آی پی دانشگاه برای دانلود مقاله

necrotizing fasciitis

Active member
آی پی دانشگاه برای دانلود مقاله + آپدیت روزانه

دیدم بیشتر بچه ها برای دانلود مقاله به مشکل برمیخورند و این تاپیک رو زدم:dadad4:
خب همینطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا IP و port دانشگاهی برای دانلود مقالات پولی گذاشته میشه
نحوه استفاده از پروک یس
http://aut.ac.ir/services/5.aspx
یه نکته که فقط قسمت لوکال هاست رو دست نزنین
یا
032407y6ebbu6kkvd6du6k.png

گوگل کروم

032414hnpqbq2bb73z8zbb.png

Sharif University of Technology
ip: 213.233.161.195
port: 3128
data base: کتابخانه مرکزی - جستجو در منابع الکترونیکی

2- Peking University
ip: 162.105.17.112
data base: Collections

3- Universitätsbibliothek Dortmund
country: Germany
ip: 129.217.155.166
port: 80
database: CD-Rom- und Online-Datenbanken/Titelsuche ( فکر کنم باز خودتون بگردید)

یه نکته اگه دیدید وصل نمیشین کوکی های مرورگر رو پاک کنین
ctrl+shift+dele

گاهی وقتا سرعت بعضی از آی پی ها خیلی کم میشه که دیگه کانتت نمیشه این به معنی سوختن آی پی نیس بعد از چند بار رفرش کردن درست میشه
بقیه دوستان هم اگه دارند خوشحال میشم استفاده کنیم:sarma:

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
دیدم بیشتر بچه ها برای دانلود مقاله به مشکل برمیخورند و این تاپیک رو زدم:dadad4:
خب همینطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا هر هفته IP و port دانشگاهی برای دانلود مقالات پولی گذاشته میشه ( اگه خارج از قوانین هستش پاک شه )
نحوه استفاده از پروک یس

2- Peking University
ctrl+shift+dele

مرررسی دوست عزیز؛ منظورت از پروک یس همون پ ر و ک س ی هستش؟؟

Hamidvet

New member
دقیقا ولی اینجوری نوشتم که فل.ر نشه ( بهرحال کار از محکم کاری عیب نمیکنه)

منم یک نکته خیلی تووووپ رو واسه استفاده از سایت sciencedirect.com میگم (البته این نکته رو نوتر یا یکی از مدیران دیگه تو این سایت قبلا گذاشته بودند) :

با اضافه کردن بخش sci-hub.org به ادامه آدرس اصلی سایت یعنی sciencedirect.com براحتی به حساب کاربری یکی از دانشگاه های جهانی عضو این سایت منتقل میشید و میتونید مقاله های پولی رو دانلود کنید.

ScienceDirect.com | Search through over 11 million science, health, medical journal full text articles and books.

necrotizing fasciitis

Active member
منم یک نکته خیلی تووووپ رو واسه استفاده از سایت sciencedirect.com میگم (البته این نکته رو نوتر یا یکی از مدیران دیگه تو این سایت قبلا گذاشته بودند) :

با اضافه کردن بخش sci-hub.org به ادامه آدرس اصلی سایت یعنی sciencedirect.com براحتی به حساب کاربری یکی از دانشگاه های جهانی عضو این سایت منتقل میشید و میتونید مقاله های پولی رو دانلود کنید.

ScienceDirect.com | Search through over 11 million science, health, medical journal full text articles and books.
بله اتفاقا فقط مختص ساینس دایرکت نیس
شما داخل همین سایت برین
Sci-Hub - сервис доступа к научной литературе | ScienceDirect, Springer, Wiley, IEEE, JSTOR - скачать | научные журналы и статьи - бесплатно
بعد عنوان مقالتون رو وارد کنین
بعد از جست وجو وارد گوگل اسکولار میشین
و بعد از انتحاب مقاله رو دانلود کنید
حتی اگه باز دسترسی نداشتین میتونین پایین صفحه مقاله یه نوار متنی درباره سایت [www.sci-hub.org] میاد که با زدن > با پ ر و ک س ی دانشگاه دیگه میاد

vet lab sciences

New member
مممممممممممنننننننننننننننننووووووووووووووون گل پسرا:4d564ad6::a2d3::thumbsupsmileyanim::smilies-azardl (113

mahsaa

New member
دیدم بیشتر بچه ها برای دانلود مقاله به مشکل برمیخورند و این تاپیک رو زدم
خب همینطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا هر هفته IP و port دانشگاهی برای دانلود مقالات پولی گذاشته میشه ( اگه خارج از قوانین هستش پاک شه )
نحوه استفاده از پروک یس

2- Peking University
ctrl+shift+dele

خیـــــــــلی ممنون ...واقعا مفید بود...:riz304:
فقط ببخشین این IP پکینگ یونیورسیتی رو که میزنم ی نقشه میاد؟! چجوریه !؟ چکار باید بکنم ؟ :33:
:14:

necrotizing fasciitis

Active member
شما رو کلمه دیتابیس کلیک کنین یا به آدرس زیر برین تا لیست سایت های قابل دسترسی رو براتون بیاره ( البته چینی هستش با کروم ترجمه اش کنید)
http://dbnav.lib.pku.edu.cn/

باز اگه نشدعکس بگیرین تا بگم چی کنید!

امروز یه ip جدیدی بدست اوردم که توی پست اول میذارم ( آلمان ) فکر کنم این بهتر از چین باشه اونو استفاده کنید ( توی دیتابیسش سایت نیچر رو هم زده بود، من زیاد روش مانور ندادم برگردین شاید e-book هم ساپورت کنه

mahsaa

New member
شما رو کلمه دیتابیس کلیک کنین یا به آدرس زیر برین تا لیست سایت های قابل دسترسی رو براتون بیاره ( البته چینی هستش با کروم ترجمه اش کنید)
http://dbnav.lib.pku.edu.cn/

باز اگه نشدعکس بگیرین تا بگم چی کنید!

امروز یه ip جدیدی بدست اوردم که توی پست اول میذارم ( آلمان ) فکر کنم این بهتر از چین باشه اونو استفاده کنید ( توی دیتابیسش سایت نیچر رو هم زده بود، من زیاد روش مانور ندادم برگردین شاید e-book هم ساپورت کنه
خیلی خیلی ممنونم..باشه حتما امتحان می کنم اگر مشکلی داشت باز هم ازتون کمک میگیرم، ممنون:rose:

شفق بانو

New member
سلام دوستان

یه سوال؟:idea_majidonline:

مقاله ای که توی سایت سیویلیکا باشه چطوری میشه گرفت بدون ای پی دانشگاه ؟ :dadad4:

دانشگاه نیستم اما الان احتیاج دارم

necrotizing fasciitis

Active member
سلام دوستان

مقاله ای که توی سایت سیویلیکا باشه چطوری میشه گرفت بدون ای پی دانشگاه ؟ :dadad4:

از آی پی دانشگاه شریف که اول پست گذاشتم استفاده کنید، دانشگاه شریف بدون نیاز به ایمیل دانشگاهی این امکان رو برای دانلود میده
اگه نتونستید مقاله رو برای من پ.خ کنید تا براتون دانلود کنم

vet lab sciences

New member
آقا من هر آی پی ای رو که نوشتی زدم ولی نمیدونم چرا نمیشه دانلود کرد!:21: برای مثال این آی پی دانشگاه ترکیه رو زدم ولی از نیچر دانلود نمی کنه! تمام نکاتی رو هم که نوشتی رعایت کردم.:smiliess (12):
آیا باید داخل سایت نیچر ثبت نام کنیم؟

necrotizing fasciitis

Active member
سلام دوستان

مقاله پیوست داده شد :)

پیوست‌ها

• CIAG01_068_2642551.pdf
    805.4 کیلوبایت · بازدیدها: 25

necrotizing fasciitis

Active member
آقا من هر آی پی ای رو که نوشتی زدم ولی نمیدونم چرا نمیشه دانلود کرد!:21: برای مثال این آی پی دانشگاه ترکیه رو زدم ولی از نیچر دانلود نمی کنه! تمام نکاتی رو هم که نوشتی رعایت کردم.:smiliess (12):
آیا باید داخل سایت نیچر ثبت نام کنیم؟

من با ای پی داخل نیچر رفتم بعضی از مقالات ( جدید) رو آنلاین هستن بعضی هم برای دانلود که این بستگی به دانشگاه داره که چه مقاله و چه موضوعی رو خریده باشه
بله باید برای نیچر ثبت نام کنی ( حتما با آی پی دانشگاه) تا بتونی دانلود یا بخونیش
اگه نتونستی لینک بده منم بررسی کنم، شاید تونستم دانلود کنم :motat:

بالا