-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member
سلام دوستان

نظرتون چیه?!
کاری به کسانی که شنبه میرن یا نمیرن، نتیجه میگیرن یا نمیگیرن نداشته باشیم، هماهنگ بشیم 4 شنبه هفته ی بعد.

یکم امیدوار باشیم
یکم جسور
یکم هماهنگ

من باید با پرواز بیام چون فاصلم زیاده، باید با کسی بیام چون دخترم، باید مرخصی استعلاجی بگیرم چون مرخصیامو قبل کنکور گرفتم...

هرکس شرایطش از من بدتره، بهش حق میدم نیاد ولی هر کس بهتره هر کس نزدیک تره ،خواهش میکنم بیاید بعنوان اخرین تلاش شما و اولین تلاش حضوری من...

یک هفته وقت دارید ک هماهنگ کنید اونایی ک مشکل اومدن دارین، از بچه های 94ی هم میخوام بیان چون وضعیت سال دیگه اگه بدتر نشه بهترم بعید میدونم بشه...

اخرین خواهشم اینه ک بدون در نظر گرفتن دفعات قبل ک رفتین ،بدون در نظر گرفتن دفعاتی ک مایوستون کردن... بدون در نظر گرفتن همه ی ابعاد منفی، اینبار با ذهنیت مثبت قدم جلو بذارید.

دست خدا با جماعت است​

کسانیکه یا علی گفتن:

روخو، سهیل، دل آرام، یگانه، سعید، بردیا، مجتبی، آذین، آبتین، المیرا، لیدی، رامین، زهرا، mah2، علیرضا صفری، مریم فرشیدی، مریم007، یاسر، محمود، علی، سجاد، بهنوش، مامان علی کوچولو، بابای علی کوچولو، شاینی، راستی، الهه، پگاه، عباس، ایدین، حامد، سپیده، Far1، آتشی، ?

آخرین ویرایش:

saeid3

New member
بعضی از مردها
انقدر مرد هستند
که یک زن،می تواند
باخیال راحت زن باشد.....

آخرین ویرایش:

saeid3

New member
دوستان خواهشا به این موضوع فک نکنین که دیگران نمیان پس منم نمیرم .هر کسی مدافع حق خودشه...یه کاری کنین که چند سال دیگه اگه از این روزا یاد کردید پیش خودتون شرمنده نباشین .با افتخار بگید تلاشمو کردم .......نتیجش مهم نیس

ROJO

New member
اقا سعید شما هستین?

میخوام اسما رو بنویسم بچه ها...

ROJO

New member
بچه های گیلانی اگه کسی نیست باهاتون بیاد خودتون با هم بیاین

صفری و ماهی جون شما رو میگم:ad54ad:

bioshimi93

New member
آفریییین روجووو
من این روزا خیلی ناامید بودم ولی وقتی پستهای شمارو میبینم یکم امیدوار میشم
آفرین به همه ی بچه های انجمن که همیشه در صحنه حضور دارن
من امسال انتخاب رشته نکردم ولی اگه بتونم منم میام:auizz3ffy9vla57584x:smilies-azardl (113

ROJO

New member
آفریییین روجووو
من این روزا خیلی ناامید بودم ولی وقتی پستهای شمارو میبینم یکم امیدوار میشم
آفرین به همه ی بچه های انجمن که همیشه در صحنه حضور دارن
من امسال انتخاب رشته نکردم ولی اگه بتونم منم میام:auizz3ffy9vla57584x:smilies-azardl (113

عزیزم بیا من منتظرم، بگو ک میای میخوام اسمتو بنویسم:ad54ad:

اگه دست همو بگیریم هیچکس نمیتونه مخالفت کنه باهامون

ی حداقلایی رو میگیریم بالاخره

آخرین ویرایش:

م.صفری

New member
عزیزم بیا من منتظرم، بگو ک میای میخوام اسمتو بنویسم:ad54ad:

اگه دست همو بگیریم هیچکس نمیتونه مخالفت کنه باهامون

ی حداقلایی رو میگیریم بالاخره

چرا نمیشه بهتون پیام خصوصی بدم
باید یه چیزی بهتون بگم

negin ka

New member
از بچه های اف بی هم سه نفر گفتن میان اگه قطعی شد اسموشونو میگم!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

Iris

New member
سلام به همگی...
ضمن تشکر از همه دوستان...بچه ها تو روخدا دارین میرین به نیابت از همه رشته ها صحبت کنید همه ما مشکل کاهش ظرفیت دارم جوری جلو برین که همه مون شهریور خوشحال باشیم ممنون:riz304:

saeid3

New member
به نظر من شنبه نیازی نیس که بچه ها برن وزارت خونه. صبر کنیم همه با هم 4 شنبه بریم .به این خاطر میگم که ممکنه جدیمون نگیرن ....متحد باشیم بهتره

mahii

New member
بچه های گیلانی اگه کسی نیست باهاتون بیاد خودتون با هم بیاین

صفری و ماهی جون شما رو میگم:ad54ad:
عزیزم یه مشکلی سر راهمون پیداشده ک الان نمیتونم بگم نمیشه ما دونفر بیام وگرنه باسر میومدیم هم من هم صفری جون.البته مشکل که نه یه مسیله شخصی بوجود اومده دعا کنید اون حل شه منو صفری هم میایم.

mahii

New member
فقط شنبه بهترهها 4 شنبه دیر نیست؟؟؟اگه فقط روجو جون نمیتونه شنبه بیاد بقیه که میتونن .....بغدم ایشالله 4 شنبه هم دوباره حرفی ک رجو زد بشه
البته من نظرمو گفتم.ولی شنبه احتمال میدن که تجمع صورت میگیره اگه شنبه کسی نره شاید یکم بیشتر وابدنا............

- - - Updated - - -

فقط شنبه بهترهها 4 شنبه دیر نیست؟؟؟اگه فقط روجو جون نمیتونه شنبه بیاد بقیه که میتونن .....بغدم ایشالله 4 شنبه هم دوباره حرفی ک رجو زد بشه
البته من نظرمو گفتم.ولی شنبه احتمال میدن که تجمع صورت میگیره اگه شنبه کسی نره شاید یکم بیشتر وابدنا............

ROJO

New member
عزیزم یه مشکلی سر راهمون پیداشده ک الان نمیتونم بگم نمیشه ما دونفر بیام وگرنه باسر میومدیم هم من هم صفری جون.البته مشکل که نه یه مسیله شخصی بوجود اومده دعا کنید اون حل شه منو صفری هم میایم.

صفری نمیتونه بیاد من توقع ندارم دیگه ولی تو سعی کن بیای، ینی ب اب و اتیش بزن ک بیای،امیدوارم مشکلت حل شه
در ضمن اون هم رشته ایات اگه میان اسم بده اد کنم

pariya

New member
کاش منم میتونسم بیام :( اصن شرایط تهران اومدنم جور نیست :13::14::j58r36j3gcr4suxymup

mahii

New member
صفری نمیتونه بیاد من توقع ندارم دیگه ولی تو سعی کن بیای، ینی ب اب و اتیش بزن ک بیای،امیدوارم مشکلت حل شه
در ضمن اون هم رشته ایات اگه میان اسم بده اد کنم
وای رجو پس بهت گفت صفری جون........
بابا من از کی دارم به بابام خواهشو التماس میکنم باهام بیاد تا حالا که رانداده دعا کن دلش نرم شه خودم باکله میام باور کن
باشه اسم دوستامو که حتما میان اد میکنم گلم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا