کارنامه ارشد 93 بهداشت محیط

tanaom

New member
سلام دوستان و هم رشته های عزیز بنده رتبه 14 بهداشت محیط در آزمون سال 93 هستم. تصمیم دارم که با کمک شما عزیزان کارنامه و بعد از آن قبولی های امسال را در این پست نمایش دهم تا دوستان در سال های آتی از آن استفاده کنند.
خوشحال می شم کمک کنید.
با تشکر
:bunnyearsmiley:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

tanaom

New member
البته دوستان در مورد رفرنس ها و جزوات و ساعات مطالع خود هم صحبت کنید.
ممنون

tanaom

New member
این کارنامه بنده:

من رتبه 14 علمی شدم و 16 کشوری. سهمیه آزادم. نمره 186.80.
این هم درصدام:
شيمي وميكروبيولوژي اب وفاضلاب 19.44
الودگي هواوكنترل ان 25.00
موادزائدجامد 38.89
كليات بهداشت محيط 79.71
اب وفاضلاب 60.61
انتقال وتوزيع اب وجمع اوري فاضلاب 57.97
تصفيه اب 19.44
تصفيه فاضلاب 66.67
زبان عمومي 15.00

tanaom

New member
در مورد نحوه درس خواندن بنده:
1. قبل از تعطیلات عید تا بهمن ماه روزی دو تا سه ساعت.
2. اسفند ماه روزی 4 تا 6 ساعت.
3. عید نوروز روزی 2 تا 3 ساعت یا اصلا هیچ چیز نخواندم.
4. بعد از عید تا شب کنکور روزی 6 تا 7 ساعت.
جزوات:
1. تصفیه آب: کتاب ززولی و بذرافشان- فصل 7 همر لاتین- بچه های شهید بهشتی- کتاب مهندس محسن سعدانی و دکتر قانعیان.
2. تصفیه فاضلاب: کتاب متکف همه فصل ها اما نه خیلی دقیق- دکتر نیک آیین دانشگاه اصفهان- بچه های شهید بهشتی- کتاب سعدانی و قانعیان- کتاب فاضلاب صنعتی اکن فلدر نه خیلی دقیق.
3. انتقال و توزیع: دکتر محوی- دکتر غلامی از سال 87- کتاب ززولی- کتاب سعدانی.
4. جمع آوری فاضلاب: دکتر محوی- دکتر بابایی- کتاب ززولی- کتاب سعدانی.
5. هیدرولیک و سیالات: دکتر محوی- دکتر غلامی سال 87- جزوات دکتر پورزمانی دانشگاه اصفهان.
6. شیمی: کتاب ززولی- دکتر یزدانبخش- ترجمه مکارتی دو جلد شاهمنصوری و بابایی نه خیلی دقیق.
7. میکروب: کتاب ززولی- دکتر نیک آیین دانشگاه اصفهان- کتاب بیتون نه همه فصل ها-
8. آلودگی هوا: دو فصل اول جرمی کولز دقیق- مرور بر بقیه فصل های جرمی کولز و وارک وارنر- کتاب سعدانی- اما شما ها بابل را هم بخونید امسال سوال ها از اونجا بود.
9. مواد زائد: هندبوک چوبانوگلاس خیلی دقیق و کامل همه فصل ها- کتاب مدیریت مواد زائد جامد چوبانوگلاس مروری- شما رفرنس های قدیمی مثل کتاب دکتر عمرانی و عبدلی را هم بخونید.
10. کلیات: کتاب سعدانی- دکتر رفیعی- کتاب ززولی- البته خیلی توپ خوندم.
11. زبان: کتاب امیر لزگی- به تاپیک زبان سر بزنید اونجا لغات لزگی هست. وقت نتونسم بذارم برا زبان. خیلی هم مهم نیست.
موفق باشید. سوالی بود در خدمتم:auizz3ffy9vla57584x
6.

- - - Updated - - -

جزوات:
1. تصفیه آب: کتاب ززولی و بذرافشان- فصل 7 همر لاتین- بچه های شهید بهشتی- کتاب مهندس محسن سعدانی و دکتر قانعیان.
2. تصفیه فاضلاب: کتاب متکف همه فصل ها اما نه خیلی دقیق- دکتر نیک آیین دانشگاه اصفهان- بچه های شهید بهشتی- کتاب سعدانی و قانعیان- کتاب فاضلاب صنعتی اکن فلدر نه خیلی دقیق.
3. انتقال و توزیع: دکتر محوی- دکتر غلامی از سال 87- کتاب ززولی- کتاب سعدانی.
4. جمع آوری فاضلاب: دکتر محوی- دکتر بابایی- کتاب ززولی- کتاب سعدانی.
5. هیدرولیک و سیالات: دکتر محوی- دکتر غلامی سال 87- جزوات دکتر پورزمانی دانشگاه اصفهان.
6. شیمی: کتاب ززولی- دکتر یزدانبخش- ترجمه مکارتی دو جلد شاهمنصوری و بابایی نه خیلی دقیق.
7. میکروب: کتاب ززولی- دکتر نیک آیین دانشگاه اصفهان- کتاب بیتون نه همه فصل ها-
8. آلودگی هوا: دو فصل اول جرمی کولز دقیق- مرور بر بقیه فصل های جرمی کولز و وارک وارنر- کتاب سعدانی- اما شما ها بابل را هم بخونید امسال سوال ها از اونجا بود.
9. مواد زائد: هندبوک چوبانوگلاس خیلی دقیق و کامل همه فصل ها- کتاب مدیریت مواد زائد جامد چوبانوگلاس مروری- شما رفرنس های قدیمی مثل کتاب دکتر عمرانی و عبدلی را هم بخونید.
10. کلیات: کتاب سعدانی- دکتر رفیعی- کتاب ززولی- البته خیلی توپ خوندم.
11. زبان: کتاب امیر لزگی- به تاپیک زبان سر بزنید اونجا لغات لزگی هست. وقت نتونسم بذارم برا زبان. خیلی هم مهم نیست.
موفق باشید. سوالی بود در خدمتم:auizz3ffy9vla57584x
6.

AWWA

New member
سوالی بود در خدمتم:auizz3ffy9vla57584x
6.

سلام تنعم جان.....واقعا تبریک میگم. ساعات مطالعت درمقایسه با رتبه ای که به دست آوردی کم به نظر میاد. چند دور کتابا رو خوندی؟ تست زدن رو از کی شروع کردی؟

بهداشت69

New member
سلام تبریک میگم عزیزم ایشالا موفقیت هات رو ببینم در مراتع بالاتر
:smiliess (10):

tanaom

New member
سلام دوست عزیز فکر کنم حدوا تمام منابعی را که خواندم حدود 4 دور شد. تست زدن را از بعد از تعطیلات نوروزی شروع کردم. در ضمن ساعت مطالعه مهم نیست خوب خواندن مهمه. موفق باشید.

بالا