نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس، اشکالات و ...) بفرمایند؟

اسپم و تبلیغات ممنوع

moslem noori

New member
سلام :1dco2x0p1lilzhfpg1t
خوب هستین ؟
چه طور بود ؟
ناراحتین ؟
خوشحالین ؟
اصلا ً مهمه ؟
آره که مهمه
آخرش که چی ؟ :33:
این پیچ زندگی رو هم رد کردیم بعدش چی ؟
اگه این جاده همونی نباشه که تو نقشمون بود چی ؟
نه بابا اینجوریام نیست
اینم گذشت
ما موندیمو یه عده دیگه آدم :bunnyearsmiley:
و دل هایی که شکستیم و شایدم نشکستیم
بهش دیگه فکر نکن تموم شد
خوشحال باش فردا روز دیگری است :painting:

fada19990

New member
سلام بجه هاااااااااااااا...... خوبيد? ايشالا كه خوبيد!!!!ازمون جطور بود? من يكم كيجم نميدونم جطور دادم،فك كنم بد نبود!!!!!توكل به خدا !!!!

sepideeee

New member
سلام ... منم متوسط زدم .. انتظار بیشتر از اینارو داشتم از خودم :(50):

henri

New member
سلام بچه ها خوبید ؟ امیدوارم همه خوب داده باشید
من ک میدونستید آزمایشی داده بودم و نخونده بودم اصلا اما فهمیدم خیلی اوضام خرابه و امیدوارم سال بعد این طور نباشم
زبانش هم برام خیللللللللللللللللی خیلیییییییییییی سخت بود در حدی ک 1 ساعت وقت گذاشتم اما 3 تا شانسی زدم اصلا لغاتشو جایی ندیده بودم اصلا نمیفهمیدم چی میگه انگار زبان ژاپنی میدیدم کپ کرده بودم
زبانش برا شما چطور بود ؟ اگه کتابی خوندید ک تونست امروز بهتون کمک کنه و براتون مفید بود رو معرفی کنید لطفا
:riz304:

آخرین ویرایش:

henri

New member
آسیبم خیلی گزینه هاشو اصطلاح خارجیشو داده بود من یادم نمیومد البته انتظار نداشتم درست جواب بدم ولی یادم بود استاد ترم پیش درسش داده بود اما چون خودم نخونده بودم تو ذهنم نبود

henri

New member
بچه ها در کل اگه منابع رو میخوندید میتونستید جواب بدید ؟
سوالی خارج از منبع نبود؟

henri

New member
ی سوال دیگه البته قبلش از همه دوستان معذرت میخام ک پیش شما ک از نظر معلوماتی و مهارتی و.... خیلی بهتر از منید اضهار نظر میکنماولی خوب برا سال بعدم میپرسم

از کتاب مرضی مکی آبادیم داده بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ب نظرم سوالا همه بالینی بود و کودک نداشت !!!!!!

rawy

New member
ممنون از ادمین گرامی برای ایجاد تاپیک

انقدر خسته ام که الان توان صحبت در مورد آزمون و فکر کردن بهش رو ندارم, هرچی بود خدا رو شکر بالاخره راحت شدیم
ایشالا بعدا میام صحبت می کنیم
برای همتون از خدا موفقیت و سلامتی می خوام

sepideeee

New member
به نظر من اسیب خوب بود با فیزیولوژی
شخصیت متوسط بود ... نظریه های مشاوره کمی سخت بود .. امار و زبان هم متوسط بود
فکر کنم از مرضی کودک هم اصلا سوال نداده بودن :( فقط الکی کلی وقتمو گرفت :(
ارزیابی روان شناسی رو هم که کلا نخونده بودم که بگم سخت بود یا اسون
بالینی رو هم اصلا نمی دونم چجوری بود با اینکه منابعشو خونده بودم ولی زیاد تطابق نداشت به نظرم

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
بچه ها در کل اگه منابع رو میخوندید میتونستید جواب بدید ؟
سوالی خارج از منبع نبود؟
امسال دو تا درس کلیدی یعنی نظریه های شخصیت و مشاوره رو به نظر من فوق العاده ریز سوال داده بودن
اگه کسی واقعا لغت به لغت مسلط باشه حداقل این دو تا درس رو عالی می زنه ولی خوب کاریه بس دشوار :1dco2x0p1lilzhfpg1t
ولی در کل اهر همون مطابق منبعه .. یه سری از سوالاتم فهمیدنیه که تعدادش کمه البته

moslem noori

New member
در مورد تعداد شرکت کنندگان قلا از آزمون یه جایی خوندم که حدود 1600 نفر این رشته شرکت کننده داره که البته معلوم نبود مال کیه.اما امروز متوجه شدم تعداد شرکتت کنندگان استان کرمانشاه 233 نفره حالا اگه این آمار رو میانگین کشور بزاریم و ضربدر تعداد 30 استان بکنیم میشه حدود 7 هزار نفر !!!
واقعاً نسبت پذیرش به تعداد شرکت کنندگان خیلی کمه

moslem noori

New member
یه اتفاق خوبی هم که افتاد این بود دفترچه سوالات رو بهمون دادن هم کار خودشون رو راحت کردن هم خیال ما رو

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 21Tir

fada19990

New member
سلام بجه ها من تا الان خواب بودم!يه حس دوكانه اي دارم!!!!!!يه وقت ميكم خوب بود يه وقت ديكه........!تنها درسي كه برام اسون بود اماره!!!!!!بقيه درسا هم اكه كسي رفرنسارو كامل خونده بود ميتونست جواب بده!مرضي كودكم من يك كلمه نخونده بود،جون هم وقت نداشتم هم كتابشو ...... تو ازمون سالايي كذشتع يكي دو سوال بيشتر در موردش نيومده بود كه من تو كوكل سرج كردم!!!زبانم امسال از بارسال اسونتر بود!به نظر من در مرحله اول 504 و تافل بعدش لزكي!

fada19990

New member
در مورد تعدادداوطلباهم بايد بكم خوزستان 165نفر بود كه حدود صد و خورده اي نفر نيومده بود،خيلي هاشونم ميكفتن ازمايشي اومدن!!

henri

New member
امسال دو تا درس کلیدی یعنی نظریه های شخصیت و مشاوره رو به نظر من فوق العاده ریز سوال داده بودن
اگه کسی واقعا لغت به لغت مسلط باشه حداقل این دو تا درس رو عالی می زنه ولی خوب کاریه بس دشوار :1dco2x0p1lilzhfpg1t
ولی در کل اهر همون مطابق منبعه .. یه سری از سوالاتم فهمیدنیه که تعدادش کمه البته

مرسی سپیده جون ایشالا با قبولیت همه انجمنیا رو شاد کنی و ی جشن خوشگل بگیریم البته منظورم فقط شما نیستا امیدوارم همه بچه ها قبول شن تا ی شامم بیفتیم خخخخخخخخخخخخخخ

henri

New member
سلام بجه ها من تا الان خواب بودم!يه حس دوكانه اي دارم!!!!!!يه وقت ميكم خوب بود يه وقت ديكه........!تنها درسي كه برام اسون بود اماره!!!!!!بقيه درسا هم اكه كسي رفرنسارو كامل خونده بود ميتونست جواب بده!مرضي كودكم من يك كلمه نخونده بود،جون هم وقت نداشتم هم كتابشو ...... تو ازمون سالايي كذشتع يكي دو سوال بيشتر در موردش نيومده بود كه من تو كوكل سرج كردم!!!زبانم امسال از بارسال اسونتر بود!به نظر من در مرحله اول 504 و تافل بعدش لزكي!

خسته نباشی گلم

- - - Updated - - -

در مورد تعداد شرکت کنندگان قلا از آزمون یه جایی خوندم که حدود 1600 نفر این رشته شرکت کننده داره که البته معلوم نبود مال کیه.اما امروز متوجه شدم تعداد شرکتت کنندگان استان کرمانشاه 233 نفره حالا اگه این آمار رو میانگین کشور بزاریم و ضربدر تعداد 30 استان بکنیم میشه حدود 7 هزار نفر !!!
واقعاً نسبت پذیرش به تعداد شرکت کنندگان خیلی کمه

واقعا؟؟/ حسابی ناامید شدم

oksana

New member
سلام بچه ها خسته نباشید امیدوارم نتیجه زحماتتون بگیرید من شاید روی هم رفته یک ماه درس خونده بودم و چندتایی کتاب نصفه نیمه بدون مرور ولی تقریبا از هر درسی حداقل 6 تا را جواب دادم زبانش به نظرم خیلی خوب بود اگه نمره منفی نداشته باشم حداقل نصف سوالهاشو را جواب دادم آمارشم خوب بود شخصیت متوسط بود در کل به نظرم خیلی آسون تر و منطقی تر از علوم بود اگه کسی یه دور خوب خونده بود میتونست بیشتر سوالها را جواب بده امیدوارم بیشتر قبولی ها از انجمن ما باشه

ریگار

New member
سلام
من دیشب فقط دو ساعت خوابیدم الان سرم درد میکنه اما نمیخوابم چون اس سی ان ملعونم پررو نشه !

اوایل آزمون خیلی خوب بود ، من واقعا از نظریه های شخصیت و کاپلان به شدت راضی بودم، اصلا باورم نمیشد و از ترس این که سوالا گول زننده باشه همش یه سوال رو ده بار میخوندم تا مطمعن شم سر کاری نیست .
همه چی داشت خوب پیش میرفت که رسیدم به روان درمانی ! یعنی بدبخت شدم ! فاجعه بود و خیلی سخت ! :smiliess (12):
دیگه جز دوتا درس اول و یه فیزیولوژِی که با هزار امید و آرزو میخواستم صد بزنم اما 60-70 هم بزنم خیلیه . بقیه رو حسابی خراب کردم . زبانم هم که تعلطیل رسما !
فکر کنم باید همین حالا دفترچه خدمت رو بفترستم .

من شهید بهشتی بودم ، حداقل 400-500 نفر اومده بودن، میخواستم با دستام همشون رو خفته کنم :ph34r-smiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا