خودمونی

hebe.nurse

New member
اهااااااااااان پیداش کردم
سلام بچه هاااااااااااا:thanks:

hebe.nurse

New member
بچه هااااااااا کجایین پس؟؟؟؟؟؟؟
ددددد بیاین دددددد
دایانا دست یاس رو هم بگیر با خودت بیاااار:ad54ad:

hebe.nurse

New member
مامانی این دو تا کجااااااااان؟؟؟؟؟؟
نکنه بلا ملا سره خودشون اوردن؟؟؟؟:ph34r-smiley:

matin

New member
سلام بچه ها من میرم اول با متین یه دعوای حسابی کنم برمیگردم

تمام صفحات انجمن برای من بازه ، هر جا بخوام میرم ، اگه مدرک برای شما شعور آورد کافیه ، اینجا اومدم نظر بدم که مادر امیر پارسا بخونه که به من گفت شما چیزی نگو ادامه پیدا نمیکنه !!! و نظر دادنم اینجا به خاطر عدم وجود اسپم در نظرات شرکت کنندگان بود
من هر جا اسم بیاد میام و ازخودم دفاع میکنم !! شما هم انگار غیبت کردن تو ذاتتونه !!!
این پستم رو هم پاک خوام کرد فقط صرفا جواب شما بود !!
بزرگ بشیم !! واقعا که ....

hebe.nurse

New member
تمام صفحات انجمن برای من بازه ، هر جا بخوام میرم ، اگه مدرک برای شما شعور آورد کافیه ، اینجا اومدم نظر بدم که مادر امیر پارسا بخونه که به من گفت شما چیزی نگو ادامه پیدا نمیکنه !!! و نظر دادنم اینجا به خاطر عدم وجود اسپم در نظرات شرکت کنندگان بود
من هر جا اسم بیاد میام و ازخودم دفاع میکنم !! شما هم انگار غیبت کردن تو ذاتتونه !!!
این پستم رو هم پاک خوام کرد فقط صرفا جواب شما بود !!
بزرگ بشیم !! واقعا که ....

بچه ها لطفا دیگه بحث نکنید.
ما که دیگه رفتیم اقا متین لطفا دیگه تمومش کنید. شما که مدعی حقید و حس میکنید الان بهش رسیدید لازم نیست از خودتون دفاع کنید.
من با حرفای شما موافق بودم و منطقی میدونسم البته تا حدودی. ولی اینهمه پافشاری رو درست نمیدونسم. تا الان حس میکردم شاید حقی رو این وسط ناحق کردیمو خودمون خبر نداریم. ولی می بینم فقط شمایید که این وسط معترضید . ما هم بهتون احترام گذاشتیم که ازونجا رفتیم. نه اینکه از شما وامثالهم ترس برمون داشت. ایشالا به همگی شما که جبهه حقید خوش بگذره و البته بزرگ شید. ما جبهه ناحقم اینجا سعی میکنیم نه از دید شما بزرگ شیم.:riz304:

hebe.nurse

New member
چطوری هبه؟ماماااااااااااااااااااااااااااان پارسا

بچه هاااااااااا ی کشف جدید .ی اعجوبه کشف نشده. یاسسسسس آیکیو بالای 200 داره و چشای عقابی. میدونستید؟؟؟؟
می کشمممممممممممممممت:p7977cujr38iyymsu8:

آخرین ویرایش:

yas126

Member
دیانا چماقه کجاس ؟تفنگت را زمین بگذار بیا ول کن اوووووووووووووونووووووو مرزی

yas126

Member
بچه هاااااااااا ی کشف جدید . یاسسسسس آیکیو بالای 200 داره و چشای عقابی. میدونستید؟؟؟؟
می کشمممممممممممممممت:p7977cujr38iyymsu8:

هیییییییییییییییییییییییییی چقد بعضی ادما پستن!!!!!!!!!!!همچیییییییییییی ارومه ما چقد خوشحالییییییییییییییم

hebe.nurse

New member
هیییییییییییییییییییییییییی چقد بعضی ادما پستن!!!!!!!!!!!همچیییییییییییی ارومه ما چقد خوشحالییییییییییییییم

حیف که خوشحالللللممم یاسسس !!!!!!!!!همچیییییییییییی ارومه ما چقد خوشحالییییییییییییییم .....شک نداره هیشکی به من و احساسسسسسسسسسسسم:4d564ad6:

بالا