مطالعه گروهي ارشد مامايي ٩٤

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

midwif.mah

New member
سلاااااام دوستان خوبم
راستش ديدم وسطاي مرداد هم شد و همچين تاپيكي جاش خيلي خاليه... خيلي هم تعجب كردم با خودم گفتم بچه هاي امسال يا خيلي بي انگيزه شدن يا خيلي سياستمدار كه نميخوان رقبا زياد بشن...
اما واسه موفقيت بايد پر انگيزه بود و با عجله... زمان داره ميگذره...
بچه ها بودوييد كه تا حالا هم به نظرم دير كرديد....
پيش به سوي موفقيت گروهي....
موفق باشيد كه سرفرازي و موفقيت ١ ماما هم براي بالا بردن بيشتر جايگاه مامايي لازمه و باعث خوشحالي همه ماماها...
همه براي يكي ، يكي براي همه

ماریا 61

New member
سلام به بچه های گل مامایی

من امید چندانی به قبولی امسال ندارم اما منتظر نتایج نهایی هستم در صورت عدم قبولی بدون شک با اقتدار برای بار سوم شروع میکنم

پس تا اعلام نتایج

midwif.mah

New member
سلام به بچه های گل مامایی

من امید چندانی به قبولی امسال ندارم اما منتظر نتایج نهایی هستم در صورت عدم قبولی بدون شک با اقتدار برای بار سوم شروع میکنم

پس تا اعلام نتایج

آفرين به ارادت دوست عزيز....اما فكر كنم يه جاي كارت ميلنگه... يا درست وقت نميداري يا خوب نميخوني؟؟يا نميدونم...
فقط به عنوان يه دوست ازت ميخوام قبل از شروع وباره به اهدافت يه نظر بندازي چون اين ناكامي هاي مكرر برات نااميدي مياره.... اگه خداي نكرده امسال قبول نشدي بشين سنگاتو يه بار براي هميشه وا بكن. خوب خوب اونم از رفرنس بخون حتما تهران قبول ميشي.فقط بايد خيلي خوب بخوني. اگه ميبيني خيلي وميتوني وقت بزاري اصلا بزارش كنار...
اميدوارم ازم ناراحت نشي ولي به خدا فقط خوبي وموفقيتتونو ميخوام

obstetrician88

New member
با سلام خدمت دوستان همیشه حاضر.
من هم پارسال با وجود اینکه سر کار نمیرفتم شروع کردم به خوندن......هرروز ولی خوب حتما مصلحت نبود..........امسال یعنی از تیر 93 تا الان طرحم شروع شده و مرتب شیفت هستم............اگرذ بخام شروع کنم ممثل قبل دایم نمیتونم بخونم....................سعی خودمو میکنم که چیزی که گذشته رو فراموش کنم و دوباره کم کم شروع به خوندن کنم............با روزهایی که آف هستم...............امیدوارم با اینکه زمانم نسبت به پارسال کمتر میشه ولی از همون بتونم بهترین استفاده کنم.................بازم در کنار دوستان عزیزم.......................از یکسالی که گذشت تجربیات زیادی بدست آوردم..................دلم میخاد در کنار کارهای عملی همزمان با کار کردن هنوزم تجربیات بیشتر بدست بیارم و هضم خوندن برام بهتر بشه
موفق باشید

mw.ashel

New member
11334835701383966565.jpg

سلام به همگی، من امسال با رتبه 8 دانشگاه تهران قبول شدم. خوب بخونید بچه ها واقعا قبولی سخت نیست.امیدوارم همتون موفق باشید

shja

New member
سلام دوست عزیز تبریک میگم لطفابه ما کمک کنید که بتونیم ماهم سال دیگه به یاری خدا با رتبه خوب قبول بشیم

mw.ashel

New member
سلام دوست عزیز تبریک میگم لطفابه ما کمک کنید که بتونیم ماهم سال دیگه به یاری خدا با رتبه خوب قبول بشیم

سلام بر همکاران خوبم. خدا قوت

هر سوالی داشتید میتونید بنویسید تا در اسرع وقت جوابگو باشم.

موفق باشید.
:rose:

mamaie

New member
سلام شاید اینجا جاش نباشه ولی بچه ها من از وقتی رفتم ثبت نام دارم به دکتری فکر میکنم بیاین یه پیج هم واسه اون باز کنیم ببینیم چه کار باید کرد من خیلی دوست دارم کار رو تموم کنم آخه به نظرم ارشد تو مامایی فقط یه پلهpol که مارو به جاهای بالاتر میرسونه و غیر از این فکر نکنم ارزش دیگه ای داشته باشه ..... واسه همه ی دوستان خصوصا obs tetrician88 آرزوی موفقیت دارم

ta binahayat

New member
سلام دوستان عزیز.من تازه به گروه شماملحق شدم.من کنکور93قبول نشدم ,انشالله میخوام امسال نهایت تلاشموواسه قبولی بکنم ولی واسه برنامه ریزی سردرگمم میشه لطف کنیداگر کسی برنامه ریزی واسه دروس داره تواین تایپیک بذاره.خیلی ممنونم:rose:

ta binahayat

New member
سلام دوستان عزیز.منتظرراهنماییتون هستم.کسی نیست کمکم کنه:65d6a5d6s:

samie

New member
سلام شاید اینجا جاش نباشه ولی بچه ها من از وقتی رفتم ثبت نام دارم به دکتری فکر میکنم بیاین یه پیج هم واسه اون باز کنیم ببینیم چه کار باید کرد من خیلی دوست دارم کار رو تموم کنم آخه به نظرم ارشد تو مامایی فقط یه پلهpol که مارو به جاهای بالاتر میرسونه و غیر از این فکر نکنم ارزش دیگه ای داشته باشه ..... واسه همه ی دوستان خصوصا obs tetrician88 آرزوی موفقیت دارم

سلام
قسمت دکترا بهداشت باروری از پارسال که بچه ها قبول شده بودند باز شده اما به خاطر مشغله ها و شایدم کم لطفی هایی که به این پیچ شده، معلق در آسمان و زمین مونده!!

samie

New member
سلام دوستان عزیز.من تازه به گروه شماملحق شدم.من کنکور93قبول نشدم ,انشالله میخوام امسال نهایت تلاشموواسه قبولی بکنم ولی واسه برنامه ریزی سردرگمم میشه لطف کنیداگر کسی برنامه ریزی واسه دروس داره تواین تایپیک بذاره.خیلی ممنونم:rose:

سلام دوست عزیز
ان شاا... قبول می شی.
بهتره که خودتون برنامه ریزی داشته باشید.
اگر سال دوم و در حال مطالعه هستید؛ برنامه ریزی کنید تا اسفند ماه کتابهاتون را یه دور فول کنید.
از نوروز به بعد هم دوباره مرور و تست هاتون را شروع کنید.

به نظر من؛ از زمانی که شروع به فصل ها می کنید تست هم کار کنید عالی میشه.

samie

New member
سلامashel جان؛ اگه کمکی خاصی در خدمتم.
ببخشید یک مدت طولانی نبودم.
الان دیگه ترم سه شدم و مشغول کارهای پایان نامه هستم ولی از دانشکده ام اصلا راضی نیستم. با یه دید دیگه ای رفتم و یه دید دیگه ای پیدا کردم!

mw.ashel

New member
سلامashel جان؛ اگه کمکی خاصی در خدمتم.
ببخشید یک مدت طولانی نبودم.
الان دیگه ترم سه شدم و مشغول کارهای پایان نامه هستم ولی از دانشکده ام اصلا راضی نیستم. با یه دید دیگه ای رفتم و یه دید دیگه ای پیدا کردم!

سلام سامیه جان. ممنونم که به فکر همه دوستانت هستی و به اینجا سر میزنی و خوشحال میشم همیشه راهنمای بچه ها باشی چون من بعد این دیگه کم وقت میکنم بیام انجمن .

و در مورد دانشکده هم سال گذشته با دیدن اون وضع و امکانات من پیشرفتی در اون دانشکده ندیدم و قبولی در آزمون phd با اون وضع سطح آموزش واقعا سخت بود و بازم میگم حیف بچه های درسخون و نخبه ای مثل شماها شد که در اون وضعیت درس خوندید ، ولی خدا رو شکر که داری تموم میکنی .

برای شما و همه بچه های ارشد و دکتری و کنکوری آرزوی موفقیت میکنم .
:rose:

obstetrician88

New member
خدایا فقط یه آرزوی دیگه دارم اینکه کمکم کنی مثل این موقع ها پارسال تاپیک مطالعه گروهی 93 چقدر فعال بودم و به همه انرژی میدادم و انرژی از دوستان میگرفتم.....کمکم کن تا الان گذشته و هنوز جلو نرفتم هر دفعه به خودم قولا میدم ولی بخاطر شیفتای بیمارستانیم نمیشه چند روز پیش از شیفت های زیادم بعد از شبکاریم چشمم دچار عفونت شد ...........میدونم سلامتی هم واجبه نمیخام از خودم این یکسال در کنار کار کردن ناراضی باشم و فرصتو از دست بدم................خدایا اومدم اینجا دردودلم رو بگم....................خدایا ازت میخام بهم کمک کنی دوباره به این تاپیک انرژی ببخشیم همه
خدایا کمکم کن با ربعدی که اینجا سر میزنم از شروع مطالعم خبر بدم...توکل به تو

maryam mat

New member
سلام به همگی خسته نباشین
من تازه فاینالم تموم شده 1هفته ای میشه
یعنی تو فاینال جونمو گرفتن
می خوام منم به امید خدا شروع کنم واسه ارشد البته امسال کنکور دادم ولی قبول نشدم
بچه ها میخام تو کلاسای رضازاده ثبت نام کنم میشه راهنماییم کنین محل ثبت نام و محل تشکیل کلاسا کجاست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا