باشه...

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا