نظرات شركت كنندگان کنکور ارشد روان پرستاری خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس، اشکالات و ...) بفرمایند؟

اسپم و تبلیغات ممنوع

matin

New member
فک کنم من فقط روان شرکت کردم :))))، سئوالات کودکانش کاملا مزخرف ، سوالای مادران هم میتونست بهتر طرح کنه ، خلاصه بگم طراح سئوال جوری سوال طرح کرده بود که باید خیلی دقیق میخوندی تو مادران و کودکان

Arnika

New member
عه من تازه این تاپیکو پیدا کردم :p
این همه تو قسمت داخلی جراحی نوشتم !
به نظر من اصلا طراح خوبی نداشت سوالا
سطح سوالا یا خیلی پایین بود یا خیلی سخت بود که اصلا خوب نیست . ما امسال مثل موشای آزمایشگاهی بودیم دیگه ...:New (6)::New (6):

کودکانش که واقعا مسخره بود. روانش بیخودی آسون و چرت بود . زبانش بدک نبود میشد جواب داد.
در کل آدم یاد طراحی سوال اون استادایی میوفتاد که سعی می کنن سوالایی بیارن که تا به حال ندیدی ... یه همچین حسی به آدم دست میداد :thumbsdownsmileyani

Arnika

New member
میگم بچه ها شما از درس روان واسه کدوم سوالا اعتراض نوشتین ؟
سوال 81 که تمیز اشتباهه ! به نظر من جواب درست الف میشه
سوال 85 هم که یه سری میگن تو کوشان نوشته اختتامیه ولی من تو اعتراضم توضیح دادم که چرا الف درسته!:p (بدون منبع)
سوال 104 به نظر من هم الف درسته هم ج نظر شما چیه؟
سوال 119 هم که من نمیدونم کجا همچین سوالی رو قبلا دیده بودم جواب داده بود مشغولیات ذهنی منم دیگه ب رو زدم دیگه:smiliess (11):

خلاصه من واسه هر چی غلط زده بودم اعتراض نوشتم امیدوارم توضیحاتی که دادم بتونه اینارو قانع کنه:whistle:
من حاضرم واسه دفاع از جوابام باهاشون مذاکره هم بکنم :black_eyed:

Arnika

New member
کلا لذت نبردم از سوالا
اوفففففففففففف یه چیزی بگین خوب عهههههههههه:p7977cujr38iyymsu8:

matin

New member
سوال 85 هم که یه سری میگن تو کوشان نوشته اختتامیه ولی من تو اعتراضم توضیح دادم که چرا الف درسته!:p (بدون منبع)
سوال 119 هم که من نمیدونم کجا همچین سوالی رو قبلا دیده بودم جواب داده بود مشغولیات ذهنی منم دیگه ب رو زدم دیگه:smiliess (11):

خلاصه من واسه هر چی غلط زده بودم اعتراض نوشتم امیدوارم توضیحاتی که دادم بتونه اینارو قانع کنه:whistle:

سئوالا یادم نیست ولی دفترچه ندارم خوب 119 رو منم زدم مشغولیات ذهنی !!! به نظرم جفتش درسته :))
اون اختتامیه هم اصلا به عقل جور در نمیاد آخه

matin

New member

یعنی تو روان 4 تا غلط زدی وضعت خیلی خوبه بابا !!!

منم با اون 4تا سوال که جوابش غلطه موافقم ولی من 8تا غلط دارم خیلی ناراحتم،کودکانم که اساسا بدبود،زبانم غلط زیاد داشتم

Arnika

New member
یعنی تو روان 4 تا غلط زدی وضعت خیلی خوبه بابا !!!

نه 5 تا غلط دارم .درصدامو گفتم دیگه
اونیکی هم که ننوشتم سوال 106 بودش که من شخصیت مرزی رو زدم ولی کلید میگه میشه ضداجتماعی :(
تو کوشان که نگاه کردم دیدم اونم بیشتر به نفع ضداجتماعیه . ولی نمیدونم چرا تمام این خصوصیاتی که سوال گفته رو (بی قید و بندی در روابط ، دروغ گویی و..) قبلا میگفتیم مال اختلال شخصیت مرزیه نه؟
دکتر حجتی تو کتابش گفته شخصیتای مرزی استاد بازی دادن دیگرانن! توکلاسامونم دروغ گویی رو بیشتر به مرزیا نسبت میدادیم نمیدونم والا :shocked:

matin

New member
اونیکی هم که ننوشتم سوال 106 بودش که من شخصیت مرزی رو زدم ولی کلید میگه میشه ضداجتماعی :(
تو کوشان که نگاه کردم دیدم اونم بیشتر به نفع ضداجتماعیه . ولی نمیدونم چرا تمام این خصوصیاتی که سوال گفته رو (بی قید و بندی در روابط ، دروغ گویی و..) قبلا میگفتیم مال اختلال شخصیت مرزیه نه؟
دکتر حجتی تو کتابش گفته شخصیتای مرزی استاد بازی دادن دیگرانن! توکلاسامونم دروغ گویی رو بیشتر به مرزیا نسبت میدادیم نمیدونم والا :shocked:

آره منم زدم مرزی بعد گفته ضد اجتماعی ، بی بند وباری مختص مرزی نبود ؟؟

- - - Updated - - -

خوب با 5 تا غلط میشی 83 درصد دیگه چی میخوای تو من موندم :(((((

Arnika

New member
آره منم زدم مرزی بعد گفته ضد اجتماعی ، بی بند وباری مختص مرزی نبود ؟؟

- - - Updated - - -

خوب با 5 تا غلط میشی 83 درصد دیگه چی میخوای تو من موندم :(((((

آفرین اصلا من وقتی سوالو خوندم بدون اینکه به گزینه ها نگاه کنم گفتم میشه مرزی!
خب نه توجهه ننمودی
درصد روانم شده 73 %
4 تانزده +5تاغلط = 31درست -> 73% :smilies:

matin

New member
آفرین اصلا من وقتی سوالو خوندم بدون اینکه به گزینه ها نگاه کنم گفتم میشه مرزی!
خب نه توجهه ننمودی
درصد روانم شده 73 %
4 تانزده +5تاغلط = 31درست -> 73% :smilies:
نمیدونم والا به مرزی بیشتر میاد ،آخه مرزی ها بودن که کنه بودن و خیلی به اینو میچسبیدن :(((((((
بازم بهتر زدی

Arnika

New member
ایشالله که هرکی روان امتحان داده قبوی میشه :thumbsupsmileyanim::4d564ad6:

FJS

New member
سلام
من هم روان شرکت کرده بودم....
کسی از ظرفیت دانشگاه ها خبری داره؟؟؟؟

FJS

New member
دوستان قضیه این پرسناری توانبخشی که تو کارنامه زده چی هست؟؟؟!!!

eli_d

New member
دوستان قضیه این پرسناری توانبخشی که تو کارنامه زده چی هست؟؟؟!!!
سلام یک گرایش جدید هست که بنا به تمایل دانشگاه ها در اون دانشکده تصویب میشه و شما میتونید بجای شرکت در مثلا روانپرستاری برید همون دانشکده ای که قبول شدید توانبخشی بخونید... متوجه شدید ؟؟؟؟؟ چون به این گرایش رو نیاز دارن ولی امسال تو دفترچه نیاوردنش تصمیم گرفتن اینجوری دانشجو بگیرن در این رشته امسال:riz304::riz304::riz304::riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا