مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

love virology

New member
درود بر عاشقان ویروس شناسی با اجازه ادمین گرامی و دوستان بزرگتر از خودم و تمام برو بچه های قدیمی تاپیک جدید رو بنا میکنم امیدوارم این فضا جایی باشه برای تبادل اطلاعات و استفاده از تجربیات شما دوستان منتظر حضور یکایک شما عزیزان هستیم چه سال اولی ها چه کسانی که قبول شدند امیدوارم امسال با قدرت هرچه تمام تر به جلو حرکت کنیم و از تجربیات هم به نحو احسنت بهره ببریم به امید پیروووووزی و شاد کامی تمامی دوستان

ROJO

New member
سلام به لاو و همه ی داوطلبان کنکور 94:ad54ad:

بچه ها برای درس ویروس خیییلی باید بخونید واقعأ دور اول وحشتناکه،بعدش آدم میگه وای من هیچی یادم نیست نمیتونم مطالبو به هم ارتباط بدم ولی نگران نباشید، مرور همچیو جا میندازه. از هیچ مطلبی سرسری نگذرید، من ویروسو خوب جواب دادم، علیرغم وقت کمم واقعأ از نتیجه راضی بودم تو این درس. الانم اگه قبول بشم فقط سر ویروسمه

جاوتز و مورای بدرد نخوره، کتاب تالیفی بخونید! کاش یکی بود تابستون اینارو ب من میگفت که وقتمو با جاوتز و مطالب اپیدمیولوژیکش تلف نمیکردم!

برای همه رتبه ی تک رقمی آرزو میکنم، پیروز باشید
:riz304:

ROJO

New member
سر بیماریها خیلی کش و قوس داده، این ویروس اینجاستت اون یکی فلان جای دنیا بیشتره، ژنتیک ویروسهاش ضعیفه

کلأ جاوتز رفرنس خوبی برای ویروس نیست، شاید برای باکتری باشه ولی ویروس نه! اوناییم ک جاوتزو گذاشتن رفرنس دلشون واسه من و شما نسوخته، خودتون برید سوالای چند سال اخیرو ببینید متوجه میشید من چی میگم

love virology

New member
درود خوب امسال هم نوبت ما شد گزارش امروز تا حالا 3ساعت ویروس به به حال کردم باهاش/ بعد از ظهر هم ایمنی و زبان و ژنتیک مولکولی داریم

love virology

New member
امسال خودمم خودم ........ ولی بازم خوبه خودمم هستم خوددددددددددددددم

shima21

New member
سلام به همه دوستان !!! البته فکر کنم فقط love virology امسال کنکور داره و حضور فعال داره اینجا پس درود بر شما
منم امسال کنکور دارم ولی دانشجو ام هیچی از منابع رو نخوندم میخوام از صفر شروع کنم قراربود از پارسال شروع کنم به خوندن که مشکلی برام پیش اومد حتی درسای دانشگامو نتونستم بخونم میشه بچه هایی که تجربه دارن راهنمایی کنن برم رفرنس چی بخرم من فقط باید قبول بشم حالا کدوم دانشگاه برام فرق نداره چون واقعا با این همه درس و کارآموزی نمیتونم امید رتبه خوب داشته باشم خواهش میکنم راهنماییم کنین ممنونم
ایشاالله همگی موفق باشین التماس دعا
یاعلی

virologist93

New member
سلام بچه ها
منم میخوم امسال ارشد ویروس شرکت کنم.ترم بعدترم 7 خواهم بود.نمی دونم میرسم بخونم یا نه.

vet lab sciences

New member
سلام. منم ان شا الله میخوام ارشد وایرو شرکت کنم ولی به دلایلی به ارائه ساعت مطالعه اعتقاد ندارم (مخصوصا برا سال اولی ها).

virologist93

New member
بجه ها میشه منابعتون رو بگید
هر درس رو از چه گتابی میخونید؟
شما شروع کردید؟؟؟:33:

love virology

New member
ویروس جاووتز و مورای/ ایمنی پوران پژوهش/ زبان تافل و لزگی/ انگل برای کنکور/ قارچ برای کنکور احتمالا یا قربانیان/ ژنتیک مولکولی از ک ل ا س ی ک تا ژنومیک/ باکتری برای کنکور یا احتمالا / بیوشمی برای کنکور

- - - Updated - - -

ویروس جاووتز و مورای/ ایمنی پوران پژوهش/ زبان تافل و لزگی/ انگل برای کنکور/ قارچ برای کنکور احتمالا یا قربانیان/ ژنتیک مولکولی از ک ل ا س ی ک تا ژنومیک/ باکتری برای کنکور یا احتمالا / بیوشمی برای کنکور

virologist93

New member
کتابای برای کنکور به نظر شما کافیه؟!:wacsmiley:
راجع به ایمنی پوران پژوهش چیزی تا حالا نشنیدم!

love virology

New member
کفایت میکنه برای ضریب 1 شما باید تمرکزتو بزاری روی ویروس و ایمنی / ایمنی چون یکی از بچه های پارسال با این کتاب 75 زده متنش خیلی روان و سلیسه اگرم وسواس داری عباس بخون

virologist93

New member
نه.از ابوالعباس متنفرم.یه ترم 5 فصلشو به زووووور با 11 پاس کردم
راجع به وجگانی چیزی نمی دونید؟

vet lab sciences

New member
نه.از ابوالعباس متنفرم.یه ترم 5 فصلشو به زووووور با 11 پاس کردم
راجع به وجگانی چیزی نمی دونید؟

به قول دوستمون هر کس برا خودش نظری داره ولی دوست گرامی کتاب ابوالعباس همونطور که سوپروایزر مترجماش دکتر خ. ل--ی/ل=ی تو مقدمش گفته از بی نظیرترین کتاب هاست و واقعا هم همینطوره! فکر نمی کنید تنفر شما!!! از این کتاب ناشی از عدم شناخت کامل شما از این کتاب باشه؟!

virologist93

New member
نمیدونم.به قول شما هر کس نظری داره!
ولی ناشی از هرچی که باشه من ((برای خودم)) نه کتاب ابوالعباس و نه ج.ز-و ه دکتر خ.ل ی-ل/ی رو مناسب نمی دونم
چون عباس خیلی سنگینه.ج.ز-و/ه دکتر خ هم زیاد جالب نیست

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا