آزمون 23 mhlh

shabsevda

New member
من اولین بار بود که آزمون mhle شرکت کردم حوزه تبریز! کیفیت صدا افتضاح بود اکو میداد همه داشتن آسمونو نگاه میکردن! کسایی که تهران شرکت کردن میشه بگن وضعیت اونجا چه جوریاست که دوره بعد تهران امتحان بدم

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
من اولین بار بود که آزمون mhle شرکت کردم حوزه تبریز! کیفیت صدا افتضاح بود اکو میداد همه داشتن آسمونو نگاه میکردن! کسایی که تهران شرکت کردن میشه بگن وضعیت اونجا چه جوریاست که دوره بعد تهران امتحان بدم

تهران هم من شرکت کرده بودم یونی ایران بود
لیسنینگ افتضاح بود کیفیت بلندگوهاش
یه دونه بلندگو ته اون سالن بود اصلآ داغون بود
خدایی این چ وضعشه آخه
بقییه ش خوب بود تقریبآ

hairin

New member

من تهران شرکت کردم کیفیت صدا عالی بود من طبقه دوم بودم توی اون طبقه بیشتر از 10 تا بلندگوی بزرگ بود و از نظر صدا هیچ مشکلی نداشت البته طبقات دیگه رو نمیدونم ولی طبقه 2 خوب بود

marava

New member
منم بار اولم بود و حوزه تبریز بودم لیسینینگ رو کلا بیخیال شدم.بقیه خوب بودن.

negah

New member
من یه سوال داشتم! نقش کتاب کیت چی بود این وسط؟ شایدم من تمرکز نداشتم؟!

hairin

New member
من اولین بار بود که شرکت کردم ریدینگاش خیلی راحت بود لیسنینگش هم تا حدودی قابل فهم بود ولی وقتش خیلی کم بود گرامرش در حد متوسط بود و کلا خیییییلی آسون تر از کیت

TUMS

Well-known member
من تهران شرکت کردم کیفیت صدا عالی بود من طبقه دوم بودم توی اون طبقه بیشتر از 10 تا بلندگوی بزرگ بود و از نظر صدا هیچ مشکلی نداشت البته طبقات دیگه رو نمیدونم ولی طبقه 2 خوب بود

من همکف بودم یه دونه یلندگو بود
شما که چندتا (10تا) بلندگو بود اکو نمیداد؟
خوب این بی کفایتیشون را میرسونه طبقه همکف سالن به اون بزرگی یه دونه بلندگو اونو قت طبقه دوم 10 تا بلندگو!!

TUMS

Well-known member
من یه سوال داشتم! نقش کتاب کیت چی بود این وسط؟ شایدم من تمرکز نداشتم؟!

من از کیت حداقلش 24 تا 26 تا را از 30 تا درست میزدم
یه مشکلی هم بود اینکه با هندزفری گوش میکردم کیفیت عالی حالا واسه آزمون یه دونه بلندگو با کیفیت مزخرف
اصلآ قابل مقایسه نبود

TUMS

Well-known member
من اولین بار بود که شرکت کردم ریدینگاش خیلی راحت بود لیسنینگش هم تا حدودی قابل فهم بود ولی وقتش خیلی کم بود گرامرش در حد متوسط بود و کلا خیییییلی آسون تر از کیت

منم اولین بارم بود
فقط لیسنینگش به خاطر بدی بلندگوی مذکور بد بود
بقییه اش خوب بود جوری که من 20 مین وقت اضاف آوردم !

autumn65

New member
mhle

سلام منم اولین بارم بود؛ غیر از لسینینگ بقیش راحت بود

hairin

New member
منم اولین بارم بود
فقط لیسنینگش به خاطر بدی بلندگوی مذکور بد بود
بقییه اش خوب بود جوری که من 20 مین وقت اضاف آوردم !

خوش به حالتون من که 5 مین وقت کم آوردم ینی اون ریدینگ آخرو که آسون ترینش بود رو 3 تا سوالشو بدون خوندن سوال همینجوری جواب دادم
تو سایت نوشته بود جواب آزمون 22 میاد ولی رو برگه ی شماره صندلی که روی صندلی ها بود نوشته 29 میاد این وزارت بهداشت حتی این کار ساده رو هم خراب میکنه و همیشه بی ثباته حتی نمیتونه یه تاریخ دقیق واسه جواب آزمونش اعلام کنه

TUMS

Well-known member
منطقی هست اونی که سایت زده درست تره
نمرات اومد بیایین بگید

ham.ad

New member
ببخشید دوستان که این مطلب رو اینجا می نویسم ولی خیلی اورژانسیه:قراره چهارشنبه 22 مرداد بچه های تمام رشته ها برای آخرین بار جلو وزارت بهداشت جمع شن برای احقاق حقمون .هر کی آینده اش براش مهمه و براش خیلی سخت نیست حتما تو تاپیک زیر اعلام آمادگی کنه.لطفا تو هر شبکه اجتماعی هم که عضوید اطلاع رسانی کنید.سرنوشت یک سال (و حتی بعضی ها چند سال) تلاشمون به این تجمع بستگی داره .هر چی تعداد بیشتر باشه بیشتر حرفمون رو می خرند. لطفا اگه میتونید کوتاهی نکنید دوستان.:rose::rose:
http://olumpezeshki.ir/thread13932-44.html

biotechnologist

New member
سلام.این نتایجی رو که اعلام کردن واسه دوره 23 یا قبل تره؟ آخه قرار بود امروز ثبت نام دوره بعد باشه ولی گزینه اش خاموشه!!؟؟:21:

TUMS

Well-known member
سلام.این نتایجی رو که اعلام کردن واسه دوره 23 یا قبل تره؟ آخه قرار بود امروز ثبت نام دوره بعد باشه ولی گزینه اش خاموشه!!؟؟:21:
قبل تر
اطلاعیه جدید اومده فک کنم
انتخاب حوزه ی امتحانی دست خودمونه؟
بله تا زمانی که ظرفیت شهر مورد نظر پر نشده باشه مخصوصآ تهران زود پر میشه

negarnbi

New member
من از کیت حداقلش 24 تا 26 تا را از 30 تا درست میزدم
یه مشکلی هم بود اینکه با هندزفری گوش میکردم کیفیت عالی حالا واسه آزمون یه دونه بلندگو با کیفیت مزخرف
اصلآ قابل مقایسه نبود

من کتاب کیت و تازه خریدم و سال بعد میخوام آزمون شرکت کنم به نظرتون خوب بود از الان روش برنامه ریزی کنم؟
به غیر از کیت چه کتاب دیگه ای رو پیشنهاد میکنید

Hamidvet

New member
من کتاب کیت و تازه خریدم و سال بعد میخوام آزمون شرکت کنم به نظرتون خوب بود از الان روش برنامه ریزی کنم؟
به غیر از کیت چه کتاب دیگه ای رو پیشنهاد میکنید

این کتاب هم خووووبه؛ امتحانش کن ...

9142011%20124726%20PM1008.gif

لینک کتاب :
کتابهای آموزش زبان - انتشارات جنگل - Cambridge Preparation for the TOEFL® Test 4th Edition

mk.unknown

New member
دوستانی که تو آزمون شرکت کردن، امکان بیرون آوردن دفترچه سوالات از سر جلسه هست؟ یا مثلاً عکس گرفتن با موبایل؟ واقعاً مسخره ست که هیچ نمونه سوالی از این آزمون موجود نیست

بالا