لطفا کنکور و ی خوب برای رشته مامایی معرفی کنید

pariiisa

New member
از دوستانی که ارشد قبول شدن خواهش می کنم کنکور خوب و بسته آموزشی و ی خوب برای مامایی به من معرفی کنید:smilies-azardl (181:dadad4:
در ضمن اگه کسی میدونه فارغ التحصیل های مامایی برای ارشد چه رشته هایی رو میتونن شرکت کنن منو راهنمایی کنه:smilies:....یه عالمه ممنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون :riz304:

mw.ashel

New member
از دوستانی که ارشد قبول شدن خواهش می کنم کنکور خوب و بسته آموزشی و ی خوب برای مامایی به من معرفی کنید
در ضمن اگه کسی میدونه فارغ التحصیل های مامایی برای ارشد چه رشته هایی رو میتونن شرکت کنن منو راهنمایی کنه....یه عالمه ممنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون

سلام به همکار خوبم . براي کنکور ارشد فقط بايد منابع رو خوب مطالعه کرد و دنبال و بسته آموزشي نباشيد، اگر هم خيلي وقته که فارغ التحصيل شديد ميتونيد از کل-اسهاي معتبر براي يادآوري استفاده کنيد .

کارشناسان مامايي ميتونند در رشته هاي تحصيلات تکميلي همچون فيزيولوژي ، ژنتيک، آناتومي ، آموزش بهداشت و سلامت سالمندي ادامه تحصيل کنند.

با آروزي موفقيت براي همه شما
:riz304:

gognussss

New member
برا موفقیت تو آزمون ارشد حتما باید منابع رو بخوبی خوند اما دو سه سال ه که از کتابایی سوال طرح میکنن که اصلا تو لیست منابع اعلام شده نیست!

بالا