دکترای باکتری شناسی پزشکی 93

aaram

New member
اَللّهُمَّ اَخْرِجْنى مِنْ ظُلُماتِ الْوَهْمِ وَ اَكْرِمْنى بِنُورِ الْفَهْمِ اَللّهُمَّ افْتَحْ عَلَيْنا اَبْوابَ رَحْمَتِكَ وَانْشُرْ عَلَيْنا خَزائِنَ عُلُومِكَ بِرَحْمَتِكَ يا اَرْحَمَ الرّاحِمينَ

خدايا مرا بيرون آور از تاريكى‏هاى‏ وهم، و به نور فهم گرامى بدار،خدايا درهاى رحمتت را به روى ما بگشا، و خزانه‏هاى علومت را بر ما باز كن به مهربانیت اى مهربان‏ترين مهربانان.

سلام به بچه هایی که میخوان دکترای باکتری آبان 93 شرکت کنند...

اگر هر سوالی داریم درباره رفرانس، نحوه درس خوندن، اشکالات درسی و گزارش درس ها.... میتونیم اینجا مطرح کنیم...

امیدوارم موفق باشید :riz304:

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
سلام دوست عزیز :bunnyearsmiley:

تاپیک بسیار خوبی هست؛ امیدوارم در گرد هم آوری و هدایت بچه ها موفق باشید :smiliess (8):

milan94

New member
دوستان ما هم هستیم روشمون این باشه که بطور کلی نکات بزاریم
واز نکات جالبی که مطالعه میکنیم یه کپی هم اینجا بزاریم
ارادت دارم برای همتون دوستان....

milan94

New member
کدام باکتریها دارای kdo می باشند؟
•نایسریا
•سالمونلا
•بروسلا

- - - Updated - - -

کدام باکتریها دارای KDO می باشند؟
•نایسریا
•سالمونلا
•بروسلا

milan94

New member
کاهش کدام فاکتور در محیط رشد باکتری باعث جایگزینی
اسیدتایکورونیک بجای اسیدتایکوئیک می شود؟ فسفات

aaram

New member
سلام بچه ها ممنون که هستید...:rose: امیدوارم که گروه خوبی باشه و همگی در پایان کار نتیجه بگیریم.منم تا آخر این ماه وقتم آزاد میشه و تنها کارم درس خوندنه :thanks:

Farzan

New member
سلام بچه ها ممنون که هستید...:rose: امیدوارم که گروه خوبی باشه و همگی در پایان کار نتیجه بگیریم.منم تا آخر این ماه وقتم آزاد میشه و تنها کارم درس خوندنه :thanks:

سلام آرام عزیز
درست تمام نشده؟؟
رفرنس مناسب برای هر درس و میگین؟؟؟

aaram

New member
سلام آرام عزیز
درست تمام نشده؟؟

سلام فرزان جان.خوبی؟ دیگه اگر خدا بخواد داره تموم میشه خیلی اذیت شدم سر پایان نامم :-( الان دارم اسلایدهامو درست میکنم و مقاله هامو تکمیل میکنم تا زودتر دفاع کنم... خوب علاوه بر جاوتز و مورای و .... باید تاپلی بخونیم اما خیلی زیاده من دیگه اصلا فرصت نمیکنم ...شما شروع کردی؟ چی قصد داری بخونی؟
راستی مصاحبه تربیت مدرس اومدین؟ نمیدونید که کسی از نتایج مصاحبه خبر داره یا نه؟

- - - Updated - - -

سلام آرام عزیز
درست تمام نشده؟؟

سلام فرزان جان.خوبی؟ دیگه اگر خدا بخواد داره تموم میشه خیلی اذیت شدم سر پایان نامم :-( الان دارم اسلایدهامو درست میکنم و مقاله هامو تکمیل میکنم تا زودتر دفاع کنم... خوب علاوه بر جاوتز و مورای و .... باید تاپلی بخونیم اما خیلی زیاده من دیگه اصلا فرصت نمیکنم ...شما شروع کردی؟ چی قصد داری بخونی؟
راستی مصاحبه تربیت مدرس اومدین؟ نمیدونید که کسی از نتایج مصاحبه خبر داره یا نه؟

sahar2

New member
سلام چه خوب که این تاپیکو زدید . بچه ها چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید کنکور های دکترای 10_20 سال اخیر باکتری پزشکی رو چه طور میشه تهیه کرد؟ برای تاپلی به جز سیستماتیکش ترجمه ای هست؟اینکه دکترای باکتری پزشکی تربیت مدرس جز وزارت علومه یا با بهداشت ادغام شده؟

آخرین ویرایش:

aaram

New member
سلام چه خوب که این تاپیکو زدید . بچه ها چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید کنکور های دکترای 10_20 سال اخیر باکتری پزشکی رو چه طور میشه تهیه کرد؟ برای تاپلی به جز سیستماتیکش ترجمه ای هست؟اینکه دکترای باکتری پزشکی تربیت مدرس جز وزارت علومه یا با بهداشت ادغام شده؟

سلام سحر جان....
یه کتابی هست به نام مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترا ( میکروب شناسی) که کنکورهای ارشد و دکترای میکروب رو از سال 75 تا کنکور گذشاته داره میتونی تهیه کنی.انتشارات فرهنگ.

ترجمه تاپلی من فقط بخش سیستماتیک رو دارم که اونم خلاصه هست خیلی خیلی خلاصه
برای بخش عمومی هم گفتن که خلاصش تا چند وقته دیگه چاپ میشه

دکترای تربیت مدرس جزو وزارت علوم هست عزیزم...

موفق باشی

Hamidvet

New member
مگر نتایج دکترای تربیت مدرس الان معلومه خانوم آرام؟! :33:

aaram

New member
مگر نتایج دکترای تربیت مدرس الان معلومه خانوم آرام؟! :33:

خوب قطعا چون 70 درصد مصاحبه بوده حتما اساتید میدونن که به کی بیشتر نمره دادند و کی قبول میشه
آخه میگفتن به بچه های ویروس گفتن که چه افرادی نمرشون بیشتر بوده:smilies-azardl (181

Hamidvet

New member
خوب قطعا چون 70 درصد مصاحبه بوده حتما اساتید میدونن که به کی بیشتر نمره دادند و کی قبول میشه
آخه میگفتن به بچه های ویروس گفتن که چه افرادی نمرشون بیشتر بوده:smilies-azardl (181

واااااااای خدا پس چرا سنجش انقدر دیر اعلام میکنه تا منم تکلیف خودمو بدونم؟ ... :New (6):

به شما نگفتند؟ همونجا از آخر مصاحبه بهشون گفته بودند؟

aaram

New member
واااااااای خدا پس چرا سنجش انقدر دیر اعلام میکنه تا منم تکلیف خودمو بدونم؟ ... :New (6):

به شما نگفتند؟ همونجا از آخر مصاحبه بهشون گفته بودند؟

بله واقعا بلاتکلیفیه

اینجور میگفتند!!! نه به ما هم نگفتند...

Farzan

New member
خسته نباشی دیگه طبیعت پایان نامه همین هست
تاپلی چند صفحه است؟
نه من نرفتم مصاحبه مدرس، اطلاعی ندارم، همکلاسیم رفته رتبه اش ۴ بود چیز خاصی نگفت.
نه هنو شروع نکردم:-(

aaram

New member
تاپلی چند صفحه است؟
نه من نرفتم مصاحبه مدرس، اطلاعی ندارم، همکلاسیم رفته رتبه اش ۴ بود چیز خاصی نگفت.

مرسی عزیزم.
تاپیلی بیشتر از 2000 صفحه هست :-( منم نمیرسم بخونمش اونم که فکر کن همش لاتین باشه!!!!
منم فعلا شروع نکردم :-( هر وقت شرو کردی بیا اینجا تا اشکلاتمونو از هم بپرسیم

- - - Updated - - -

تاپلی چند صفحه است؟

مرسی عزیزم.
تاپیلی بیشتر از 2000 صفحه هست :-( منم نمیرسم بخونمش اونم که فکر کن همش لاتین باشه!!!!
منم فعلا شروع نکردم :-( هر وقت شرو کردی بیا اینجا تا اشکلاتمونو از هم بپرسیم

sahar2

New member
سلام آرام جان میتونی راهنماییم کنی؟ من هنوز مدرک زبانم رو نگرفتم و در آزمون مردادmsrtهم متاسفانه نتونستم ثبت نام کنم .برای شهریور باید ثبت نام کنم .تازه اگر زبان قبول بشم با توجه به زمان ثبت نام دکترا فکر میکنی بتونم تا اون موقع مدرک زبان رو برای ثبت نام ارائه بدم ؟ به نظرت امتحانش چه طوره و من اگه از الان خودمو آماده کنم برای این امتحان زبان چقدر شانس دارم؟ یعنی برای کنکور امسال آماده نشم؟

aaram

New member
سلام آرام جان میتونی راهنماییم کنی؟ من هنوز مدرک زبانم رو نگرفتم و در آزمون مردادmsrtهم متاسفانه نتونستم ثبت نام کنم .برای شهریور باید ثبت نام کنم .تازه اگر زبان قبول بشم با توجه به زمان ثبت نام دکترا فکر میکنی بتونم تا اون موقع مدرک زبان رو برای ثبت نام ارائه بدم ؟ به نظرت امتحانش چه طوره و من اگه از الان خودمو آماده کنم برای این امتحان زبان چقدر شانس دارم؟ یعنی برای کنکور امسال آماده نشم؟

سلام سحر جان.
خواهش میکنم
تا زمان ثبت نام کنکور دکترا یک بار دیگه هم فرصت داری زبان شرکت کنی (تاریخ دقیق رو نمیدونم).الان همراه با درس های دیگه زبان هم بخون ...بستگی به پایه زبانت داره ولی اگر تا حدی بخونی که 45 هم بگیری برای زبان فعلا کافیست...شانست رو امتحان کن و تلاشت رو بکن تا بعدا افسوس نخوری بعدش هرچی خدا خواست.امیدوارم که موفق باشی دوستم

elham1

New member
سلام بر همه دوستان گل.
بچه ها یه درخواست دارم
میگم اگر که امکان داره لینک دانلود تاپلی رو بزارید
ممنون

بالا