نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت خرداد 93

aliskia

New member
سلام دوستان گلم .خسته نباشید .بیاید نطراتتونو بگید دیگه

fereshtesa

New member
با سلام و با آرزوی موفقیت برای دوستان

امتحان فوق العاده و غیر منتظره آسون بود بر خلاف سالهای قبل مخصوصا زبان هر کس زبان خونده بود و خوب زده برنده س
من فک میکنم میخوان همه قبول بشن که اینطور سوال طرح کردن ، یا خواستن سورپرایزمون کنن ،کاش حدس اول درست باشه و همه قبول شیم :smiliess (4):

آخرین ویرایش:

aliskia

New member
به نظره من هم نسبت به سال های گذشته اسون تر بود .الان دقیقن دقت که رتبه ها رو مشخص می کنه

fereshtesa

New member
طبق راهنمایی که شماره صندلیا توش بود در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایران 32 نفر شرکت کننده بودن که فک کنم نزدیک ده نفرشون غایب بودن ، تهران حدودا 22 نفر شرکت کننده داشته شهرستانها رو نمیدونم اگه اطلاع دارید بگید

securer

New member
من تهرانیم ولی بنا به دلایلی حوزه یزد رو انتخاب کرده بودم، اونجا هم تعداد نزدیک به 20صندلی بود ولی 17 یا 18 نفر بودیم، قیافه های هیچکدومشونم به درس خونا نمیخورد ولی خب به قیافه ک نیس متاسفانه :tonguesmiley:
من سال اولی بود ک hta شرکت کردم ولی ب نظرم سوالاش اسون بود :21:

securer

New member
دوستان اگه حالشو دارید لطفا دفترچه رو بذارید رو همین صفحه یا واسم میل کنید، من تا آخر وقت نموندم بهم دفترچمو ندادن :14:

آخرین ویرایش:

UZI

New member
شیراز هم 7 نفر بودن :auizz3ffy9vla57584x چهار تاشون کارمند بودن ...دوتاشون هم وسط امتحان پاشدن رفتن ،

SBASHZAR03

New member
سلام.در حوزه اصفهان 5 شرکت کننده بود.که 4نفر حاضر بودن و 1 نفر وسط آزمون پاشد رفت.

securer

New member
بچه ها به نظرتون چند نفر مجاز به انتخاب محل تحصیل میشن؟

aliskia

New member
بچه ها به نظرتون چند نفر مجاز به انتخاب محل تحصیل میشن؟

فکر منم تا رتبه 30 مجاز بشن دیگه،البته بستگی به ظرفیت اعلام شده داره .با فرض 21 نفر پارسال به نظر می رسه تا رتبه 30 الی 40 مجاز بشن.راستی سوال ها رو واستون میل کردم.

fereshtesa

New member
سلام بچه ها

کلید اولیه رو سایت sanjeshp.ir هست درصداتون رو گرفتین ؟

fereshtesa

New member
بچه هاااااااااااااااااااااا درصد گرفتین کلید اومده هاااااااااااااااااااا

بالا