چه اقداماتی در این بخش انجام میگیرد؟

Anesthesia

Member
چه اقداماتی در بخش ccu انجام میگیرد؟

سلام.. از دوستانی که در بخش مراقبت های ویژه ی قلبی کار میکنند ،میخوام که یه توضیح درباره ی این بخش بدن..به عنوان مثال: اقداماتی که در این بخش برای بیماران انجام میدن رو توضیح بدن
کار توی این بخش سخته یا آسون؟
کسی که ارشد مراقبت های ویژه ی نوزادان خونده میتونه توی این بخش کار کنه؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدین

آخرین ویرایش:

skyy

New member
سلام آنا من کاراموزیم این بخشه
اول اینکه هر کاری سختیای خودشو داره...
بعد هم اینکه تو این بخش همونطور که بیمارا ویژه هستن، پرستارش هم ویژست و باید IQ بالایی داشته باشه...
طوریه که اساتید میگن پرستار این بخش باید در حد یه رزیدنت سال سومی علمش کامل باشه...
باید سرعت عمل داشت.
باید بیمار رو پایش مداوم کرد.
استرس این بخش زیاده.
باید بتونی از تفکر انتزاعی که داری بیش از پیش استفاده کنی.
اگه این بخش رو دوست داشته باشی مسلما ازش لذت میبری...
استاد خودم چندین سال 3 شیفت کار می کرده...!!!!!:33:
کلا بخش خوبیه اما سنگینه.
م که خودم لذت بردم.
جواب سوال دومت رو هم نمی دونم.
موفق باشی:happysmiley:

سامان

New member
سلام در مورد سوا ل دوم ایشون باید بگم حتما میتونه توی این بخش کار بکنه اما چرا توی بخشی که تخصصش مربوط به اون بخش هست کار نکنه وبیاد توی بخشccu ؟؟؟/

rainsavor

New member
سلام .

من پرستار icu oh هستم .

مهمترین کار در سی سی یو مانیتورینگ قلبی بیمار ه . برای کار کردن در این بخش باید آشنایی کامل با ریتم سالم قلب و انواع آریتمی ها . کار با دستگاه الکتروشوک و ونتیلاتور
داشته باشید . کار کردن در این بخش واقعا لذت بخش هست . دقیق بودن و ریز بین بودن از ویژگی های پرسنل این بخش هست تا جایی که تشخیص چند میلی متر اختلاف در نوار قلب بیمار نجات دهند ه ی جان بیمار میشه

پرستاری86

New member
سلام
2 سود داره این بخش ها
1)با همراه مریض سر و کله نمیزنی :thanks:
2)هر خرابکاری کردی همه پرستارا و پزشکا کارتو ماس مالی میکنن و دیگه دردسر برات درست نمیشه(البته متاسفانه):bunnyearsmiley:

نگاه

New member
سلام.
فکر نمیکنم کار توی بخش ویزه خیلی سخت باشه.. به نظر من جالب تر هم هست چون 2تا مریض بهت میدن و تو کاملا درگیرش هستی و میتونی همه جوانب رو کاملا بررسی کنی، اینطوری خیلی چیزها یاد میگیری، تازه احساس کفایت بیشتری هم میکنی جون تواناییت بالاتره.
سروکله نزدن با همراه مریض هم یه مزیته!

فقط پرستار همچین بخشی باید روحیه بالایی داشته باشه..

eli_j

New member
کار کردن در بخش سی سی یو وقتی لذت بخشه که اطلاعات کافی در زمینه انواع آریتمی ها ،کار کردن با دستگاههای موجود در بخش وتجربه مواجهه با کیس های متعدد را داشته باشی.

ماتاتا

New member
من عاشق بخش س ی سی یو هستم.اما واقعا کارتوی این بخش سخته.تا سی سی یو نیایو حداقل شش ماه مداوم شیفت نداشته باشی متوجه سختی کار این بخش نمیشید.

بالا