تصاویر افشا شده نهایی آیفون ۶ در جعبه خود!!!!

Persian-Masoud

New member
تا کنون در چند مورد تصاویری از آیفون ۶ که بنا بر حدس و گمان‌ها در ماه سپتامبر روانه بازار می‌شود، افشا شده است؛ اما این بار این تصاویر جدید طراحی نهایی این هوشمند را در جعبه‌ای که قرار است با آن روانه بازار شود، نشان می‌دهد. گویا آیفون ۶ به لحاظ طراحی‌‌ همان چیزی است که پیش از این تصور آن را می‌کردیم!

به گزراش «تابناک» هنگامی که آیفون ۵ روانه بازار شد، کسی متعجب نبود، زیرا پیش از آن تصاویر زیادی از طراحی آن افشا شده بود، در فضای اینترنت منتشر شده بود. همین داستان گویا درباره آیفون ۶ نیز تکرار شده است. هوشمندی که نه تنها در ایران بلکه در بسیاری دیگر از نقاط جهان کاربران منتظر خرید آن هستند.

هر‌چند تصاویر افشا شده قبلی از طراحی نهایی آیفون ۶ در برخی موارد، تفاوت‌هایی با هم داشته‌اند، این بار تصاویری در فضای نت منتشر شده ‌که این هوشمند را در جعبه فروش خود نشان می‌دهد. خود گوشی اما تا اندازه بسیاری شبیه به‌‌ همان تصاویری است که پیش از این افشا شده بود.

407223_222.jpg

یکی از منابع موثق گفته است، این تصاویر توسط یکی از کار‌شناسان بررسی Beta در شرکت اپل تهیه و منتشر شده، ولی از دادن جزئیات دیگر خودداری کرده است؛ هرچند تصاویر کنونی، نسبت به نمونه‌های قبلی بسیار قانع کننده است، هنوز هم نمی‌توان ‌یقینی گفت که این‌‌ همان هوشمندی است که قرار است در ماه سپتامبر روانه بازار شود. البته با آنالیز EXIF و بررسی دستکاری‌های تصویر و پشت صحنه تصاویر، می‌توان گفت که این تصاویر منتشر‌ه کاملاً حقیقی هستند. البته باز هم این گزاره ۱۰۰ درصدی نیست.

407224_463.jpg

همان گونه که گفته شد، این تصاویر تا اندازه بسیاری مطابق با تصاویری است که پیش از این در فضای نت منتشر شده بود. همچنین نشان دهنده این است که اپل بیش از حد از طراحی‌های سنتی آیفون فاصله نگرفته است. هیچ‌کس هم انتظار یک سنت شکنی را از اپل نداشته و ندارد.

407225_582.jpg

البته همه چیز را زمان تعیین می‌کند، ولی یک نکته کاملاً مسلم است: اگر این تصاویر واقعی باشند، باید گفت که آیفون ۶ به شکلی ویژه‌ای باریک است و در عین حال، هنوز طراحی آن‌‌ همان آیفون است! حال باید تا ماه سپتامبر صبر کرد تا دید آیا این آیفون‌‌ همان چیزی است که قرار است از سوی اپل روانه بازار شود یا خیر؟!

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

New member
گوشی فقط بلک بری... آیفون خز شد رفت!! :tonguesmiley:

آیفون هیچوقت خز نمیشه، البته از حق نگذریم بلک بری فقط جنبه امنیت رو چسپیده برای همین بسیار عقب مونده...

- - - Updated - - -

گوشی فقط بلک بری... آیفون خز شد رفت!! :tonguesmiley:

آیفون هیچوقت خز نمیشه، البته از حق نگذریم بلک بری فقط جنبه امنیت رو چسپیده برای همین بسیار عقب مونده...

eeeeeeehsan

New member

نه دیگه اشتباه می کنی، رابط کاربری ساده ای که آیفون داره الآن یه بچه دبستانی هم آیفون دستشه، این دیگه کـلاس محسوب نمیشه.
بحثی توش نیست، هرکس هر عقیده ای داره.. به عقیده ی من آیفون بعد از اندروید موبایل خزه.
بلک بری به همراه نوکیا و موتورولا و آلکاتل جزو اولین تولید کننده ها بودن.. و بلک بری داره کماکان آهسته و پیوسته پیش میره، os 10 ـش هم که اومد پارسال مسائل امنیتی رو برداشته.. یعنی شمایی که با گوشی os 7 میتونستی تماس ناشناس داشته باشی با os 10 نمی تونی دیگه.
هر کدوم از این تولید کنندگان تلفن همراه سیاستای خاص خودشون رو دارن، ولی شک نکن در آینده ای نزدیک اپل میخوره زمین و افت پیدا می کنه، از هر نظر..

Persian-Masoud

New member
نه دیگه اشتباه می کنی، رابط کاربری ساده ای که آیفون داره الآن یه بچه دبستانی هم آیفون دستشه، این دیگه کـلاس محسوب نمیشه.
بحثی توش نیست، هرکس هر عقیده ای داره.. به عقیده ی من آیفون بعد از اندروید موبایل خزه.
بلک بری به همراه نوکیا و موتورولا و آلکاتل جزو اولین تولید کننده ها بودن.. و بلک بری داره کماکان آهسته و پیوسته پیش میره، os 10 ـش هم که اومد پارسال مسائل امنیتی رو برداشته.. یعنی شمایی که با گوشی os 7 میتونستی تماس ناشناس داشته باشی با os 10 نمی تونی دیگه.
هر کدوم از این تولید کنندگان تلفن همراه سیاستای خاص خودشون رو دارن، ولی شک نکن در آینده ای نزدیک اپل میخوره زمین و افت پیدا می کنه، از هر نظر..

من اپل رو برای کلاسش نمیخرم. برای کارایی و کیفیتش میخرم. برام هم مهم نیست یه بچه یا یه پیر مرد هم دستش باشه. خاص بودن یه بحثه دیگست.
اگر میوای خاص باشی گوشی وبایل سراغ دارم 300 میلیون قیمتشه تو همین ایران هم فروش میره.

- - - Updated - - -

sa@@ra

New member
من اپل رو برای کلاسش نمیخرم. برای کارایی و کیفیتش میخرم. برام هم مهم نیست یه بچه یا یه پیر مرد هم دستش باشه. خاص بودن یه بحثه دیگست.
اگر میوای خاص باشی گوشی وبایل سراغ دارم 300 میلیون قیمتشه تو همین ایران هم فروش میره.

- - - Updated - - -

احسنت به شما
الان داشتن بلک بری خاص بودن محسوب نمیشه
اگه میخوای خاص باشی برو گوشی سفارشی tag ب خر تا معنی خاص بودنو بفهمی....گوشی هست که با الماس و طلا کار شده هیچی هم نداره
اما اگه کسی دستش باشه میشه از روش خیلی چیزا رو فهمید:riz481:

من از اول که اپل پاش رسید به ایران بهش وفادار موندم و ازش راضی ام

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

احسنت به شما
اگه میخوای خاص باشی برو گوشی سفارشی tag ب خر تا معنی خاص بودنو بفهمی....گوشی هست که با الماس و طلا کار شده هیچی هم نداره

eeeeeeehsan

New member

احسنت به شما

اوه اوه ببین کی غیرتی شده!! :))) حالا حالت هم نخوره، ما گفتیم هرکسی هر عقیده ای داره.
بابا ما داریم تو رنج قیمت دو سه چهار تومن بحث می کنیم، وگرنه من اگه میخواستم خاص باشم لازم نیست 100 میلیون پول بدم و بعدم هیچکی نفهمه این گوشی دستم چیه!!! خودمم هیچ استفاده ای جز طلاکاری روش نبرم! میرم 15 تومن میدم پورش دیزاین گلد میگیرم هم روش طلا الماس داره، هم آرم پورش داره، هم پشتش چرم تمساحست، هم بلک بریه، خاص ترین سیستم عامل رو هم داره.. تهش نخواستم میرم آیفون گلد فروهر میگیرم.... بعدم آدم باس خودش خاص باشه با یه گوشی توی دست خاص نمیشه.
اوووو شما پولدارین، ما که از این پولا نداریم گوشی سفارشی بگیریم!!! :)))

آخرین ویرایش:

amiir

New member
گوشی خاص فقط گوشی خودم..... نوکیا 112 ...... ب جون خودم خاص خاص:25r30wi::25r30wi:

sa@@ra

New member
اوه اوه ببین کی غیرتی شده!! :))) بابا تو که نمیدونی اپل با الفه یا عینه دم از چی میزنی؟! :ad54ad: حالا حالت هم نخوره، ما گفتیم هرکسی هر عقیده ای داره.
بابا ما داریم تو رنج قیمت دو سه چهار تومن بحث می کنیم، وگرنه من اگه میخواستم خاص باشم لازم نیست 100 میلیون پول بدم و بعدم هیچکی نفهمه این گوشی دستم چیه!!! خودمم هیچ استفاده ای جز طلاکاری روش نبرم! میرم 15 تومن میدم پورش دیزاین گلد میگیرم هم روش طلا الماس داره، هم آرم پورش داره، هم پشتش چرم تمساحست، هم بلک بریه، خاص ترین سیستم عامل رو هم داره.. تهش نخواستم میرم آیفون گلد فروهر میگیرم.... بعدم آدم باس خودش خاص باشه با یه گوشی توی دست خاص نمیشه.

کلا چیزی نگی تو این انجمن بهتره....برو بده ولی پورش عین ماشینش از مد افتاده:)))
بله خوبه عقیده رو بیان کرد نه اینکه تحمیلش کرد
:smiliess (6):

- - - Updated - - -

اوه اوه ببین کی غیرتی شده!! :))) بابا تو که نمیدونی اپل با الفه یا عینه دم از چی میزنی؟! :ad54ad: حالا حالت هم نخوره، ما گفتیم هرکسی هر عقیده ای داره.

sa@@ra

New member

دقت کن که خودت بحث خاص و غیر خاص رو پیش کشیدی و اینجوری فکر میکنی....:smiliess (8):

eeeeeeehsan

New member

این پورشه دیزاین قدیم:
http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/blackberry/blackberry-porsche-design-p9981.jpg

اینم 2013:
http://www.technobuffalo.com/wp-con...lackberry-porsche-design-p9982-9-1280x851.jpg

ماشین پورش واسه ما هنوزم از مد نیافتاده!!! :65d6a5d6s:

دقت کن که خودت بحث خاص و غیر خاص رو پیش کشیدی و اینجوری فکر میکنی....:smiliess (8):

آغا من غلط کردم!! :smiliess (5):

sa@@ra

New member
این پورشه دیزاین قدیم:

اینم 2013:
http://www.technobuffalo.com/wp-con...lackberry-porsche-design-p9982-9-1280x851.jpg

عاقا ما همه با هم رفیقیم .بلندتر
مگه نه اسپشالی من؟:motat:

sa@@ra

New member
این پورشه دیزاین قدیم:

اینم 2013:

ماشین پورش واسه ما هنوزم از مد نیافتاده!!!

آغا من غلط کردم!! :

- - - Updated - - -

این پورشه دیزاین قدیم:

اینم 2013:

eeeeeeehsan

New member

بععععـله
538419_flirtysmile3.gif

بالا