فوری فوری: کسانی که شهریور قصد دارن mhle شرکت کنن. مهلت ثبت نام دکتری چرا امسال کم شد

mahtab93

New member
سلام بچه ها .مهلت ثبت نام دکتری امسال کم شده تا 15 شهریوره در صورتی که تا بیست و شش شهریور نتایج mhle امسال نمیاد .چرا امسال اینجور شد :13::13::13:.کسی میدونه مهلت ویرایش مدارک کیه؟یعنی میتونم امسال شرکت کنم؟

Hamidvet

New member
سلام بچه ها .مهلت ثبت نام دکتری امسال کم شده تا 15 شهریوره در صورتی که تا بیست و شش شهریور نتایج mhle امسال نمیاد .چرا امسال اینجور شد :13::13::13:.کسی میدونه مهلت ویرایش مدارک کیه؟یعنی میتونم امسال شرکت کنم؟

بله، معمولا هرسال بدین نحوه که در مهرماه یک مهلت ویرایش مدارک میدن.

shabsevda

New member
این سوال منم هست! یعنی میشه دوره اول ثبت نام مدرک زبان ارسال نکنی و بعد تو بخش ویرایش ارسال کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:thumbsdownsmileyani:thumbsdownsmileyani

nargesch

New member
سلام بچه ها میشه msrt , mhle پشت سر هم شرکت کرد؟
خواهش میکنم جواب بدید

chatre

New member
من یه سوال دارم. اگر مدرک ارشدت رو نداشته باشی زمان ثبت نام . میشه بعد در زمان ویرایش مدارک فرستاد؟

l.rhb

New member
سلام دوستان...من میخوام توی آزمون MSRTشرکت کنم.میشه یه نفر تفاوت msrt رو با mhle رو به من بگه؟من برای دکتری وزارت بهداشت اشکالی نداره آزمون MSRTبدم؟چون ساکن اهوازم و این آزمون توی اهواز برگزار میشه اما MHLE توی اهواز برگزار نمیشه....ممنون اگه راهنمایی کنید

بالا