نتایج نهایی ارشد مدیریت بهداشت و درمان 93

N@RVIN

Well-known member
سلام

بالاخره انتظار سال 93 هم به پایان رسید

ضمن آروزی موفقیت برای تک تک دوستای عزیز منتظر خبر های خوش هستیم

دوستای دیگه هم که امسال قبول نشدن با انرژی مضائف انشاله پیش به سوی کنکور سال بعد :)))

[URL=http://8pic.ir/] [/URL]​

آخرین ویرایش:

farii

New member
سلام ناروین جونم من تهران قبول شدم خداروشکر دانشگاه شهید بهشتی..همش استرس داشتم که انتخابای بعد از تهران رو قبول شدم ولی بازم خدا بهم کمک کرد...ببخشید من دیر اومدم دیروز سرعت اینترنتم خیلی کم بود اصن سایت بالا نمیومد...

N@RVIN

Well-known member
سلام ناروین جونم من تهران قبول شدم خداروشکر دانشگاه شهید بهشتی..همش استرس داشتم که انتخابای بعد از تهران رو قبول شدم ولی بازم خدا بهم کمک کرد...ببخشید من دیر اومدم دیروز سرعت اینترنتم خیلی کم بود اصن سایت بالا نمیومد...

تبریک میگم عزیزم خیلی خوشحال شدم مخصوصا که تهران قبول شدی طوری که خودت میخواستی..انشاله موفقیتهای سطوح بالاتر

[URL=http://8pic.ir/] [/URL]

farii

New member

تبریک میگم عزیزم خیلی خوشحال شدم مخصوصا که تهران قبول شدی طوری که خودت میخواستی..انشاله موفقیتهای سطوح بالاتر

[URL=http://8pic.ir/] [/URL]

مرسییییی دوست خوبم ..تو این مدت خیلی راهنمایی و کمک کردی بهمون عزیزم ممنون واقعا...انشالا که همیشه موفق و سربلند باشی تو زندگیت ...

N@RVIN

Well-known member
مرسییییی دوست خوبم ..تو این مدت خیلی راهنمایی و کمک کردی بهمون عزیزم ممنون واقعا...انشالا که همیشه موفق و سربلند باشی تو زندگیت ...

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم :))

دیگر کسی نبود؟؟؟

ای باباااااااا

ما شیرینی نخواستیم حداقل خبر بدین قبول شدین یا نه :/

alis

New member
سلام و با عرض پوزش از اینکه دیر به انجمن سرزدم. ناروین عزیز من هم از تبریز قبول شدم. هم دانشکده هستیم و امیدوارم از کمکهای شما در آنجا هم استفاده نمایم.

N@RVIN

Well-known member
سلام و با عرض پوزش از اینکه دیر به انجمن سرزدم. ناروین عزیز من هم از تبریز قبول شدم. هم دانشکده هستیم و امیدوارم از کمکهای شما در آنجا هم استفاده نمایم.

تبریک میگم دوستم :riz304::riz304:

انشاله عزیزم :)

فریا119

New member
سلام ناروین جون
نظرت درمورد ارشد مدیریت خدمات دانشگاه ازاد چیه؟
مثلا برای دکتری پذیرش میشن؟واقعا با توجه به پولی که میدی بدرد میخوره؟
راستش ازاد علوم تحقیقات فارس قبول شدم ولی نمیتونم تصمیم بگیرم برم یا نه:33:
مرسی از راهنماییت

N@RVIN

Well-known member
سلام ناروین جون
نظرت درمورد ارشد مدیریت خدمات دانشگاه ازاد چیه؟
مثلا برای دکتری پذیرش میشن؟واقعا با توجه به پولی که میدی بدرد میخوره؟
راستش ازاد علوم تحقیقات فارس قبول شدم ولی نمیتونم تصمیم بگیرم برم یا نه:33:
مرسی از راهنماییت

سلام عزیزم تبریک میگم اول :)

والا در مورد پدیرش و اینا برای دکتری و استخدامی حقیقتش فرقی نداره که فارغ التحصیل چه دانشگاهی باشی

تو آزمون استخدامی که اصلا فرق نداره..تو آزمون دکتری هم فکر نکنم چندان اثری داشته باشه و نمره ی علمی و رزومه و پایان نامه مهتره نه صرفا اسم دانشگاه ارشد

ولی همونطوری که خودتون هم حتما می دونید خب بازار کار این رشته چندان پر رونق نیس البته مثل باز کار خیلی رشته های دیگه و اینکه آیا بیارزه یا نه دوستم دیگه بستگی به قدرت پرداخت خودتون داره اگر هزینه آزاد براتون چندان سنگین نیس و صرفا دانشجوی ارشد بودن براتون مهتره خواستین برین بخونین

ولی نه اگر اونطوری نیس به نظر من میتونید دوباره برای آزمون سراسری مطالعه کنید و سال بعد شرکت کنید

بهرحال امیدوارم موفق باشی عزیزم:rose:

بالا