مطالعه برای ازمون دوره نهم-درس خوناش... یاعلی:)))

elahe92

New member
میدونم که ازمون دوره هشتم تق ولقه چه برسه به دوره نهم ولی هرچی باشه یه عده مون تصمیم گرفتیم ونمیشه دست رودست گذاشت!!
الان دقیقایه سال ونیم تاازمون مونده وبهترین موقع واسه استارته ولی خودمم یکم بیخیالم:dadad4:
مردمیدون میخوام که باکمک هم یه برنامه ریزی کلی کنیم وشروع کنیم
:riz304:

elahe92

New member
من هیچ پایه ای ازبیوشیمی ندارم وتصمیم دارم ازمهربابچه های علوم از برم سرکلاس یااگه نشدبیرون برم .میخواستم بااناتومی شروکنم سروگردن گری یجوریه والانم چون تابستونه ترجیح دادم ازتنه اسنل شرو کنم نظرتون چیه؟

mri13

New member
elahe کلا بچه‌های درسخون میشینن خونه و درسشونو میخونن و با بقیه هم کاری ندارن. معمولا دخترا این عادتو دارن و مثلا تو دبیرستان هر یه خطی که میخونن به دوستشون اس میدن که من این یه خطو خوندم تو الان تا کجا خوندی! همشون هم جزو شاگر درس نخونا محسوب میشن (اینایی که با این شیوه درس میخونن). حالا این کار شما هم تقریبا یه چیزی مثل همون میمونه. در بهترین حالت فکر میکنیم شما اینجوری بهتر درس میخونی (که اینجوری نیست) پس فقط داری برای خودت رقیب درست میکنی رقیبای اصلیتم اصلا اینجا نمیان نشستن فقط دارن میخونن. اگر هم میخوای با این کار برای خودت انگیزه درست کنی موفق نخواهی شد سعی کن با فکر کردن به هدفت انگیزه درست کنی. اینا نظرات من بود.

elahe92

New member
دوست عزیزیه جورایی یه طرفه قضاوت کردین بنظرمن فقط خوندن نه تواین ازمون ونه هیچ ازمون دیگه ای ملاک نیس اینکه چطوری بخونی مهمه اصلاهم هدف من ازدرست کردن این تاپیک موضوعی نیست که شماگفتی که من هرروزبیام وبگم که چندخط درس خوندم حالا شخصیت اصلی من یادوستان اینجابحث نیس
میتونیم همدیگروتوخوندن موضوعات راهنمایی کنیم وفک نکنم که نیازبه یاداوری باشه که طبق این چیزایی که من توانجمن خوندم 2 تااز 20 تاقبول شده های ازمون پارسال ازبچه های اینجابودن پس فک نکنین بچه هایی که میان اینجادرس خون نیستن
بازم نظرتون محترمه وممنون ازنظرتون

hope.92

New member
elahe jan manam mikham tuyein azmoon sherkat konam va mikham az anatomy shuru konam, davtalabe doreye nohom misham enshala
shoma che kardy, anatomy ro pish zamine dari?

alma123

New member
سلام دوستان...همگی خسته نباشید..قرار بود امسال تو این آزمون شرکت کنم....ولی متاسفانه 4 ماهی هست که تو بیمارستانا بساط پهن کردم و فعلا مریضی فیتیله پیچم کرده...امسال نمیتونم تو آزمون شرکت کنم ولی اگه اگه اگه عمری باقی بود...واسه دوره نهم حتما میخونم..
برای موفقیت همتون دعا میکنم...

rehana

New member
منم تازه شروع کردم اما نمیدونم برنامه شما الان چطور پیش میره:smiliess (1):

neda70

New member
سلام . واقعا آزمون دوره نهم تشکیل میشه؟ اگه تشکیل میشه تقریبا چند نفر ثبت نام میکنن؟
ممنون

anajm

New member
کمک

سلام بچه ها من تازه اومدم اینجارو پیدا کردم
یه سوال داشتم که بدجور ذهنمو مشغول کرده
اصن شبا خواب ندارم
من دانشجوی دانشگاه گیلانم
میخواستم بپرسم منم میتونم تو این آزمون لیسانس به پزشکی دانشگاه تهران شرکت کنم؟!
یا نه؟!فقط دانشجوهای دانشگاه تهران میتونن؟!

فاطمه...

New member
سلام فک کنم بتونی اخه یکی از بچه های دانشگاه ما ( همدان ) پارسال شرکت کرد رتبشم خیلی خوب شد ولی درنهایت قبولش نکردن یکی از بچه های تهران جایگزینش کردن حتی تا پیش وزیر بهداشتم واسه اعتراض رفت ولی خب....میشه گفت تقریبا بچه های تهران قبول میشن اینا همش کشکک یعنی الویت با اوناس

futuredoc1370

New member
salam doostan chetorin? migam shoma shoro kardin vase khoondane doreye 8om? hanooz mohtaiviate azmoon or rooye webiste nazashtan, mesle hamoon salhaye ghable? man type farsim daghoone bebakhshid finglish type mikonam. merci az hameye doostane to be pezeshkam :D

شقایق71

New member
میدونم که ازمون دوره هشتم تق ولقه چه برسه به دوره نهم ولی هرچی باشه یه عده مون تصمیم گرفتیم ونمیشه دست رودست گذاشت!!
الان دقیقایه سال ونیم تاازمون مونده وبهترین موقع واسه استارته ولی خودمم یکم بیخیالم:dadad4:
مردمیدون میخوام که باکمک هم یه برنامه ریزی کلی کنیم وشروع کنیم
:riz304:[/QU
سلام امروز4مهر94 شما واسه اسفند میخونید؟میشه بگید شبانه ها هم اجازه شرکت دارن یا نه؟ممنوون میشم

futuredoc1370

New member
salam doostan. man marhale katbie azmoone lisans be pezeshkie esfand mah 1394 ro ghabool shodam. kasi rajebe mosahebe mitone rahnamyi koneh? darzemn agar soali chizi darid dar khedmatam

بالا