درخواست هم مباحثه ای برا سلولی مولکولی

ROJO

New member
من 50% هستم دکترمجید:bunnyearsmiley:
البته چندروز دیگه اگه مجاز بشم میشه 100%

hhhmmm

New member
من برعکس روجو هستم!یعنی اگه مجاز نشم شاید بیام!!!بعد اعلام نتایج بهتر میشه تصمیم گرفت!!!

ROJO

New member
کارنامه های ارشد میاد اگه قبول بشم ی کتاب سلولی و مولکولی رو میخوام بخونم، اگه نه باز باید همون کتابای قبلیمو بخونم!

drmajid45

New member
اهان پس منتظر ارشد هستید
باشه فقط خبر بدید

انشالله هردوتون قبول بشید

biologisst

New member
منم هستم....لودیش دارم البته بعد ماه رمضون بدستم میرسه...الانه کتاب دکتر احمد مجد رو دارم. صفر صفرم هستم.:ph34r-smiley:
من یه نظر هم دارم : اهم ....میگم مبحث مبحث بخونیم بعد بیاییم و نکته وار بگیم اینتجوری هر کی هم منبعش فرق میکنه میتونه توی دوره خوندن باشه..چطوره؟:smiliess (3):

tkia

New member
دوست عزیز منم هستم البته بعد از اومدن جواب ارشد!

drmajid45

New member
نظر بنده اینه که هر هفته یه مقدار مشخص از کتاب لودیش رو مشخص کنیم
بعد طی اون هفته بیایم اینجا هم نکات مهمش رو بگیم و هم برای تثبیت خونده هامون برای هم خلاصه بگیم
اینجوری مطالب تو ذهنمون خوب تثبیت میشه
حالا هرکی نظری داره بگه

ROJO

New member
اقا مجید شروع کنیم اخر هفته بعد بیایم گزارش بدیم، لطفا پارت اول ک باید بخونیم رو مشخص کنید

( یه مبحث مشخص کنید ک از هر لودیشی که داریم، خودمونو برسونیم )

melodi1991

New member
منم دوس دارم باشم چون چه بخام باز دوباره واسه سال بعد شرکت کنم چه نه مطالب این کتاب خیلیییی مهمه و احتیاج داریمش ولی ی مشکل دارم که هنوز توانایی برای خوندن مطالب درسی رو پیدا نکردم بعد فشارهای کنکور :sad:ی راه پیشنهاد بدییییید لطفا :smiliess (7):

ROJO

New member
منم دوس دارم باشم چون چه بخام باز دوباره واسه سال بعد شرکت کنم چه نه مطالب این کتاب خیلیییی مهمه و احتیاج داریمش ولی ی مشکل دارم که هنوز توانایی برای خوندن مطالب درسی رو پیدا نکردم بعد فشارهای کنکور :sad:ی راه پیشنهاد بدییییید لطفا :smiliess (7):

مسافرت:idea_majidonline:

Hamidvet

New member
به به دکتر مجید عزیز، همکار گرامی

بالاخره تصمیم تون رو واسه تخصص گرفتید؟

بالا