آهای گیاهپزشکیا..... چرا دور هم جمع نمیشین ؟

aysoda

New member
فك ميكنم فقط ما دوتا اينجا هستيم................اي خدا شما مي خوايين كدوم شهر قبول شين؟؟

diptera

New member
سلام

اگه جام بدن که تهرانو می خوام . شما کدوم دانشگاهین ؟ ورودی چند ؟ خوب خوندین ؟ نمونه سوال و تست و ... از کجا آوردین ؟
من دانشگاه فردوسی مشهدم .... هنوز ترم 6 ام . امسال میتونم آزمایشی شرکت کنم ؟

aysoda

New member
منم دانشگاه محققم اين ترم تموم ميكنم راستش خيلي زياد منبع ندارم ولي همونايي كه تو سايت بودن رو مي خونم منم دوست دارم اروميه قبول بشم يا زنجان

eliot -esf

New member
سلام !!!! منم گیاه پزشکی میخوانم و تصمیم دارم ارشد حشره پزشکی شیراز قبول بشم !!! البته ترم 4 و فک کنم زوود ولی خوب ظرفییت کمه دیگه باید از حالا بفکر باشم !! مگه نه ؟؟

آخرین ویرایش:

aysoda

New member
سلام خوش اومدين بله بايد خوب بخونين خوبه از همين الان شروع كنين

mikhak s

New member
سلام بر دوستان منم گیاه پزشکی خوندم. ظاهرا پیش کسوتم:whistle: البته برخلاف همتون میخوام سم شناسی بخونم:thumbsupsmileyanim:

veghar khodayari

New member
سلام

بچها منم به جمعتون اضافه شدم گیاه پزشکی تبریز میخونم اما سم شناسی میخوام لطفا بهم بگین از کجا شروع کنم ترم 6 ام

veghar khodayari

New member
اصلا خوب نيست :smiliess (12):
پس لطفا میشه بگین این عزیزان تو این مملکت چه کاره میشن؟ من خودم به سم شناسی علاقه دارم لطفا بگین باید از کجا شروع کنم چون به نظر من نسبت به گرایشهای کشاورزی بهتره هر چند که بازار کار نداشته باشه اگر راهنماییم کنین ممنون میشم.

mikhak s

New member
پس لطفا میشه بگین این عزیزان تو این مملکت چه کاره میشن؟ من خودم به سم شناسی علاقه دارم لطفا بگین باید از کجا شروع کنم چون به نظر من نسبت به گرایشهای کشاورزی بهتره هر چند که بازار کار نداشته باشه اگر راهنماییم کنین ممنون میشم.
چ

حشره شناسي فقط مختص به تحقيقات فرديه كه كسي بخواد حشره ي جديدي رو كشف كنه يا تو همين مايه ها. كساني كه ارشد حتي دكتراي حشره شناسي(رشته ي خودمون ) رو ميگيرن ميشن استاد دانشگاه در واقع تدريس ميكنن. البته هستن كساني كه شركت ميزنن براي تشخيص آفات (كه اينم با بيماريو سم شناسي همراه ميشه)، كسايي كه حشره شناسي ميخونن فك ميكنم صرفا به خاطر علاقشون به حشراته چون اين رشته در حال حاظر هيچ كاري جز تدريس نداره،(البته توي جهاد كشاورزي هم ميشن بازرس تشخيص آفات) منم فك ميكنم سم شناسي بهتره بازار كارش خوبه( توي بخش سم شناسي گذاشتم) هم اينكه چون كاريه كه توي محيط آزمايشگاه هستيمو ... من خودم خيلي بهش علاقه دارم. اميدوارم تونسته باشم جوابتونو بدم اگه سوالي ديگه داشتين در خدمتم.
:motat:

veghar khodayari

New member
حتما منظورتون از محیط کار ازمایشگاهی برای سم شناسی ازمایشگاهای تشخیص طبیه؟

karshenasgh

New member
گیاهپزشکی چه رشته ای است؟ یعنی جزء دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی میشه؟ مدرکش لیسانسه یا مثل دامپزشکی یا پزشکی عمومی، مدرکش دکتری حرفه ای هست؟ بعد از فارغ التحصیلی چی کاره میشین؟...

mikhak s

New member
گیاهپزشکی چه رشته ای است؟ یعنی جزء دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی میشه؟ مدرکش لیسانسه یا مثل دامپزشکی یا پزشکی عمومی، مدرکش دکتری حرفه ای هست؟ بعد از فارغ التحصیلی چی کاره میشین؟...
گياهپزشكي زير شاخه مهندسي كشاورزي هست . درواقع دانشكده كشاورزي و منابع طبيعي. مدركش ليسانسه براي ادامه دادن بايد يكي از زير شاخه هاي اون رو بخونيم مثل: حشره شناسي، بيماري شناسي، بيو تكنو لوژي، و... . بعد از فارغ التحصيلي بچه ها ميتونن كلينيك گياهپزشكي بزنن( كارشون تشخيصو مبارزه با بيماري ها و آفات ميشه(همون كاري دكترا ميكنن مابا گياهان انجام ميديم) توي شركتهاي توزيع سم و جهاد كشاورزي هم ميتونن كار كنن. بچه ها بعد از فارغ التحصيلي حكم بازرس رو دارن براي سركشي به مزارع و باغات.

karshenasgh

New member
گياهپزشكي زير شاخه مهندسي كشاورزي هست . درواقع دانشكده كشاورزي و منابع طبيعي. مدركش ليسانسه براي ادامه دادن بايد يكي از زير شاخه هاي اون رو بخونيم مثل: حشره شناسي، بيماري شناسي، بيو تكنو لوژي، و... . بعد از فارغ التحصيلي بچه ها ميتونن كلينيك گياهپزشكي بزنن( كارشون تشخيصو مبارزه با بيماري ها و آفات ميشه(همون كاري دكترا ميكنن مابا گياهان انجام ميديم) توي شركتهاي توزيع سم و جهاد كشاورزي هم ميتونن كار كنن. بچه ها بعد از فارغ التحصيلي حكم بازرس رو دارن براي سركشي به مزارع و باغات.

ممنون از توضیحات تون.

aysoda

New member
خواهش ميكنم اگه بازم سوالي داشتي در خدمتم.:dadad4:

سلام خوبين من دوست دارم حشره بدم يعني امسال ميدم ..........ولي به خاطر نبود كار افسرده ميشم راستي به نظر شما حشره شناسي پزشكي بهتره يا بيوتك...كشاورزي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جوابمو لطف كنين زودتر بدين

mikhak s

New member
سلام خوبين من دوست دارم حشره بدم يعني امسال ميدم ..........ولي به خاطر نبود كار افسرده ميشم راستي به نظر شما حشره شناسي پزشكي بهتره يا بيوتك...كشاورزي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جوابمو لطف كنين زودتر بدين

سلام ببخشيد سوال شمارو الان ديدم. من درمورد حشره شناسي پزشكي اطلاعاتي ندارم. ولي بيوتكنولوژي كشاورزي رشته ي خوبيه و پركاربرده.(البته قبوليشم خيلي راحت نيست)

بالا