کنکور 94 مشاوره در مامایی

سلام دوستان
من به امید خدا برای ارشد مشاوره در مامایی 94 شروع کردم
کسی هست تا منو همراهی کنه؟

آخرین ویرایش:
سلام منم میخوام واسه ارشد شروع کنم از همین الان شروع کنیم باهم ؟؟
سلام دوست خوبم من از امروز با درس نوزادان شروع کردم
شما برنامت چیه؟
راستش من یه بچه کوچیک دارم و چون بشتر وقتمو میگیره باید از فرصت های کوتاهی که در طول روز دارم نهایت استفاده رو بکنم
برنامه من اینه که تیر ماه نوزادان، مرداد ماه بهداشت ، شهریور ماه روانشناسی ، برای مهر،آبان و آذر ماه بارداری و زنان رو بخونم اینطوری دور اولمو تموم میکنم و برای دور دوم تصمیم دارم 2 درسش کنم و 3 ماه زمستون این دور رو تموم میکنم
من سال گذشته بخاطر بارداریم نتونستم خوب تلاش کنم و کنکور امسال شرکت نکردم اما سال گذشتش نسبتا خوندم و الان از بیشتر درسها نت برداری آماده دارم
اگه برای شروع جدی هستی میتونیم با هم شروع کنیم و در طول این مسیر علاوه برکمک به هم از نظر روحی هم از همدیگه انرژی مثبت بگیریم
منتظر جوابت هستم؟
راستی برای درس زبان هم با بچه های همین سایت[قسمت شروع کتاب لزگی از 1 تیر] قراره به امید خدا از 1 تیر با تافل شروع کنیم

آخرین ویرایش:

نازگیس

New member
من فعلا شروع نکردم
منابع جدید رو میخوام بدونم چیا هستن ؟ من کتابام قدیمیه

sam mama

New member
سلام دوست خوبم من از امروز با درس نوزادان شروع کردم
شما برنامت چیه؟
راستش من یه بچه کوچیک دارم و چون بشتر وقتمو میگیره باید از فرصت های کوتاهی که در طول روز دارم نهایت استفاده رو بکنم
برنامه من اینه که تیر ماه نوزادان، مرداد ماه بهداشت ، شهریور ماه روانشناسی ، برای مهر،آبان و آذر ماه بارداری و زنان رو بخونم اینطوری دور اولمو تموم میکنم و برای دور دوم تصمیم دارم 2 درسش کنم و 3 ماه زمستون این دور رو تموم میکنم
من سال گذشته بخاطر بارداریم نتونستم خوب تلاش کنم و کنکور امسال شرکت نکردم اما سال گذشتش نسبتا خوندم و الان از بیشتر درسها نت برداری آماده دارم
اگه برای شروع جدی هستی میتونیم با هم شروع کنیم و در طول این مسیر علاوه برکمک به هم از نظر روحی هم از همدیگه انرژی مثبت بگیریم
منتظر جوابت هستم؟
راستی برای درس زبان هم با بچه های همین سایت[قسمت شروع کتاب لزگی از 1 تیر] قراره به امید خدا از 1 تیر با تافل شروع کنیم
سلام دوست عزیز ب نظر من از حالا حداقل روزی 3ساعت ویلیامز بخون و اصلا از برنامت جداش نکن و اگه خاستین من واستون فصلای مهم زنان رو میگم
من سال گذشته مشاوره دادم رتبم 100 شد قبول نشدم الان مامایی دادم حتی اگه قبول نشم کلی تجربه کسب کردم2 نوزادان هم هر بار با تست بخون و تقریبا همیشه...اما بهداشت منبع مهمتر از زمان شروعش هست هر کمکی هم از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم
:28:

آخرین ویرایش:

نازگیس

New member
سلام دوست عزیز ب نظر من از حالا حداقل روزی 3ساعت ویلیامز بخون و اصلا از برنامت جداش نکن و اگه خاستین من واستون فصلای مهم زنان رو میگم
من سال گذشته مشاوره دادم رتبم 100 شد قبول نشدم الان مامایی دادم حتی اگه قبول نشم کلی تجربه کسب کردم2 نوزادان هم هر بار با تست بخون و تقریبا همیشه...اما بهداشت منبع مهمتر از زمان شروعش هست هر کمکی هم از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم

سلام سام ماما جون ببخشید میشه لطف کنید بگید رتبه 100 مشاوره چه درصدایی رو داشتید ؟؟ یعنی واقعا مث مامایی قبولی مشاوره هم سخته ؟؟؟

سلام عزیزم
ممنون ازاینکه راهنماییم کردید ولی شرایط من طوریه که نمیتونم برنامه ریزی فشرده و دقیقی داشته باشم من هر زمانی که بچم خوابیده و بیکارم مجبورم درس بخونم در عین حال میخوام همه تلاشمو بکنم تا به هدفم برسم
برنامه ریزی شما درسته منم به چیدمان درسا خیلی فکر کردم یکی از دوستان همین سایت که رتبه 4 مامایی روآورده و من سال گذشته باهاش تلفنی صحبت کردم به این شیوه درس خونده
یکی از دوستان خودمم کنکور سال گذشته مشاوره رتبه اول آورده که اونم نحوه برنامه ریزیشو دارم اما برای من مقدور نیست انجامش بدم
برای مشاوره بهداشت و بارداری +زنان ضریب یکسان داره ضمن اینکه همه میدونیم زبان حرف اولو میزنه
شما اگه شرایط منو داشتید چطوری برنامه ریزی میکردید؟ من گاهی اوقات شاید نتونم روزی 2 ساعت بیشتر بخونم

من فعلا شروع نکردم
منابع جدید رو میخوام بدونم چیا هستن ؟ من کتابام قدیمیه

قدیمی یعنی ویرایش چه سالیه؟ بهتره که منابع رو از سایت سنجش پزشکی ببینی
من اگه تونستم دقیقشو برات میزارم
نازگیس عزیز من مجبورم طبق اون برنامه ای که گفتم عمل کنم چاره ای ندارم تو هرطور که راحت تری شروع کن هر جا خواستی کمکت میکنم
من با صحبت هایی که با افراد موفق و قبولی ها داشتم فکر میکنم نحوه برنامه ریزی واحدی وجود نداره وهرکدوم به یک شیوه برنامه ریزی کردن فکر میکنم یک برنامه سلیقه ای اما هدفدار و یکپارچه داشتند ولی اگه تصمیم به قبولی داری فکر نکن از الان زوده و فرصت رو از دست نده

دوستان عزیز مشاوره در مامایی
میدونم تجربیات همتون از من بیشتره و خیلی هاتونم تا مرز قبولی پیش رفتید جسارت منو ببخشید
هدف من فقط اینکه با شما در یک رقابت دوستانه علمی قرار بگیرم تا درطول این مسیر طولانی انگیزمونو از دست ندیم و بهم کمک کنیم
از همتون متشکرم

mw.ashel

New member
همکاران خوبم موفق باشید.

یك ستاره می تواند راهنمای قایق گمگشته ای باشد،

یك واژه می تواند در برگیرنده هدفی باشد،

یك شمع می تواند سیاهی را به در كند،

یك گام می تواند آغازگر یك سفر دور و دراز باشد،

یك كلمه می تواند آغازگر یك دعا باشد،

یك نوازش می تواند نشان دهنده ی مهر و محبت باشد،

یك قلب می تواند بر حقیقت واقف باشد،

یك زندگی می تواند تحولی ایجاد كند،

می بینی كه همه و همه به تو بستگی دارد

:riz304:

sam mama

New member
دوست خوبم مامان محیا
اگه من شرایط شما رو داشتم بهر حال هر روزو بارداری میخوندم..بهر حال خودتو زیاد واسه زنان اذیت نکن..و حتما از تجربه دوستات استفاده کن تا مسیر کوتاهتر طی بشه

آخرین ویرایش:

نازگیس

New member
راستی بچه ها کی میدونه کجا میشه سوالای ارشد رو دانلود کردم مال امسالو میگم .بعد ازمون دفترچه رو به ما ندادن

دوست خوبم مامان محیا
اگه من شرایط شما رو داشتم بهر حال هر روزو بارداری میخوندم..بهر حال خودتو زیاد واسه زنان اذیت نکن..و حتما از تجربه دوستات استفاده کن تا مسیر کوتاهتر طی بشه

سعی میکنم به توصیه شما عمل کنم بازم ممنون
میشه فصل های مهم زنان رو بمن اعلام کنید

آخرین ویرایش:
راستی بچه ها کی میدونه کجا میشه سوالای ارشد رو دانلود کردم مال امسالو میگم .بعد ازمون دفترچه رو به ما ندادن

الان که به سوالات احتیاج نداریم ولی اگه پیدا کردم بهت خبر میدم
نازگیس عزیز من از اول تیر درسامو بطور جدی شروع میکنم لطفا تو هم بگو قراره چیکار کنی؟
زبان هم بابچه های دیگه پیش میریم به امید خدا

نازگیس

New member
سلام مامان محیا جووووووون منم به امید خدا میخوام شروع کنم از اول تیر
از زبان شروع میکنم
سوالارو میخوام چون کنکور امسال شرکت کردم میخوام درصد بگیرم
دفترچه رو بهم ندادن بعد امتحان

پونهه

New member
من که در حال گزروندن کارورزی هستم ومیخوام برا سال دیگه کنکور شرکت کنم به نطرتون زبان ثبت نام کنم یا بیشتر زمان برای خوندنو از دست میدم لطفا راهنماییم کنین

من که در حال گزروندن کارورزی هستم ومیخوام برا سال دیگه کنکور شرکت کنم به نطرتون زبان ثبت نام کنم یا بیشتر زمان برای خوندنو از دست میدم لطفا راهنماییم کنین

پونهه جان من درست متوجه منظورت نشدم
منظورت از کنکور سال بعد 94؟
چون همه بچه ها درس های دیگه رو خوب میخونن بنابراین زبان تو قبولی خیلی موثره ولی این به پایه زبانتم بستگی داره من خودم برای کنکور 92 که شرکت کرده بودم لزگی رو معلم خصوصی گرفتم و باهم کار کردیم چون چند سالی زبانو کنار گذاشتم
یکی از همکارانم که سال گذشته مشاوره رتبه اول آورد زبانشو حدود 30-40% زد اما بقیه درساش 80-90% بود میگفت وقتی داشتم کتابی رو میخوندم به رتبه 1 شدن فکر میکردم و برای همین درس خوندم با اینکه سالها از فضای درس و دانشگاه فاصله داشت اما قبول شد این نشون میده که همه درسها برای خودش اهمیت داره ولی گاهی ممکنه ما تو بعضی درسها پایه قوی تری داشته باشیم و وقت کمتری براش بزاریم

آخرین ویرایش:
دوستان
من از اول تیر نوزادان رو شروع میکنم و تا پایان تیر به امید خدا میخوام تمومش کنم
گزارش مطالعاتیمو براتون مینویسم
شماهم اگه برنامه ریزی کردید بگید تا بهم روحیه بدیم

بالا