موج کره ای

AWWA

New member

{안녕하세요. [annyeong-haseyo} سلام.

قابل توجه دوستداران کشور کره و مخصوصا سریالای کره ای:

این تاپیک رو زدم تا در مورد بازیگرا و سریالهای کره ای محبوبمون حرف بزنیم

البته درمورد همه چی....فرهنگشون،موسیقی و...........

MAHSABANOO

New member
من هیچ کدومو نمیشناسم خب چیه اونطوری نگاه نکنین گفتم که مطلع باشین من فیلم کره ای ندیدم تا بحال خخخخخ:thanks:خخخخخخخخخ
تنها فیلم کره ای که دیدم روزگار شاهزاده بودش

AWWA

New member
من هیچ کدومو نمیشناسم خب چیه اونطوری نگاه نکنین گفتم که مطلع باشین من فیلم کره ای ندیدم تا بحال خخخخخ:thanks:خخخخخخخخخ

من که میگم نصف عمرت برفناست.......حداقل این دوتایی رو که معرفی کردم بگیر ببین....بعد بیا داروی ضد ترکت با من:smiliess (3):

MAHSABANOO

New member
من که میگم نصف عمرت برفناست.......حداقل این دوتایی رو که معرفی کردم بگیر ببین....بعد بیا داروی ضد ترکت با من:smiliess (3):

از کجا بیارمشون نگو که کلوپ اصلا اهل کلوپ رفتن نیستم محیطشو دوست ندارم

AWWA

New member

عاقا منم فقط سریالهای که tv ایران پخش کرده دیدم..فیلم محبوبم» رودخانه ی ماه » بود....:dadad4:

درضمن با عنوان این فیلم مخالفم....خخخ اخه پسر کی بهتر گل شده خخخ من خبر نداشتم خخخ:riz481:

از بین سریالایی که ایران پخش کرده فقط جواهری در قصر خوب بود بقیشون اصلا قابل قیاس با این دوتا سریال نیستن!

حق داری مخالفت کنی......کلا هم اسمش هم خود فیلم تخیلیه:smiliess (3):

yara

New member
از بین سریالایی که ایران پخش کرده فقط جواهری در قصر خوب بود بقیشون اصلا قابل قیاس با این دوتا سریال نیستن!

حق داری مخالفت کنی......کلا هم اسمش هم خود فیلم تخیلیه:smiliess (3):

فیلم »دونگی» رو هم دیدم...داداشم عاشق این فیلم بود خخخ.:65d6a5d6s:..

افرین آوا اینو خوب اومدی....احتمال میدادم همش تخیلات بود
:black_eyed:

MAHSABANOO

New member
خخخخخخخخخخخخخخ فک کنم پسران بد راست باشه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ من شنیدم اونم خوبه :bunnyearsmiley:

AWWA

New member
فیلم »دونگی» رو هم دیدم...داداشم عاشق این فیلم بود خخخ.:65d6a5d6s:..

افرین آوا اینو خوب اومدی....احتمال میدادم همش تخیلات بود
:black_eyed:

دونگ ئی بدک نبود...چندتا سریال همینطوری از روی جواهری درقصر ساخته شده....اون ماجراش آشپزی و پزشکی بود اینا نقاشی و موسیقی

خخخخخخخخخخخخخخ فک کنم پسران بد راست باشه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ من شنیدم اونم خوبه :bunnyearsmiley:

این که مستنده:smiliess (8):

marzi ba

Well-known member

هولااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا اوا جونم خیلی کار خوبی کردی

کامسامیدا اوا جونم

:thanks::thanks:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

marzi ba

Well-known member
کافه پرنس

[/SIZE][/QUOTE]

این فیلم درباره دختر ۲۴ ساله‌ای به نام گو یون چان است که ظاهری پسرانه دارد و بیشتر مردم فکر می‌کنند او پسر است. یون چان مجبور است ۲۴ ساعت روز را کار کند و برایش اهمیتی ندارد که چه کاری انجام می‌دهد. او پیک موتوری می‌شود، در باشگاه تکواندو درس می‌دهد، شیر پخش می‌کند، عروسک می‌سازد و.... گو یون چان چند بار به طور اتفاقی با پسری به نام چوی هان کیول برخورد می‌کند. هان کیول پسری از خانواده‌ای ثروتمند است. خانواده هان کیول اصرار زیادی به ازدواج او دارند و برای او قرار ملاقات با دخترهای مختلف را ترتیب می‌دهند. اما خود هان کیول مایل به ازدواج نیست و از آنجایی که او نیز مثل سایر مردم فکر می‌کند یون چان پسر است از او می‌خواهد تا نقش دوست پسر همجنس. گرایش را بازی کند تا از زیر ازدواج قصر در رود.

بعد از مدتی هان کیول کافه پرنس مادربزرگش را افتتاح می‌کند و چون فقط پسرهای خوش تیپ را استخدام می‌کند یون چان باز هم وانمود می‌کند پسر است تا استخدام شود. و با اینکه هان کیول نمی‌داند که یون چان دختر است، این دو کم کم به هم علاقه مند می‌شوند.

:(40):

AWWA

New member
کافه پرنسو نزدیک 10 بار دیدم!!!!! خیلی ماجراش شیرینو با مزه است

marzi ba

Well-known member
کافه پرنسو نزدیک 10 بار دیدم!!!!! خیلی ماجراش شیرینو با مزه است

منم خیلی دوسش میدالم بعضی از صحنه هاشو زیاد
وووووووووووی آوا جونم اون قسمتش که دختره میخاد بره نمایشگاه خاهرش لباس دخترونه بهش میده بپوشه و ارایشش میکنه اون قسمتش خیلی باحاله
:smiliess (3):

بالا