آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

Hamidvet

New member
دکترای آینده چطوووووریــــــــــــــــــــــــــــــــد؟

آزمون دلچسب بووووووود؟

shey2n25

New member
سلام به همگی.من دیروز امتحان دادم خ سخت بود برام شما ها چطور دادین؟لطفا بیاین نظر بدین.کسی میدونه امسال چند نفر شرکت کردن؟

mehrshad.namdar

New member
سلام به همگی ... خسته نباشید انشا الله خبر موفقیتتون... خوش بحالتون که تموم شد.

mehrshad.namdar

New member
فکر میکنم میشه ازتون کمک بگیریم برای ازمون msrt چه منابعی خوندید و هر کدوم اگه بگید چه امتیازی بدست اوردید خیلی خوب میشه. اخه هر کس برای منابع ی چیزی میگه ادم گیج مشه... ممنون

shey2n25

New member
فکر میکنم میشه ازتون کمک بگیریم برای ازمون msrt چه منابعی خوندید و هر کدوم اگه بگید چه امتیازی بدست اوردید خیلی خوب میشه. اخه هر کس برای منابع ی چیزی میگه ادم گیج مشه... ممنون
من ازمون زبان وزارت بهداشت را شرکت کردم خ اسونتر و بهتر از وزارت علوم بود نمره ی من شد49 سه هفته خوندم فقط.بیشتر لغات 405 و کتاب کیت

bahram-68

New member
دوستانی که آزمون دادن لطفا بیان نظراتشونا بگن
ما خیلی منتطرشونیمممممممممممممممم

mehsad

New member
کسی هست امسال ازمون دکترا داده باشه؟ وز بهداششششششششششششششت. بیاد تا بحرفیم

shoeleh.

New member
سلام. من دیروز امتحان دادم. امسال از تکنیکهای آزمایشگاهی نسبت به سالهای قیل بیشتر سوال داده بودن.:wacsmiley:

rozeabi

New member
سلام...کسی ژنتیک شرکت کرده بود؟ به نظرم زیاد سخت نبود اما نسبت به پارسال سخت تر بود

nastaran8

New member
دوستان يه پيشنهاد سوالات دکتراى امسالو روى سايت بذارين تا بقيه هم استفاده کنن در صورت امکان مرسى.

zahramoh

New member
سلام به دوستان
امیدوارم همگی موفق باشید.من ژنتیک شرکت کردم شکر خدا بد نبود.ولی به نظرم نسبت به سالای قبل خیلی سختتر بود مشخص نبود بعضی سوالا رو اصلا از کدوم منبع آوردن.

shoeleh.

New member
سلام به دوستان
امیدوارم همگی موفق باشید.من ژنتیک شرکت کردم شکر خدا بد نبود.ولی به نظرم نسبت به سالای قبل خیلی سختتر بود مشخص نبود بعضی سوالا رو اصلا از کدوم منبع آوردن.
سوالات سخت نیست فقط بعضی هاشو معلوم نیست از کجا میارن.....

بالا