آزمون ارشد نانوتکنولوژی پزشکی سال 94

infomdmir

New member
سلام دوستان
در این تاپیک جدید از همه دوستانی که برای سال 94 قصد شرکت در ازمون را دارند خواهش می شود که جهت کمک به همدیگر و تبادل نظر در موضوعات مختلف همکاری لازم را داشته باشند و از نظرات ارزشمند خود ما را محروم نفرمایند.

nano

New member
من 94 میخوام شرکت کنم و تا حالا شرکت نکردم.

راهنمایی کنید لطفا گناه دارم به خدا :dadad4:

آخرین ویرایش:

ELHAM A.F

New member
من 94 میخوام شرکت کنم و تا حالا شرکت نکردم.

راهنمایی کنید لطفا گناه دارم به خدا :dadad4:
ناراحت نباش بابا کمکت میکنیم :tonguesmiley:. فعلا از زبان شروع کن لغتای 504 رو بخون و یه کتاب فیزیو انتخاب کن بخون آروم آروم چون وقت گیره . فقط نشینی گایتون بخونی یه خلاصه گایتون بخون خلاصه ها خیلی با هم فرق ندارن . زیستم اگه تونستی شروع کنی بد نیست من خالصی خوندم جواب داد امسال 76 زیستو زدم اما فعلا عجله ای نیست . رشته ات چی بوده نانو جان ؟

آخرین ویرایش:

infomdmir

New member
دوستان بهتر نیست به جای بحث های بیهوده بهترین منابعی رو که میشه خوند بهم معرفی کنیم؟

nano

New member
ناراحت نباش بابا کمکت میکنیم :tonguesmiley:. فعلا از زبان شروع کن لغتای 504 رو بخون و یه کتاب فیزیو انتخاب کن بخون آروم آروم چون وقت گیره . فقط نشینی گایتون بخونی یه خلاصه گایتون بخون خلاصه ها خیلی با هم فرق ندارن . زیستم اگه تونستی شروع کنی بد نیست من خالصی خوندم جواب داد امسال 76 زیستو زدم اما فعلا عجله ای نیست . رشته ات چی بوده نانو جان ؟

مرسی از راهنمایتون.

رشتم زیست شناسی بود.

tkia

New member
سلام الهام جان، تصمیم دارم دوباره بخونم،برات ارزو میکنم که امسال قبول بشی و تو این راه کمکمون کنی:riz304::riz304:

ELHAM A.F

New member
سلام الهام جان، تصمیم دارم دوباره بخونم،برات ارزو میکنم که امسال قبول بشی و تو این راه کمکمون کنی:riz304::riz304:
سلام عزیزم خوشحالم که این تصمیمو گرفتی . اگه خدا بخواد امسال قبول میشم اگه نه ایشالا سال دیگه . در هر صورت هستم اینجا دوستم:riz304:

بالا