▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bahar.zr93

New member
دوستان سلام...همگی خسته نباشین. چه اونایی که امسال توی کنکور شرکت کردن و به هر دلیلی سال دیگه قراره دوباره کنکوربدن، چه اونایی که کثل من سال آخرشونه و بعد از امتحان هامیخوان استارت یه کار جدی رو بزنن.... :bunnyearsmiley:

همگی اینجا اعلام حضور کنین تا ایشاللا با یه برنامه ریزی خوب واستفاده از تجربه های بقیه ی بچه ها که تو تاپیک http://olumpezeshki.ir/thread13424.html#post474949گفتن، دور هم شروع به خوندن کنیم و سال دیگه این موقع ورژن 2 تاپیک خوشگذرئنی رو بزنیم...:a2d3:

اینم اسامی دوستانی که تا الان اعلام حضور کردن:
nastaran8

آخرین ویرایش:

Gatsby

New member
سلام... من الان ترم 6 هستم... امتحاناتم 12 تیر (پنجشنبه) تموم میشه... ایشالا از 14 تیر (شنبه) رسما به طور جدی شروع می کنیم... فعلا این یه هفته امتحانا رو بخونیم!!!

bahar.zr93

New member
منم خودم تا هشتم امتحان دارم. این تاپیک رو باز کردم فعلا بچه ها اامادگیشو پیداکنن و اعلام حضور بکنن. تا از هفته ی دیگه شروع کنیم.

Immunology94

New member

بسم الله الرحمن الرحیم

اَللّهُمَّ اَخْرِجْنى مِنْ ظُلُماتِ الْوَهْمِ وَ اَكْرِمْنى بِنُورِ الْفَهْمِ اَللّهُمَّ افْتَحْ عَلَیْنا اَبْوابَ رَحْمَتِكَ وَانْشُرْ عَلَیْنا خَزائِنَ عُلُومِكَ بِرَحْمَتِكَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ

خدایا مرا بیرون آور از تاریكى‏هاى‏ وهم،و به نور فهم گرامى‏ام بدار،خدایا درهاى رحمتت را به روى ما بگشا،و خزانه‏هاى علومت را بر ما باز كن به مهربانى‏ات اى مهربان‏ترین مهربانان.

به امید موفقیت همه دوستان

images

آخرین ویرایش توسط مدیر:

afzalnia

New member
سلام بچه ها
کسی میدونه سوالات کنکور امسال رو از کجا میتونم دانلودکنم؟

biologisst

New member
یا علی گفتیم و درس آغاز شد.:smiliess (3):
ان شالله که بتونیم با قدرت شروع کنیم و بریم جلو.

Soroush Star

New member
سلام

ایشالا همه دوستان با قدرت و نیروی فوق تصور شروع کنن و ادامه بدن

من هم به جمعتون اضافه میشم (البته خودمو واسه کنکور دکترای 94 : آبان 94) آماده میکنم .
ایشالا به اونچه استحقاقشو داریم میرسیم ،
یا علی

آسمون

New member
سلام به دوستای خوب کنکوری...من امسال رفتنی هسم حالاچه ایمنی بهداشت چه بیو وزارت علوم اما وقتی واسه کنکورمیخوندم نیت کردم هرکمکی از دسم برمیادواسه گروه بعدی انجام بدم...اگه سوالی داشتین درخدمتم...چشم رو هم بذارین امسال میگذره و میرسین به روزای انتظارواسه اعلام نتیجه...شادوپیروزباشین...

Immunology94

New member
سلام

یا علی گفتیم و درس آغاز شد.
ان شالله که بتونیم با قدرت شروع کنیم و بریم جلو.

ان شاء الله. رفرانس هایی که قصد دارید مطالعه کنید را انتخاب کردید؟

سلام

من هم به جمعتون اضافه میشم (البته خودمو واسه کنکور دکترای 94 : آبان 94) آماده میکنم .
ایشالا به اونچه استحقاقشو داریم میرسیم ،
یا علی

ان شاء الله امثال هم در ازمون کتبی و هم مصاحبه پذیرفته بشید.
میشه بفرمایید برای ارشد چه منابعی را مطالعه کرده بودید؟

سلام به دوستای خوب کنکوری...من امسال رفتنی هسم حالاچه ایمنی بهداشت چه بیو وزارت علوم اما وقتی واسه کنکورمیخوندم نیت کردم هرکمکی از دسم برمیادواسه گروه بعدی انجام بدم...اگه سوالی داشتین درخدمتم...چشم رو هم بذارین امسال میگذره و میرسین به روزای انتظارواسه اعلام نتیجه...شادوپیروزباشین...

ان شاء الله در هر رشته ای که به صلاحته و بهش علاقه داری قبول بشی.
میشه بگی برای ارشد از چه منابعی استفاده کرده بودی؟ و به نظرت منابعی که خونده بودی چند درصد سوالای ازمون امسال را پوشش داده بود؟

دوستان به نظرتون روزانه گزارش بدیم یا هفتگی؟
و چه رفرانس هایی را مطالعه می کنید؟

bahar.zr93

New member
سلام... البته من چند روز پیش یه تاپیک مطالعه گروهی زدم ولی انگار اینجا بیشتر مورد استقبال واقع شده :smiliess (12):

http://olumpezeshki.ir/thread13535.html#post475037

به نظر من یه بودجه بندی برای هرهفته داشته باشیم و بچه ها هفتگی گزارش بدن و یه رفع اشکال هم داشته باشیم خیلی عالی میشه...

ارشد 94 ما اومدیم...:a2d3:

آخرین ویرایش:

Immunology94

New member
سلام... البته من چند روز پیش یه تاپیک مطالعه گروهی زدم ولی انگار اینجا بیشتر مورد استقبال واقع شده

** مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94**

به نظر من یه بودجه بندی برای هرهفته داشته باشیم و بچه ها هفتگی گزارش بدن و یه رفع اشکال هم داشته باشیم خیلی عالی میشه...

ارشد 94 ما اومدیم...

سلام بهار جان

واقعا شرمنده.ببخشید. اشتباه از منه که دقیق نگاه نکردم و تاپیکی که شما ایجاد کرده بودی را ندیدم.
به مدیران اطلاع میدم تا این تاپیک را حذف کنند و در تاپیکی که شما ایجاد کردی ادامه بدیم.

به امید موفقیت برای همه دوستان

nikaaaa

New member
منم اووووووووووووووووووووووووومدم . پیش بسوی ایمنییییییییییییی:4d564ad6:

biologisst

New member
سلام

میشه بگی برای ارشد از چه منابعی استفاده کرده بودی؟ و به نظرت منابعی که خونده بودی چند درصد سوالای ازمون امسال را پوشش داده بود؟

من واسه ایمنی که ابوالعباس ...واسه میکروب جاورتز و سلولی هم لودیش دارم..زبان هم تافل و لزگی....البته بنظرم واسه میکروب بهتره از یه کتاب دیگه شروع کنم...چون جاورتز خیلی زیاد و پراکنده نوشته.
بنظرم اوایل تا بچه ها بهمون بپیوندن دو سه روز یبار بیاییم گزارش بعدش همگی شبانه بیاییم و گزارش بدیم. حالا هر جور نظر جمع و اکثریت باشه.

Soroush Star

New member
سلام

مرسی

من کارشناسی ارشد انگل شناسی پزشکی هستم (ترم دوم رو حدود 20 روز دیگه تمام میکنم توی امتحانات هستم) و به کنکور امسال نمیرسم چون واحدها و پایان نامم باقی مونده و کنکور دکترای سال دیگه (آبان 94) میرسم

در مورد رفرنس ها باید بگم رفرنسهای دوره کارشناسی ارشد و دوره دکترا یجورایی تقریباً متفاوتن ولی اونچه که مشترکن (ایمنولوژی ابوالعباس ترجمه دکتر فرید حسینی و یا خانم دکتر میراحمدیان هستن)

نظر من هم : [FONT=&quot]یه بودجه بندی برای هرهفته یا هر 2-3 روز داشته باشیم و گزارش داده بشه و یه رفع اشکال هم داشته باشیم (البته برنامه من در مورد خودم فشرده تر هست)[/FONT]

Soroush Star

New member
سلام

ایشالا به اونچه استحقاقشو داریم میرسیم .

من کارشناسی ارشد انگل شناسی پزشکی هستم (ترم دوم رو حدود 20 روز دیگه تمام میکنم، توی امتحانات هستم) و به کنکور امسال نمیرسم چون واحدها و پایان نامم باقی مونده و کنکور دکترای سال دیگه (آبان 94) میرسم

رفرنسهای دوره کارشناسی ارشد و دوره دکترا یجورایی تقریباً متفاوتن ولی اونچه که مشترکن (ایمنولوژی ابوالعباس ترجمه دکتر فرید حسینی و یا خانم دکتر میراحمدیان هستن)

یه بودجه بندی برای هرهفته یا هر 2-3 روز داشته باشیم و گزارش داده بشه و یه رفع اشکال هم داشته باشیم (البته برنامه من در مورد خودم فشرده تر هست)

آسمون

New member

خب دوست خوبم سوالت خیلی جامع هستش.من ازمنابعی که استفاده کردم راضی بودم تحقیقم واسه انتخاب منبع کامل وکافی بود.اماخب کی فکرشو میکرد امسال سوالات بیوشیمی متفاوت طرح بشه متفاوت باسوالات دهه اخیر!با این حال بازم درصدم رضایت بخشه.
منابع من:
ایمنی =ابوالعباس رو سال اول کنکورم دو بارمطالعه کرده بودم و امسال از جذوه خ لىلی استفاده کردم که 80درصد رضایت داشتم ازخوندنش متأسفانه بخاطرحجم زیاد جذوه و مطالب اضافی فرصت مرورابوالعباس رو ازدست دادم و کنکورامسال با اینکه تسلطم روایمنی صد درصدبود 80درصدبزنم که البته بازم به تغییرکلید بستگی داره
درس بیوشیمی=سال اول قسمتایی ازکتاب ضروریات بیوشىمی رضامحمدی روخوندم که کتاب فوق العاده شیرینی هستش.+کتاب برای کنکور.امسال فقط برای کنکور روخوندم که اینم کتاب فوق العاده خوبی هستش
سلولی=امسال تمرکزم روی مهدوی بود کنارش برای کنکورم خوندم.
باکتری=بهادر فقط قسمت عمومی شوخوندم.تشخیصی تست زدم فقط.
زبان=504+تافل +6درس لزگی+کنکورسالای گذشته.یک ماه آخرفقط لغت
اماپیشنهادم به شما
ایمنی=ابوالعباس
بیو=ضروریات بیوشیمی رضامحمدی
زیست=مهدوی+خلاصه لودیش
باکتری=بهادر
زبان=شروع با504و تافل ولزگی.مطالعه کنکورگذشته حتما
درصدامم میگم که بامنابع مقایسه کنید
ایمنی=80
بیو=46
سلولی=67
باکتری=35
زبان=38(وقت کم آوردم متأسفانه و واقعا میتونستم بالای60بزنم بادایره لغتی که داشتم)

آسمون

New member
دوستان اگه رضایت داشتن یه برنامه ریزی کلی براتون انجام میدم فقط مشخص کنید وقت آزادتون چقد هس وتصمىم دارین تا کی دوراول روتموم کنین.بنظرمن اگه بتونین تاقبل عید دودوربخونین عالی میشه.اینو ازروتجربه دوساله خودم میگم...

milan94

New member
دوستان منم هستم اما با چه کتابی شروع کنیم
جدیدترین منبع وبهترین منبع ایمنی چیه؟

bahar.zr93

New member
سلام

ایشالا به اونچه استحقاقشو داریم میرسیم .

من کارشناسی ارشد انگل شناسی پزشکی هستم (ترم دوم رو حدود 20 روز دیگه تمام میکنم، توی امتحانات هستم) و به کنکور امسال نمیرسم چون واحدها و پایان نامم باقی مونده و کنکور دکترای سال دیگه (آبان 94) میرسم

رفرنسهای دوره کارشناسی ارشد و دوره دکترا یجورایی تقریباً متفاوتن ولی اونچه که مشترکن (ایمنولوژی ابوالعباس ترجمه دکتر فرید حسینی و یا خانم دکتر میراحمدیان هستن)

یه بودجه بندی برای هرهفته یا هر 2-3 روز داشته باشیم و گزارش داده بشه و یه رفع اشکال هم داشته باشیم (البته برنامه من در مورد خودم فشرده تر هست)

خوشحال میشیم از همراهی تون... ایشاللا شما هم موفق باشین...

bahar.zr93

New member
سلام بهار جان

واقعا شرمنده.ببخشید. اشتباه از منه که دقیق نگاه نکردم و تاپیکی که شما ایجاد کرده بودی را ندیدم.
به مدیران اطلاع میدم تا این تاپیک را حذف کنند و در تاپیکی که شما ایجاد کردی ادامه بدیم.

به امید موفقیت برای همه دوستان

اصلا ایرادی نداره... مهم دور هم بودنه چه این تاپیک چه اونجا...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا