نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 93

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس، اشکالات و ...) بفرمایند؟

اسپم و تبلیغات ممنوع

m_mobini

New member
سلام چه سوت وکوررررررساراجون سلام امسال چطوربود?۱میشی یانه?

zenith0098

New member
میکروب آسون بود اما شیمی و اصول و بهداشت سخت بود این همه سوال خوب میتونن طرح کنن بعضی از سوالا که واقعا داغون بود .توکل به خدا ببینیم چی میشه

sara25

New member
میکروب آسون بود اما شیمی و اصول و بهداشت سخت بود این همه سوال خوب میتونن طرح کنن بعضی از سوالا که واقعا داغون بود .توکل به خدا ببینیم چی میشه

سلام دقیقا موافقم باهات! سوالات قشنگ تری میتونست مطرح شه :(50):

m_mobini

New member
زبان میگن اسون بوده امامن که نزدم منم باشماموافقم بخصوص شیمی واقعا بی منطق سوال داده بودن ازش نگهداری هم که ازسردخانه داده بودن 'آخه خیلی سوالاش شک برانگیز بودمیکروب اسون بهداشت هم بدنبود'سارا زبانوچیکارکردی?نه ایشالا بهترازپارسال میشی حتما

zenith0098

New member
بچه ها سوالات زبانو چیکار کردین خوب بود؟؟!!

زبان متن اول و سومی سخت بود لغاتشم فکر کنم آسون بود من زبان خوب نخونده بودم خیلی خیلی کم خوندم کلمه ها رو که میدیدم به نظرم آشنا میومدن اما معنیش یادم نبود:smiliess (12):یه چندتایی حدسی زدم خداکنه منفی نشم .بچه ها نتایج نهایی همون 5 شهریور میاد؟

m_mobini

New member
نتیجه اولیه رو۲۴تیرمیزنن'کاش کلیدوزودترمیزدند لااقل درصدمیگرفتیم

فاطمه110

New member
سلام کسی چک نکرده ببینه درصد چطوره؟اگه کسی پنج تا درسو بین 40-50 بزنه یزد قبول میشه؟

Samaneh1366

New member
سلام کسی چک نکرده ببینه درصد چطوره؟اگه کسی پنج تا درسو بین 40-50 بزنه یزد قبول میشه؟
سلام دوست من تا اونجا که من خبر دارم میانگین کل درساتون اگه بین 60 تا 70 باشه تهران قبولید و از بچه های ارشد قزوین که پرسیدم میانگینشون حدود 45 تا 50 بود و چون ترتیب پرشدن رشته ها به صورتیه که یزد یا آخر پر میشه یا قبل از قزوین و زنجان پس من احتمال میدم که به امید خدا قبولید اما تا نیومدن کلید زیاد رو درصداتون مطمئن نباشید
موفق باشید

m_mobini

New member

سلام فاطمه جون بهترین کاراینه که تا۲۴تیرصبرکنی اصلا بهش فک نکن'نمیشه بانتایج پارسال مقایسه کرد بستگی به رقبا داره من سال قبل مقایسه کردم وقتی نتیجه اومد رتبم ۴۰شدوکلی توذوقم خورد توکل کن به خداهرچی خیره همون میشه فقط یه چیزی اصفهان تعداد شرکت کننده هاش تقریبا نصف پارسال بود توشهرهای شماچطوربود????

فاطمه110

New member
سلام.مرسی از لطف همه تون....یعنی شما با رتبه 40 هیچ شهری قبول نشدین؟
شیراز خیلی شلوغ بود

m_mobini

New member
سلام.مرسی از لطف همه تون....یعنی شما با رتبه 40 هیچ شهری قبول نشدین؟
شیراز خیلی شلوغ بود

سلام نه نمره اخرین نفر۲۲۵بودمن ۲۲۳شدم'ظرفیت ۳۶نفربود'من کلا. خوش شانسم!!!!!امسالم زبان ملاکه که من نزدم حالا توکل بخدا

فاطمه110

New member
وای چه بدشانسی بزرگی!!انشا..امسال قبول بشید...
مگه درصدای زبان امده؟ راستی شما کارشناسی چه رشته ای بودین؟سال چندمتون که ایمنی امتحان میدین؟

roshana

New member
سلام دوست عزیز.دوباره دور هم جمع شدیم.میشه درصدای پارسالتونو بگین؟

بالا