ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی

خودمـــونی مدیریت بهداشت و درمان

سلام دوستای عزیز

خوش اومدیـــــــــــــــــــن

خواستم که یه جایی داشته باشیم که اگر حرفی ، درد دلی بود اینجا در موردش صحبت کنیم امیدوارم که حضورتون سبز باشه

همینطور با توجه به مشکلاتی که در مورد بازار کار رشته مون وجود داره در موردش تبادل نظر کنیم شاید کاری از دستمون براومد!!!

[این مورد فقط برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد ]

**

Live in such a way that those who know you, but don’t know God, will come to know God
    because they know you

...
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    متاسفانه سازمان تامین اجتماعی طبق معمول تو آزمون استخدامیشون همه ی رشته های مدیریت رو گذاشتن جز رشته ی مدیریتی که واقعا مرتبط با سازمان بهداشتی و درمانی تامین اجتماعیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شاید این بخاطر اینکه سالها پیش یک اساسنامه ای تنظیم شده و الان هیچ بازنگری درش نمیشه

و اگه اینطور باشه خب حداقل یک پیشنهادی ، یک حرکتی از طرف صنف مدیریت بهداشت و درمان باید انجام بشه! دیگه این حداقل کاریه که میشه کرد
    **

Live in such a way that those who know you, but don’t know God, will come to know God
    because they know you

...
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    تقدیــــــــــر در گرو تدبیـــــــــــــر و تلاش است..

ویرایش توسط N@RVIN : 2014/08/12 در ساعت 12:58
    **

because they know you

...
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی

**

because they know you

...
    1
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    با سلام
    رشته مدیریت بهداشت و درمان تو ایران ردیف استخدامی ندارد و این رشته برای کسانی که تو مراکز درمانی ، بیمارستان ها و سازمان های بیمه گر شاغل هستند مناسب است . اگر کسی شاغل نباشد به امید این که با این رشته می خواهد جذب مراکز دولتی شود و به زبان ساده با مدرک رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی جذب بازار کار شود ، مطمئن باشد با مشکلات زیادی دست به گریبان خواهد بود و توصیه من به کسانی که شاغل نیستند اگه می خواهند رشته مدیریت را انتخاب نمایند حتماً کارشناسی یا کارشناسی ارشد را مدیریت بازرگانی انتخاب نمایند که بازار کارش در تمام آزمون های استخدامی اعم از بانک ها ، مراکز درمانی ، بیمارستان ها و سازمان های بیمه گر و خیلی های دیگر وجود دارد. تو ایران هدف از تحصیل پیدا کردن شغل مناسب است پس بهتر است علایق را کنار بگذاریم و الویت را بازار کار قرار بدیم . اگر کسی لیسانس مدیریت بهداشت و درمان دارد منطقی ترین روش آن است که کارشناسی ارشد را مدیریت بازرگانی را انتخاب نماید .

یک فرد موفق کسی است که بتواند از آجرهایی که دیگران به طرفش پرتاب
    کرده اند، ساختمانی محکم بنا کند.
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    آره متاسفانه امسالم رشته ما جزء اون رشته ی درخواستی تامین اجتماعی نبود..یادمه سال آخر دوره کارشناسیمون هم تامین اجتماعی یه آزمون استخدامی گذاشت که رشته ما جزش نبود مام همون سال رییس دانشگاه رو دعوت کردیم دانشکده و با کلی دلیل و منطق براشون توضیح دادیم که رشته ما خیلی مرتبط تره با تامین اجتماعی تا رشته هایی مثه مدیریت صنعتی یا بازرگانی حتی واحدای درسی این رشته هارم با رشته خودمون مقایسه کردیم ایشونم به ظاهر توجیه شدن که با وزارت صحبت کنن ولی بازم اتفاقی نیفتاد!
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    من فکر میکنم این از فلاکت وزارت بهداشته که خودش هزینه میکنه تو یه رشته ای فارغ التحصیل میده بیرون بعدم نیروهاش رو از یه وزارت دیگه برمیداره!
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    درسته فری جان ولی جدای از اینا بخاطر تنبلی یکسری کارشناسه که نمیان اساسنامه رو بازنگری کنن و تو هر استخدامی همون موارد قبلی رو برای هر پست سازمانی میدن بیرون

یکی باید بهشون یادآوری کنه! از یه جایی باید اعتراض بشه

من دانشگاه خودمون دنبالشم حداقل برای آیندگان ..ار ازین سری ک گذشت

تو سایت خود تامین اجتماعی هم نظر گذاشتم ولی تایید نشد!!!
    **

because they know you

...
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    سلام . من دانشجوی کارشناسی اتاق عمل هستم وتا چندوقت پیش قصد داشتم کنکورارشد تغذیه شرکت کنم ولی با توجه به اینکه قبول شدن در ان سخت هست دو دل هستم چیکار کنم از طرفی مشاوری رشته مدریت خدمات بهداشتی و درمانی را به من معرفی کرد که به نظرم قبول شدنش راحت تر هست .من هدفم از رفتن به رشته تغذیه مطب زدن بود حالا واقعا نمیدونم درامد و سود مطب زدن برای رشته تغذیه چقدره و اصلا ارزش داره این همه بخونیم برای تغذیه یا نه از طرفی در مورد بازار کار رشته مدریت واقعا شک دارم این رشته فعلا ردیف استخدامی نداره و نمیدونم اگه ارشد این رشته را بخونم میتونم با توجه به این که لیسانس اتاق عمل دارم حتما کاری مرتبط با ان پیدا کنم یا نه. چون هدف من اینه که یه شیف در اتاق عمل کار کنم و یه شغل دوم هم داشته باشم که بین تغذیه و مدریت شک دارم و به هر دو رشته علاقه دارم و دوست دارم تو هر رشته ای رفتم تا دکترا ادامه تحصیل بدم . به نظرتون با مطب زدن با رشته تغذیه میشه درامد و اینده بهتری داشت و یا با رفتن به رشته مدریت و خواندن ارشد و احتمالا دکترای این رشته؟ عاجزانه ازتون خواهش میکنم از بین دو رشته تغذیه و مدریت خدمات بهداشتی و درمانی رشته بهتر را با دلیل به من معرفی کنید
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahan72 نمایش پست ها
    سلام . من دانشجوی کارشناسی اتاق عمل هستم وتا چندوقت پیش قصد داشتم کنکورارشد تغذیه شرکت کنم ولی با توجه به اینکه قبول شدن در ان سخت هست دو دل هستم چیکار کنم از طرفی مشاوری رشته مدریت خدمات بهداشتی و درمانی را به من معرفی کرد که به نظرم قبول شدنش راحت تر هست .من هدفم از رفتن به رشته تغذیه مطب زدن بود حالا واقعا نمیدونم درامد و سود مطب زدن برای رشته تغذیه چقدره و اصلا ارزش داره این همه بخونیم برای تغذیه یا نه از طرفی در مورد بازار کار رشته مدریت واقعا شک دارم این رشته فعلا ردیف استخدامی نداره و نمیدونم اگه ارشد این رشته را بخونم میتونم با توجه به این که لیسانس اتاق عمل دارم حتما کاری مرتبط با ان پیدا کنم یا نه. چون هدف من اینه که یه شیف در اتاق عمل کار کنم و یه شغل دوم هم داشته باشم که بین تغذیه و مدریت شک دارم و به هر دو رشته علاقه دارم و دوست دارم تو هر رشته ای رفتم تا دکترا ادامه تحصیل بدم . به نظرتون با مطب زدن با رشته تغذیه میشه درامد و اینده بهتری داشت و یا با رفتن به رشته مدریت و خواندن ارشد و احتمالا دکترای این رشته؟ عاجزانه ازتون خواهش میکنم از بین دو رشته تغذیه و مدریت خدمات بهداشتی و درمانی رشته بهتر را با دلیل به من معرفی کنید

سلام

البته من قبلا با پیام خصوصی نظر خودمو بهتون گفتم

اما در کل خواستم اینجا اضافه کنم که قبولی از ارشد مدیریت هم آسون نیست به هر حال ضرفیت رشته ی مدیریت هم مثل سایر رشته های وزارت بهداشت محدوده و علاوه بر سختی که هر درس در جایگاه خودش داره این مورد هم باعث میشه قبول شدن ازش به اون راحتی هم که فکر میکنید نباشه حتی برای کسانی که رشته ی بیسشون مدیریته

بهرحال امیدوارم انتخاب صحیحی داشته باشین و موفق باشین:
    rose:
    **

because they know you

...
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12