مطالعه گروهی ارشد پرستاری ویژه 94-95

ماتاتا

New member
سلام دوستان بیایید وقت تلف نکنیم و غصه قبول نشدنمون رو نخوریم .فرصت ها به سرعت از دست میرن.ایا کسی هست تمایل داشته باشه از الان شروع به مطالعه کنیم؟:ad54ad:

لیلوک

New member
سلام دوستان بیایید وقت تلف نکنیم و غصه قبول نشدنمون رو نخوریم .فرصت ها به سرعت از دست میرن.ایا کسی هست تمایل داشته باشه از الان شروع به مطالعه کنیم؟:ad54ad:

بچه ها من غمگینم خیلی زیاد رتبم شده۲۲ولی بااین کاهش شدید ظرفیتا من گیلان ویا تهران فک نکنم قبول شم من دوس دارم گیلان قبول شم برام دعا کنید دیگه هم فک نکنم روحیه داشته باشم بخونم برام دعا کنید خیلی تلاش کردم با یه بچه کوچیک

srn

New member
سلام
چند نکته مهم مطالعاتی:
تااینجا راجع به خلاصه برداری و نکته برداری و زمان این کارها و نیز چگونگی غلبه بر استرس گفتیم.

1.تایم مطالعه باید طوری باشه که بعد از هر 45 دقیقه حتما یک 15 دقیقه استراحت کنید این کار باعث میشه از زمان به بهترین وجه و با بالاترین تمرکز استفاده کنید

2.حین درس خوندن زیاد اب بنوشید که کارایی مغز شما رو بهبود میبخشه

3.سعی کنید در طول روز عناوین مختلف و زیادی رو از کتاب ها نخونید حداکثر 4 عنوان باشه

4.خلاصه برداری رو بعد از خوندن یک مبحث شرو ع کنید به شکلی که فهم خودتونو از مبحث به روی کاغذ پیاده کنید بازم میگم فرق میکنه با نکته برداری

5.برنامه ایی که میریزید متناسب با ضریب هر درس باشه مثلا خوندن لودیش برای ضریب یک یک اشتباه بچه گانست

6.زبان مهارت تلقی میشه و هر کسی تند تر بخونه و سریعتر درک کنه موفق تره دامنه لغات مهمه ولی مهمتر تند خواندن و درک کردن متن ها و جمله هاستپس تا روز کنکور اگه تونستید روزی حداقل 10 خط رو ترجمه کنید

7.. برای بیوشیمی کتاب دکتر احسانی برای ضریب 1 وضریب 2 کتاب مفیدی محسوب میشه خصوصا برای دوستانی که پایه ی خوبی ندارن

8..همیشه برنامه انعطاف پذیری برای خودتون بریزید و جمعه ها رو برای جبران برنامه و مطالب سخت قرار بدید زود نخواین کتابا رو تموم کنین کتابی که زود تموم بشه زود هم از یاد میره

موفق باش

srn

New member
سلام به همه:
دوستان من پست هامو تو چند گروه میزارم همه استفاده کنن ولی گیر میدن میگن یک جا بذار ولی چون مطالب عمومی و چندتا گروه میزارم که مفید تر باشه
این مطالب همه از راهنمایی های دوستمه که ادرس و تلفنشو به همه دادم بنده خدا تا جایی که تونسته جواب داده بدون هیچ گونه انتظاری از دوستان

چگونگی خوندن دور اول از نکات مهم برای موفقیت در امتحان .دور اول باید فهم و درک کتاب بصورت کامل حاصل بشه نباید هدف تموم کردن کتاب باشه و اینکه فکر کنید که مطالب رو در دور های بدی یاد میگیرید .دور های بعدی هر کدوم کار های خاص خودش رو داره.خوندن دور اول باید بسیار اهسته و با مرور زیاد باشه من طبق برنامه ریزی دوستم تا 4 بار بعضی از صفحات رو خوندم و با رسیدن زمان دور دوم تقریبا بالای 70 درصد مطالب کتاب های سخت رو کاملا توی ذهنم داشتم.من هر جلسه که شروع به درس خوندن میکردم حتما دو جلسه قبل رو میخوندم و خلاصه های اون مبحث رو مجدد میخوندم خیلی کند پیش رفتم 5 ماه طول کشید چون طبق برنامه پیش میرفتم تونستم جلوی حس تند خوندن و زود تموم کرد کتاب رو بگیرم .جمعه ها رو خالی گذاشتم برای قسمت هایی که در طول هفته از برنامه جا مونده بود و نیز مطالب سختی که بعد از 3 بار خوندن بازم نتونست بودم مسلط شم برنامه ایی که میرزید باید قابل انعطاف و قابلیت جبران داشته باشه که من جمعه ها رو به سفارش دوستم برای این کار قرار داده بودم موفق باشد در صورت هر گونه سوال به فیس بوک دوستم یا به خودم پیام بدید

gentle

New member
سلام

ببخشید من سوالم رو اینجا طرح میکنم چون اینجا برخلاف جاهای دیگه ی انجمن بیشتر بازدید داره

من ترم آخر هوشبری هستم و تا چند وقت پیش خیلی علاقه و امید داشتم که بتونم ارشد ویژه یا داخلی بخونم ولی با این اوضاعی که هر لحظه واسه ما تصمیم جدید میگیرن و رشته های ارشد رو برای ما حذف میکنن دیگه کم کم دارم نا امید میشم و اینکه هنوز وارد بازار کار نشدم کلا دارم بی انگیزه میشم چون میترسم تا چند سال دیگه بازار کار رشته مون هم کم بشه چون من هنوز طرحم نرفتم و اینکه ماشالله این قدر دختر زیاده که فک نکنم دیگه واسه استخدام هم واسه ما جایی بمونه!

حالا با توجه به این چیزا از شما میخوام به من انگیزه بدین که من چرا باید این مسیر رو ادامه بدم و با وجود اینکه آینده درستی ازش ندارم؟

واینکه شماها که دارین برای ارشد میخونین با چه انگیزه ای دارین این کار رو میکنین؟ چون من اصلا با وجود برنامه ریزی حتی حوصله درس خوندن هم ندارم؟

تو رو خدا راهنمایی کنید و همتون نظر بدید شاید گره از کار ما باز کنید با نظراتتون و انگیزه هاتون چون من با وجود اینکه هنوز اول راهم و لی واقعا خسته شدم از زندگی تو این کشوری که روی هیچ چیزش نمیشه حساب باز کرد! و به قول احسان علیخانی آدم هیچ گارانتی واسه آیندش نداره! ممنون!

ماتاتا

New member
سلام کاش کمي درموردمنابع صحبت کنيم.تورو خدايکي بگه براي داخلي جراحي برونربخونم کافيه؟برونرهاي من قديميه .جديدترين ويرايش براي کدوم انتشاراته و ترجمه ي چه کسي هست؟سرچ کردم فقط جامعه نگر 2014بود همين خوبه؟

maryam.69

New member
سلام به همه دوستان میدانم ممکن است سوالم بی پاسخ بماند اما باز امیدوارم شاید یکی از شما دوستان تجاربش را در اختیارم قرار دهد
کاملا سر در گم هستم چندین سال است فارغ التحصیل شدم حالا خیلی دلم میخواهد ادامه دهم اما هیچ شناختی به گرایشها ندارم به نظر شما شانس قبولی در کدام گرایش بیشتر است ؟
کدام گرایش دروس ساده تری دارد؟
خواهش میکنم محبت کنید و پاسخم را بدهید ممنونم

ماتاتا

New member
سلام بچه ها فعال نيستين ها.....منابع چيو پيشنهاد ميدين؟چکارميکنيداگه الان شروع نکنيم ديرميشه ها.....
من امروز 10صفحه برونرمفاهيم پايه خوندم .ودرس اول تافل

saeedkhan

New member
بچه ها من غمگینم خیلی زیاد رتبم شده۲۲ولی بااین کاهش شدید ظرفیتا من گیلان ویا تهران فک نکنم قبول شم من دوس دارم گیلان قبول شم برام دعا کنید دیگه هم فک نکنم روحیه داشته باشم بخونم برام دعا کنید خیلی تلاش کردم با یه بچه کوچیک

salam
gilan ghabol shodi?

slm man konkore emsal sherkat kardam behtarin ketab telane.man az roe telan gaght asab o khondam va tonestam tamame soalate asabo dorost bezanam.be nazare man telan behtar az boronere

re.re

New member
سه ماهه دارم ویژه میخونم الانم که دفترچه اومد دیدم که همه زحمتام و درس خوندن و سرکار رفتن شد هیچ

re.re

New member
آزمونم که گذاشتن یک ماه جلوتر. چیکار کنیم بچه ها؟ من از کجا وقت بیارم بقیه درسای داخلی رو بخونم؟ تازه مادر نوزاد، کودکان، بهداشت جامعه هم قوز بالای قوز

lidalida

New member
براشمااخیلی سخت شد..واقعابی انصافیه :( درکتون میکنم.قبلاافقط ویزه لودحالابایدهمه درسااااروبخونین.واقعامتاسفم

دیانا126

New member
براشمااخیلی سخت شد..واقعابی انصافیه :( درکتون میکنم.قبلاافقط ویزه لودحالابایدهمه درسااااروبخونین.واقعامتاسفم

واقعا من موندم چکار کنم، یعنی تا سال پیش ویژه ضریب 5 داشت الان حذف شده، یعنی واقعا مهم نبوده درس ویژه؟؟؟؟؟؟ چرا این کار رو با ما میکنن

farshid88

New member
واقعا این چه مسخره بازیه...درس ویژه رو حذف کردن ...امتحان رو 20 روز اوردن جلو...باید 3 تا درس اضافه خوند....

farshid88

New member
هروسال ی برنامه برای ویژه پیاده میکنن...توووو4 ماه فکر نکردن چطوزددرسای دیگه رووباید خوند

re.re

New member
خوب حالا که کار از کار گذشته و ضاهرا باید درس ویزه رو ببوسیم بذاریم کنار. دوستان با این وقت کم پیشنهاد بدین برای درس مادر و نوزاد و کودکان و بهداشت جامعه چی بخونم؟ الان دیگه فرصت خوندن ونگ و اینا نیست.
من وقت زیادی روی کتاب مراقبت های ویژه گذاشته بودم که متاسفانه وقتم سوخت. ولی نمیخام ناامید بشم. شما هم ناامید نشید و بیان با تلاش بیشتر جبران کنیم. منتظر پیشنهاداتون هستم

مازینا

New member
سلام:یعنی تاحالا هرچی ویژه خوندیم وقت هدر دادن بود واقعا اعصاب خوردی!حالا چه کنیم؟

خوب حالا که کار از کار گذشته و ضاهرا باید درس ویزه رو ببوسیم بذاریم کنار. دوستان با این وقت کم پیشنهاد بدین برای درس مادر و نوزاد و کودکان و بهداشت جامعه چی بخونم؟ الان دیگه فرصت خوندن ونگ و اینا نیست.
من وقت زیادی روی کتاب مراقبت های ویژه گذاشته بودم که متاسفانه وقتم سوخت. ولی نمیخام ناامید بشم. شما هم ناامید نشید و بیان با تلاش بیشتر جبران کنیم. منتظر پیشنهاداتون هستم

:New (6)::New (6)::smiliess (11):

بالا