ارشد اپیدمیولوژی 94 ! حرکت !!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

setayesh71

New member
سلام دوستان .
افرادی که امسال تمایل به شرکت در رشته اپیدمیولوژی دارن اینجا بگن تا با هم برنامه ریزی کنیم و درس بخونیم ...:smilies-azardl (181:4d564ad6::a2d3:
کسی هست ؟؟

Iris

New member
امسال رو می دونم قبول نمی شوم.چون زیاد نخوندم .ولی انگیزه ام برای سال دیگه زیاد شده.
مگه درصداتون چ جوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/یادمه شما انگیزه زیادی داشتین واسه خوندن

Iris

New member
ببخش ستایش جون اسپم میدم از حال دوستان قدیم جویا میشم همین:28:

fnpsh

New member
ببخش ستایش جون اسپم میدم از حال دوستان قدیم جویا میشم همین:28:

اولش اره خوب خوندم .ولی بعدش مشکلات کاری و زندگی مانع شد بعد از عید اصلا بخونم.بجز اپید که 90 زدم .بهداشت و بیماریها 68.اصطلاحات خیلی بد.و زبان بدتر از همه

Iris

New member
اولش اره خوب خوندم .ولی بعدش مشکلات کاری و زندگی مانع شد بعد از عید اصلا بخونم.بجز اپید که 90 زدم .بهداشت و بیماریها 68.اصطلاحات خیلی بد.و زبان بدتر از همه
مبانی رو خیلی خوب زدین اصلا ناامید نباشین اگه امارم خوب باشین نگران زبان واصطلاحات نباشین این چن تا درس جبران میکنه یکی از دوستان پارسال بازبان2درصد قبول شد پن س تا نتایج بیاد صبر کنین...موفق باشید

setayesh71

New member
کسی نمیخواد با من ارشد اپید بخونه ؟؟؟ :smilies-azardl (113 من میخوام برنامه ریزی رو شروع بکنمااااااا ... :smilies-azardl (181

Iris

New member
health.fums.ac.ir/_health/.../pezeshk_khanevade_book_156377
اینم دستورالعمل جدید بیماریهای واگیر پزشک خانواده

- - - Updated - - -

ستایش جون اینجا سر بزن سوالات ارشد امسال وسال های قبل و هرچی مطلب مفیده واسه خودت دانلود کن
http://irepids.blogfa.com/

setayesh71

New member
health.fums.ac.ir/_health/.../pezeshk_khanevade_book_156377
اینم دستورالعمل جدید بیماریهای واگیر پزشک خانواده

- - - Updated - - -

ستایش جون اینجا سر بزن سوالات ارشد امسال وسال های قبل و هرچی مطلب مفیده واسه خودت دانلود کن
اپیدمیولوژیست های ایران (Irepids)

مرررررررررسی iris جااان:thanks::thanks:

Iris

New member
خواهش عزیزم چرا چراغ خونت خاموشه فک میکنم نیستی:25r30wi:

diseases

Well-known member
کسی نمیخواد با من ارشد اپید بخونه ؟؟؟ :smilies-azardl (113 من میخوام برنامه ریزی رو شروع بکنمااااااا ... :smilies-azardl (181

اگه زحمتی نیست مسیرت به پارسا افتاد ببین تست اصطلاحات دهکردی رو نداره؟
اگه داشت خبر بده.
من چند بار رفتم رازی ولی نداشت.
ممنون

خانم ستایش و سایر دوستان
لطفا در خصوص شروع به مطالعه بیماریهای غیرواگیر دست نگه دارید کتاب مرجع اپیدمیولوژی بیماریهای غیرواگیر و سرطان در د جلد جداگانه روانه بازار خوهد شد(احتمالا تا مهر) و همانطور که امسال دوستان ملاحظه کردند سوالات از کتاب جدید خواهد بود بنابراین فعلا دستور العملهای غیرواگیر را نخوانید سایر دروس را تقویت کنید تا کتاب بیاید.

Iris

New member
سلام ستایش جون واسه مبانی اپیدمیولوژی اگه کتاب تست خواستی بگیری کتاب کلیدی سوالات مبانی ارشد و دکترای مهدی رنجبران بگیر کتاب خیلی خیلی خوب همراه با پاسخ تشریحی و سوالات کنکور ارشد ودکترا رو رو بصورت فصل ب فصل طبقه بندی کرده علاوه بر این تست تالیفی واسه هر فصل داره توصیه میکنم ازش غافل نشی:28:

مظلوم

New member
سلام... منم دارم شروع میکنم.... امیدوارم با همه فراز
نشیب ها موفق باشیم

Iris

New member
سلام... منم دارم شروع میکنم.... امیدوارم با همه فراز
نشیب ها موفق باشیم
سلااااااااااااااااااااااااااااااااام خوش اومدین

خواستن توانستنه حتما میتونین...
دارم شروع میکنم نشد.... بگین شروع کردم استارتشو زودتر بزنین وقت داره میگذره پیوسته واهسته :4d564ad6:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا