بررسی و مطالعه گروهی ارشد فیزیولوژی پزشکی و منابع آن 94

Ramze.shab

New member
سلام دوستان عزیز و علاقه مندان به رشته فیزیولوژی لطفا هرکس در مورد رشته فیزیولوژی و منابع آن اطلاعی دارد اینجا نظر بده واگر هم علاقه مند به مطلاعه گروهی هستید هم شرکت کنید:smilies-azardl (181

sepid71

New member
مطالعه گروهی رو موافقم... منابع رو بنطرم بهتره بچه هایی ک موفق شدن یا رتبه های خوب اوردن بگن ...:rose: اما بنظرم تایپک مطالعه گروهی جدا باشه بهتره.
من هنوز منابع رو تهیه نکردم !

sepid71

New member
اصن کلا من هرجا بخوام برم اونجا باید پرنده هم پر نزنه انگار ! :| اولش ک بخش هوشبری اینجوری بود ...الانم ک فیزیو !!!

من میخوام این منابع رو بخرم : نظرتون چیه بچه ها : بنظرتون کامل هست ؟

فیزیو : گایتون ترجمه شادان - تست فرهنگ - گانگوگ رو نمیدونم کدوم ترجمه اش رو بگیرم !!! لطفا راهنمایی کنید ؟

زیست جانوری ابوالقاسم امین .و طالعت حبیبی

بیوشیمی : دکتر امیره نجات شکوهی...لنینجر رو نگیرم ؟؟؟

نظرتون ؟

mahisa1990

New member
اصن کلا من هرجا بخوام برم اونجا باید پرنده هم پر نزنه انگار ! :| اولش ک بخش هوشبری اینجوری بود ...الانم ک فیزیو !!!

من میخوام این منابع رو بخرم : نظرتون چیه بچه ها : بنظرتون کامل هست ؟

فیزیو : گایتون ترجمه شادان - تست فرهنگ - گانگوگ رو نمیدونم کدوم ترجمه اش رو بگیرم !!! لطفا راهنمایی کنید ؟

زیست جانوری ابوالقاسم امین .و طالعت حبیبی

بیوشیمی : دکتر امیره نجات شکوهی...لنینجر رو نگیرم ؟؟؟

نظرتون ؟

به نظر من اگه برای فیزیو بتونی یه کامل و خلاصه و معتبر تهیه کنی و درست حسابی بخونی خیلی بهتر از اینه که گایتون هزار و خورده ای صفحه ای رو بخونی،من خودم خلاصه گایتون رو خوب خوندم و 43 درصد زدم،حالا نمیدونم اگه هدفت رتبه تک رقمی هست که باید کل گایتون رو بخونی،برای بیوشیمی هم زیاد وقت نذار همین که سوالات کنکور سالای گذشته رو بخونی خوبه اما برای زبان خوب وقت بذار که ارزششو داره و کلی نمره تو میبره بالا و کتابای لزکی و 504 و تافل رو بخون...برای منبع زیست من خودم خیلی مشکل داشتم ولی سوالات کنکور سالهای قبل خیلی کمک کننده اس

sepid71

New member
به نظر من اگه برای فیزیو بتونی یه کامل و خلاصه و معتبر تهیه کنی و درست حسابی بخونی خیلی بهتر از اینه که گایتون هزار و خورده ای صفحه ای رو بخونی،من خودم خلاصه گایتون رو خوب خوندم و 43 درصد زدم،حالا نمیدونم اگه هدفت رتبه تک رقمی هست که باید کل گایتون رو بخونی،برای بیوشیمی هم زیاد وقت نذار همین که سوالات کنکور سالای گذشته رو بخونی خوبه اما برای زبان خوب وقت بذار که ارزششو داره و کلی نمره تو میبره بالا و کتابای لزکی و 504 و تافل رو بخون...برای منبع زیست من خودم خیلی مشکل داشتم ولی سوالات کنکور سالهای قبل خیلی کمک کننده اس

ممنونم دوست گلم ...اخه میگن چیکده کامل نیستش ...البته منم تو دانشکده چکیده اش رو میخوندم .منبع کامل مثلا چی ؟ شنیدم کتابای میر خلاصه گایتون و گانگوگه .این خوبه بنظرت ؟

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
sسلام،منم امسال اولین بارم بودکه امتحان میدادم،فیزیو11.11درصدوزبان20درصدزدم،البته من اصن ازمهربه بعدچیزخاصی نخونده بودم وهرچی بوئدنتیجه ی تابستان خوانیم بود،منابعی که من استفاده کرده بودم:گایتون:بااینکه خوب توضیح داده ولذت بخشه،ولی تسلط به همه ی بخششاش تقریباغیرممکنه!!!ومن ازاینکه یک منبع جچیم پی روم داشتم ونمیدونستم ازکدوم قسمت شروع کنم به خوندن سردرگم میشدم،وواقعابرام سواله دوستانی که فقط ازروی گایتون خوندن چه برنامه ریزی برای این کتاب داشتند؟وتست برای فیزیولوژی کتاب مشکی دکترقاسمی انتشارات کتابخانه ی فرهنگ فوق العاده بود
برای زیست طلعت حبیبی روگرفتم که اون هم سه جلدکتاب قطورهست!!!اگربخواهیم واقع بینانه نگاه کنیم قطعادراین زمان یش رواین3جلدونمیشه کامل خوند..
برای بیوشیمی امیره نجات شکوهی روگرفتم ولی اصلانخوندمش،وقتی نداشتم
زبان هم لزگی وهمه ی منابع روقبل ازعوض شدن گرفته بودم،که اینهارم نخوندم وفقط بالغات504ولغات 2سال گذشته همه ی نوبتهاتونستم 20 درصدبزنم
والان که فکرمیکنم اگریک منبع کم حجم تربرای فیزیووزیست داشتم،آرامش فکریم بیشتربودودرزمان کمی که داشتم میتونستم نتیجه ی بهتری بگیرم...

sepid71

New member
sسلام،منم امسال اولین بارم بودکه امتحان میدادم،فیزیو11.11درصدوزبان20درصدزدم،البته من اصن ازمهربه بعدچیزخاصی نخونده بودم وهرچی بوئدنتیجه ی تابستان خوانیم بود،منابعی که من استفاده کرده بودم:گایتون:بااینکه خوب توضیح داده ولذت بخشه،ولی تسلط به همه ی بخششاش تقریباغیرممکنه!!!ومن ازاینکه یک منبع جچیم پی روم داشتم ونمیدونستم ازکدوم قسمت شروع کنم به خوندن سردرگم میشدم،وواقعابرام سواله دوستانی که فقط ازروی گایتون خوندن چه برنامه ریزی برای این کتاب داشتند؟وتست برای فیزیولوژی کتاب مشکی دکترقاسمی انتشارات کتابخانه ی فرهنگ فوق العاده بود
برای زیست طلعت حبیبی روگرفتم که اون هم سه جلدکتاب قطورهست!!!اگربخواهیم واقع بینانه نگاه کنیم قطعادراین زمان یش رواین3جلدونمیشه کامل خوند..
برای بیوشیمی امیره نجات شکوهی روگرفتم ولی اصلانخوندمش،وقتی نداشتم
زبان هم لزگی وهمه ی منابع روقبل ازعوض شدن گرفته بودم،که اینهارم نخوندم وفقط بالغات504ولغات 2سال گذشته همه ی نوبتهاتونستم 20 درصدبزنم
والان که فکرمیکنم اگریک منبع کم حجم تربرای فیزیووزیست داشتم،آرامش فکریم بیشتربودودرزمان کمی که داشتم میتونستم نتیجه ی بهتری بگیرم...

اره واقعا گایتون حجمش زیاده ...منابع زبان یعنی کلا عوض شده ؟! حالا میخوای منابع جدید و بگیری؟اصن جدیدا چی هست؟

saharandishe

New member
دوستان من 2سالی هست که تواین انجمن هستم کنکوری های 2سال پیش که باهمدیگه مطالعه ی گروهی داشتند،نمیدونم یادتون هست یانه،ایران خانومینابودن،که باهمدیگه لزگی روترجمه کردیم یک کارفوق العاده ای شدودرانتهااکثربچه های اون تیم رتبه های فوق العاده آوردن ودردانشگاههای تیپ 1 پذیرفته شدند..
مابرای موفقیت نیازبه یک تیم قوی ومصمم داریم که بابرنامه ریزی قوی بتونیم به هم کمک کنیم،متاسفانه درتاپیک گروهی سال قبل بچه هازیادهمکاری نمیکردندوسالی یکبارسرمیزدندگزارش هم نمیدادندومن هم دیگه انگیزه ای برای حضوردراون تاپیک نداشتم
حالاهمه چیزبستگی به پشتکارداوطلبین این دوره داره،چقدرمصمم هستید؟
اگه به اندازه ی کافی انگیزه داریدبسم الله الرحمن الرحیم بگیم وهرکسی برنامه ی پیشنهادیش روبگه برای شروع تاشروع کنیم؟وبه همه ی کسانی که میدونیدمیخوان ارشدفیزیولوژی شرکت کنن اطلاع رسانی کنید....جمعیت زیادباعث افزایش انگیزه وهماهنگی دراجرای برنامه میشه...

saharandishe

New member
اره واقعا گایتون حجمش زیاده ...منابع زبان یعنی کلا عوض شده ؟! حالا میخوای منابع جدید و بگیری؟اصن جدیدا چی هست؟

اسم کتابایادم نیست ولی حجمش خیلی کمترازکتابهای قبلی هست وبه نظرم ساده تره،واقعاهنوزتصمیم نگرفتم منابع جدیدروبخرم یانه!!

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

sepid71

New member
من خودم یساله عضوم ولی این چندوقت ک تایپکای فیزیو رو دیدم واقعا بهت حق میدم خیلی سرده ...:65d6a5d6s:
چقد خوب بودن بچه های دو سال پیش:applause:
من خودم مصمم ام برا رتبه تک رقمی ..هرچند خیلیم بچه درس خون نیستم ...اما باید با هم شروع کنیم ... خیلیم وقت ندارمیا .... من خودم یونی هم دارم ...تابستون رو نباید از دست بدیم ...البته هنو منابع رو تهیه نکردم

بزنید قدش ...
:smilies-azardl (113

saharandishe

New member
من خودم یساله عضوم ولی این چندوقت ک تایپکای فیزیو رو دیدم واقعا بهت حق میدم خیلی سرده ...:65d6a5d6s:
چقد خوب بودن بچه های دو سال پیش:applause:
من خودم مصمم ام برا رتبه تک رقمی ..هرچند خیلیم بچه درس خون نیستم ...اما باید با هم شروع کنیم ... خیلیم وقت ندارمیا .... من خودم یونی هم دارم ...تابستون رو نباید از دست بدیم ...البته هنو منابع رو تهیه نکردم

بزنید قدش ...
:smilies-azardl (113

آفرین سپیده جون:smilies-azardl (113 من روت حساب کردم،به نظرفعال هستی وانشاالله میتونیم باهم حسابی همکاری کنیم...
پس من به زودی برنامه ی پیشنهادیم رواینجامیزارم موافق بودین بابرنامه ی من پیش میریم وحتمابایدرفع اشکال هم داشته باشیم ودرکنارش سایتهای جالب روبه هم معرفی کنیم،برای رفع اشکال میتونیم تومسنجربحث کنیم...توخودت که احتمالابرنامه ی خاصی نداری؟منابع روهم فعلامیتونی نسخه ی الکترونیک رودانلودکنی،کتابخونه ی دانشگاه تهران فیزیولوژی رودیدم کتابشم خوبه...

sepid71

New member

آفرین سپیده جون:smilies-azardl (113 من روت حساب کردم،به نظرفعال هستی وانشاالله میتونیم باهم حسابی همکاری کنیم...
پس من به زودی برنامه ی پیشنهادیم رواینجامیزارم موافق بودین بابرنامه ی من پیش میریم وحتمابایدرفع اشکال هم داشته باشیم ودرکنارش سایتهای جالب روبه هم معرفی کنیم،برای رفع اشکال میتونیم تومسنجربحث کنیم...توخودت که احتمالابرنامه ی خاصی نداری؟منابع روهم فعلامیتونی نسخه ی الکترونیک رودانلودکنی،کتابخونه ی دانشگاه تهران فیزیولوژی رودیدم کتابشم خوبه...

مرسی عزیزم ....تا چندروز اینده سعی میکنم برم کتابفروشی و بخرمشون ...اخه باید برم جای دیگه بگیرم ... فعلا ک نه برنامه ای ندارم ...ب محض اینک کتابا رو بگیرم برنامه ریزیم میکنم ...
ممنون اگر شد الکترونیکیشو میگیرم مرسی برا این پیشنهاد :)

mahisa1990

New member
ممنونم دوست گلم ...اخه میگن چیکده کامل نیستش ...البته منم تو دانشکده چکیده اش رو میخوندم .منبع کامل مثلا چی ؟ شنیدم کتابای میر خلاصه گایتون و گانگوگه .این خوبه بنظرت ؟

خواهش میکنم عزیزم...اینکه کامل نیست درسته ولی من کنارش کتاب تست فیزیو رو هم خوب خوندم که یه جور مکمل بود...برای میتونی از سایت دکتر کمک بگیری چون من یکی دو تا پی دی اف خلاصه سلول و قلب رو که دانلود کردم خیلی کمک کننده بود..کتابای میر رو زیاد نمیشناسم!!...در کل برای خوندن مهمترین چیز اولویت بندی یا استفاده از قاون 20/80 هست که انرزیتو بیشتر رو مباحثی بذار که مهمتره و ضریب بیشتری داره

Ramze.shab

New member
بچه ها من بیوشیمی عمومی دو جلد هست حجمش خیلی زیاده نمیدونم چیکار کنم:65d6a5d6s:

Ramze.shab

New member
بچه اها اگه اومدین تو این تاپیک وکسی آنلاین نبود اشکال نداره باز هم نظر بدید بگید چیکار کنیم امیدوارم همه کسانیکه اینجا هستن قبول بشن:rose:

saharandishe

New member

بیوشیمی ضریبش یکه،وآخرهمه ی درسابایدبراش وقت بزارین،چون معمولاتواین رشته این درسوزیادنمیزنن،به جای اینکه 2جلدبیوشیمی بخونیدوقتتون روروی فیزیوبزاریدوبرای بیوشیمی یک منبع سبک تررواستفاده کنید...

saharandishe

New member

بیوشیمی ضریبش یکه،وآخرهمه ی درسابایدبراش وقت بزارین،چون معمولاتواین رشته این درسوزیادنمیزنن،به جای اینکه 2جلدبیوشیمی بخونیدوقتتون روروی فیزیوبزاریدوبرای بیوشیمی یک منبع سبک تررواستفاده کنید...

بالا