سلام همکلاسی

araz

New member
سلام همکلاسی - ویرولوژی

دوستانی که ویروس شناسی پزشکی قبول شدن بیایید تا بیشتر آشنا بشیم :bunnyearsmiley:
لطفا بگین کجا قبول شدین شاید همکلاس شدیم
من ویروس شناسی - تربیت مدرس

آخرین ویرایش:

araz

New member
لطفا درصدها و کتب مطالعه خودتونو بنویسید

سلام دوست عزیز
منابعی که خوندم اینا بودن:
ویروس : جاوتز2010 و کمی هم مورای - 84 %
باکتری : برای کنکور ، انتشارات خسروی - 22%
بیوشیمی : برای کنکور پروین پاسالار - 36%
بقیه درسها رو از جزوات آموزشگاه ... استفاده کردم اما فکر کنم قوانین این سایت اجازه نمیده از آموزشگاه دیگه ای اسم ببرم ( به خاطر اینکه تبلیغ نشه !!) ولی درصدامو مینویسم
قارچ : 33%
ایمنی : 58%
ژنتیک : 41%
زبان : 17%
انگل هم نخوندم !!! : 0% !!!

آخرین ویرایش:

araz

New member
درود بر شما سپاس عالی / درود ما رو دکتر روانشاد و دکتر بامداد برسونید/ تربیت مدرس عالیه/ ژنتیک چکار کردید اگر مایل هستید بگید
ممنون .
ژنتیک و چند درس دیگه رو از یک سری جزوات خوندم که حجمشون برای ضریب 1 زیاد و سنگین بود و نتونستم بیشترشو مرور کنم . شاید اگه به جای جزوات از کتاب خلاصه تری استفاده می کردم نتیجه بهتری میگرفتم .
حتما برنامه ریزی دقیقی برای درس خوندن داشته باشید که بتونید روزای آخر همه درسارو مرور کنید .

آخرین ویرایش:

narjes1992

New member
ممنون .
ژنتیک و چند درس دیگه رو از یک سری جزوات خوندم که حجمشون برای ضریب 1 زیاد و سنگین بود و نتونستم بیشترشو مرور کنم . شاید اگه به جای جزوات از کتاب خلاصه تری استفاده می کردم نتیجه بهتری میگرفتم .
حتما برنامه ریزی دقیقی برای درس خوندن داشته باشید که بتونید روزای آخر همه درسارو مرور کنید .

سلام خسته نباشید.تبریک میگم قبولیتونو.میشه بگید از کی شروع کردید برا خوندن و هر درسی رو چند دور خوندید ؟واینکه از همون دور اول مطالبو حفظ میکردید یا دور های بعد این کارو کردید؟

narjes1992

New member
سلام ترسا جان.خوبید؟من تو صفحات قبلی گفته هاتونو دیدم.دوس داشتم اگه اشکالی نداره از تجربیاتتون استفاده کنم.میشه راجب نحوه درس خوندن و مدیریت 8 تا درس واسه کنکور ویروس بهم کمک کنید. من میخوام شروع کنم بخونم اما نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم.ممنون

araz

New member
سلام خسته نباشید.تبریک میگم قبولیتونو.میشه بگید از کی شروع کردید برا خوندن و هر درسی رو چند دور خوندید ؟واینکه از همون دور اول مطالبو حفظ میکردید یا دور های بعد این کارو کردید؟
سلام . ممنونم
دروس رشته ویروس شناسی رو نمیشه از همون مطالعه ی اول حفظ کرد . این درسا بخصوص خود ویروس شناسی نیاز به مرور و تکرار زیاد دارن . مهمترین مساله مدیریت 8 درسه که میتونید با زمان بندی مناسب همه درسا رو در این مدت باقی مانده تا کنکور بخونید و مرور کنید .من هم از مهر ماه شروع کرده بودم ، ولی هر چه زودتر شروع کنید به نفعتون خواهد بود .
سعد کنید روزانه 3 الی 4 درس رو در برنامه مطالعاتی تون قرار بدین . پیشنهاد میکنم ویروس و زبان رو هر روز در برنامتون داشته باشید و بقیه وقتتون را هم به نسبت بین بقیه ی درسها تقسیم کنید .
موفق باشید

بالا