خرید کتب دست دوم مورد نیاز

nutriti0n

New member
سلام
بچه ها من بخاطر مسائل ملی در توانم نیست برم کل کتاب های تست رو نو بخرم
از بچه ها کسی هست که کتب i / q / b (با پاسخ تشریحی) تغذیه (دو جلدی) فیزیو و بیوشیمی رو داشته باشه و دیگه نیازی نداشته باشه؟ اگه کسی بود پیام بده به من
آخرین ویرایش:

شقایق71

New member
یکی از دوستانم پک کامل تغذیه ع ل و ی .و همچنین ج ز و وووه طریقت رو داره تازه گرفته نتونست این رشته رو انتخاب کنه اولیو میده100تومن دومی200 با احتساب تخفیفش، اما دیگه کاملا نو هستند و خیلی ارزونتر.

TUMS

Well-known member

منم چندتا کتاب دارم که نمیخامشون هر کی خواست توافقی بهش میدم

ژنتیک پزشکی امری تازه خریدم ولی نمیخامش
لودیش
کلون سازی و تکنیک های ژنتیک
504
اسنشیال
لزگی

f70i

New member
با سلام به همه دوستان لیست کتابایی که من نیاز دارم : کتاب بیوشیمی احسانی انتشارات پوران پژوهش ، کتاب گنجینه تست بیوشیمی جعفرنژاد ، ژنتیک از کلاسیک تا ژنومیک اکرمی ، تست ایمنی شناسی
اگه کسی این کتابها رو داره که تو تبریز ساکن باشه و یا ارشدشو قرار باشه تو تبریز بخونه خوشحال میشم کتابها رو بصورت حضوری و یا از طریق پیک دریافت کنم چون از طریق پست هزینه ارسال به دوبرابر قیمت روی جلد تموم میشه :riz513:از طریق پیغام خصوصی هماهنگ میشیم:riz304:

love virology

New member

منم چندتا کتاب دارم که نمیخامشون هر کی خواست توافقی بهش میدم

ژنتیک پزشکی امری تازه خریدم ولی نمیخامش
لودیش
کلون سازی و تکنیک های ژنتیک
504
اسنشیال
لزگی

ایمونو جان این کتاب دقیقش میشه بهم بگی کلون سازی و تکنیک های ژنتیک

love virology

New member
ایمنی 4 استاد نو بدون استفاده چاپ 1392 22800 خریدم تخفیف خوبی میدم هرکس خاست پیام بده یا اینجا اعلام کنه

Azin E

New member
اینم لیست کتابایی که من لازم ندارم
تست بیوشیمی گنجینه،تست باکتری و شیمی iq b تست سلولى عبادی.هر کی خواست بهم پیغام بده با هم سر قیمتش توافق میکننیم.تهران هم هستم

behnoush.ht

New member
سلام. کسی هست کتابای مورد نیاز برای آزمون ارشد تغذیه رو بفروشه؟دست دوم
من کارشناسی پرستاری میخونم
میخوام ارشد تغذیه شرکت کنم

tarannom51

New member
سلام بچه ها من پک کامل جزوات ن خ ب گ ا ن تغدیه رو دارم مال امسال بنا بر دلایلی نمی خوام ارشد تغدیه بدم اگر کسی خواست بهم پیام خصوصی بده یا ایمیل بزنه. tarannom1980@gmail.com

sa ed eh

New member
ببخشید دوستان من کتاب گنجینه تست بیوشیمی جعفرنژاد رو نیاز دارم.

mahdiye_m

New member
من اکثر کتابهای بهداشت محیط و دارم سری متابهای تست خانیران و هم دارم....

samin arbabi

New member
من هم جزوات دست دوم تغذیه رو میخوام. هر کس داره و نیاز نداره لطفا به من ایمیل بزنه.samin_arbabi@yahoo.com

جهان.

New member
سلام دوستان
بنده به دلیل تغییر رشته امتحانی، یه جززززوه باکتری خلللیلللی به همراه تستش دارم
کسی خواست پیام بده
قیمتم توافقی

آخرین ویرایش:

k.soheyli

New member
سلام
ججززوو های ارشد بیوشیمی بالینی (زبان-زیست سلولی ومولکولی- شیمی آلی وعمومی ) خلللیییلللیی رو هر کس داره خریدارم

آخرین ویرایش:
بالا