راهنمایی و مشاوره رایگان ارشد ایمونولوژی

vahid91

New member
با سلام
دوستانیکه برای ارشد ایمنی قصد مطالعه دارند در صورت نیاز جهت مشاوره در مورد منابع مطالعاتی میتونم در خدمتشون باشم.
ضمنا مشاوره کاملا رایگان است
لطفا دوستان برای مشاوره و تایم اون هماهنگ کنند
به امید موفقیت روز افزون فرزندان سرزمین پارس

eeeeeeehsan

New member
مرسی داش وحید، زحمت میکشی.
تایپک عالیه، واقعن جاش خالی بود.
یه لطفی کن، یه بیوگرافی کوچیک از رتبه و درصدات و منابعی که خودت خوندی و دانشگاهی که قبول شدی و اینا رو به همون پست اول اضافه کن بچه ها با خیال راحتتر مشاوره بگیرن.

دمت گرم :rose:

vahid91

New member
مرسی داش وحید، زحمت میکشی.
تایپک عالیه، واقعن جاش خالی بود.
یه لطفی کن، یه بیوگرافی کوچیک از رتبه و درصدات و منابعی که خودت خوندی و دانشگاهی که قبول شدی و اینا رو به همون پست اول اضافه کن بچه ها با خیال راحتتر مشاوره بگیرن.

دمت گرم :rose:
لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی -ژنتیک
فوق لیسانس ایمونولوژی پزشکی
ایمنی 78
بیولوژی 80
بیوشیمی 60
زبان 40
میکرب 25
رتبه 2 درازمون جامع یکی از موسسات معروف(چون تبلیغ خلاف قوانین سایت هست از ذکر نام معذورم)

این بیوگرافی بود که دوستان خواستد
در مورد کنکور و منابع هر سوالی دوستان دارن بپرسند
ضمنا تمام مشاوره ها رایگان و در جهت کمک به دوستان است
پیروز باشید

sa@@ra

New member
لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی -ژنتیک
فوق لیسانس ایمونولوژی پزشکی
ایمنی 78
بیولوژی 80
بیوشیمی 60
زبان 40
میکرب 25
رتبه 2 درازمون جامع یکی از موسسات معروف(چون تبلیغ خلاف قوانین سایت هست از ذکر نام معذورم)

این بیوگرافی بود که دوستان خواستد
در مورد کنکور و منابع هر سوالی دوستان دارن بپرسند
ضمنا تمام مشاوره ها رایگان و در جهت کمک به دوستان است
پیروز باشید

رتبه ؟خوب رتبه اصلیتون که خود وزارت اعلام کردو بگید :5:
و اینکه کجا میخونید:rolleyessmileyanim:

مسلم2014

New member
با سلام
دوستانیکه برای ارشد ایمنی قصد مطالعه دارند در صورت نیاز جهت مشاوره در مورد منابع مطالعاتی میتونم در خدمتشون باشم.

من ترم 5 علوم ازمایشگاهیم و تازه با این سایت و انجمن اشنا شدم .دلم میخواد رتبه برتر ایمنی شم و جزواتی رو هم تهیه کردم ولی چون تبلیغ میشه نمیخواستم بنویسم اسمشونو .چطوری میتونم با شما در ارتباط باشم .زیاد اینترنتم در دسترس ندارم.ایشالله خدا اجرتون بده .ایمیلم barobach91@yahoo.com

Nymphadora

New member
با سلام

سلام
خب چطور میشه از اطلاعات و تجربیاتتون استفاده کنیم..
پی ام بدیم؟

vahid91

New member
من ترم 5 علوم ازمایشگاهیم و تازه با این سایت و انجمن اشنا شدم .دلم میخواد رتبه برتر ایمنی شم و جزواتی رو هم تهیه کردم ولی چون تبلیغ میشه نمیخواستم بنویسم اسمشونو .چطوری میتونم با شما در ارتباط باشم .زیاد اینترنتم در دسترس ندارم.ایشالله خدا اجرتون بده .ایمیلم barobach91@yahoo.com

Har komaki azam bar biad dar khrdmatam dooste aziz

mahtab22

New member
سلام می خواستم بدونم ب طور جدی از کی شروع به خوندن کردید؟و چه کتابهایی؟ممنون

vahid91

New member
سلام می خواستم بدونم ب طور جدی از کی شروع به خوندن کردید؟و چه کتابهایی؟ممنون

Salam.bara imeni abbas,bio pasalar,zist mahdavi va khalesi va mic baraye konkor ketabaye ja oftadei hastan..shoro va zaman bandi tabe sharayet shoomsst.mosalaman harche zoodtar behtsr choon konkor yek maratonezemnan zaban lezgi ro shadidan tosiye mikonam

mnamavarpour

New member
سلام
به نظر شما برای امسال کنکور ایمنی تا چه رتبه ای به قبولی تو هر شهر و هر دانشگاهی که شد، باید امیدوار باشه؟ اگه میدونین بگید ، میخواد بره ک ل ا س ثبت نام کنه.

eeeeeeehsan

New member
سلام
به نظر شما برای امسال کنکور ایمنی تا چه رتبه ای به قبولی تو هر شهر و هر دانشگاهی که شد، باید امیدوار باشه؟ اگه میدونین بگید ، میخواد بره ک ل ا س ثبت نام کنه.

سلام
هیچی معلوم نیست، نا سلامتی ایرانه هااااا :smiliess (3): :auizz3ffy9vla57584x

hamideh71

New member
سلام من واسه همه ی درسا جز میکروب ک.لاس خ.لیلی میرم وفقط ج.زوه ی اونا رومیخونم البته ایمنی ابوالعباسم میخونم!نظرتون چیه؟!

eeeeeeehsan

New member
سلام من واسه همه ی درسا جز میکروب ک.لاس خ.لیلی میرم وفقط ج.زوه ی اونا رومیخونم البته ایمنی ابوالعباسم میخونم!نظرتون چیه؟!

سلام
اگه به بهترین نحو ممکن تلاش کنی بدون کـلاس و جـزوه با خوندن منابع هم موفق میشی، ولی حالا که ثبت نام کردی همونا رو خیلی خوب بخون، تست هم در کنارشون بزن.
رو زبان هم بیشتر کار کن.
خیلی مهم نیست چی میخونی، مهم اینه که خوب بخونی. هر کاری می کنی خوب بخون، ایشالا موفقی :rose:

nilu

New member
سلام بچه ها من تازه از ابان شروع کردم به درس خوندن. ایمنی و سلولی ملوکولی و زبانو مستمر می خونم و تست می زنم
اما واسه بیوشیمی فقط یه فصل اول رو خوندم از رو کتاب تست جعفر نژاد ! نمی دونم بیو رو از رو چه کتابی بخونم که بتونم 60% بزنم ؟
برای باکتری هم همینطور نمی دونم از رو چه کتابی بخونم ؟ کتاب تست رو گرفتم دیدم 27 فصل داره، واقعا لازمه 27 فصل خونده شه ؟ میشه کمکم کنید که چه کتابایی بگیرم ؟ ممنون

vahid91

New member
سلام بچه ها من تازه از ابان شروع کردم به درس خوندن. ایمنی و سلولی ملوکولی و زبانو مستمر می خونم و تست می زنم
اما واسه بیوشیمی فقط یه فصل اول رو خوندم از رو کتاب تست جعفر نژاد ! نمی دونم بیو رو از رو چه کتابی بخونم که بتونم 60% بزنم ؟
برای باکتری هم همینطور نمی دونم از رو چه کتابی بخونم ؟ کتاب تست رو گرفتم دیدم 27 فصل داره، واقعا لازمه 27 فصل خونده شه ؟ میشه کمکم کنید که چه کتابایی بگیرم ؟ ممنون
براي ارشد علاوه بر تسلط بايد زرنگ باشيد و گزينشي هم بخونيد..يعني تمركز بيشتر روي بعضي مباحث

nikaaaa

New member
سلام من از درسام خیلی عقبم مشکلاتم زیاده چیکار کنم تو درسا پیشرفت کنم ؟ :14:

hosna69

Well-known member
ممنون بخاطر تاپیک خوبتون واقعا جاش خیلی خالی بودش...
من تابحال بخاطر مشغله نتونستم خوب بخونم میخواستم بدونم میتونم امیدوار باشم که توی زمان باقی مونده خودم رو برسونم؟
ممنونم....

بالا