حقوق طرح

f.kh

New member
سلام دوستان
کسی میدونه حقوق طرح واسه کسایی که دانشکده میرن چقدره ؟

21Tir

New member
من نمیدونم.... زیاد فرقی نداره فک کنم ... منظورت قسمت اداریه دگ؟

ROJO

New member
حقوق طرح ب منطقس ن ب محل، همه حقوقا ی چیز تعیین شدس حالا هر مکانی توی ی شهر ک باشه تفاوتی نمیکنه دوست من، ی منطقه محروم باشی بیشتره یکم ، ولی توی ی شهر هرجاشو باشی یکسانه غیر از بیمارستان ک با احتساب کارانه بیشتر میشه.

f.kh

New member
حقوق طرح ب منطقس ن ب محل، همه حقوقا ی چیز تعیین شدس حالا هر مکانی توی ی شهر ک باشه تفاوتی نمیکنه دوست من، ی منطقه محروم باشی بیشتره یکم ، ولی توی ی شهر هرجاشو باشی یکسانه غیر از بیمارستان ک با احتساب کارانه بیشتر میشه.

ولی من شنیدم حقوق دانشکده از بقیه جاها کمتره
بیمارستان 1میلیون تا 1200 متغیره تو کل کشور
مرکز بهداشت درمانی 800
دانشگاه ؟ نمیدونم

طلوع

New member
سلام من الان طرح ميرم حقوق ثابت وپايه بك ميليونو صده با اضافه كار يكوچهارصد ميشه ماهي البته ماهيانه دويستومن كارانه داريم وهر سه ماه صدوپنجاه هزار حق مسكن-من توبيمارستان مشهد ميرم طرح -دوستم توقسمت اداريه1200000ميگيره

sina98

New member
یه دکتر اینترن 500 میگیره اونوقت طرح یک میلیون میدن؟؟

f.kh

New member
سلام من الان طرح ميرم حقوق ثابت وپايه بك ميليونو صده با اضافه كار يكوچهارصد ميشه ماهي البته ماهيانه دويستومن كارانه داريم وهر سه ماه صدوپنجاه هزار حق مسكن-من توبيمارستان مشهد ميرم طرح -دوستم توقسمت اداريه1200000ميگيره

خیلی خوبه :)میشه بپرسم چند مدت پشت طرح موندی ؟

طلوع

New member
من بهمن 91فارغ التحصيل شدم تا كارهاي اداريشو انجام دادم نيمه هاي اسفند بود اومدم طرح الانم يكسال ودو ماه طرح ميام ده ماه مونده از طرحم

طلوع

New member
در پاسخ به اون دوستي كه تعجب كرده بايد بگم يك اينترن هيچوقت 500نميگيره چون برادرم اينترنه وماهي280هزاره واينو يادتون باشه اينترني يك دوره از دوران دانشجويشونه مثل كار آموزي

RBC!

New member
اینترن هنوز دانشجونه دیگه.

به کدوم دانشجو حقوق میدن؟؟
به ما که ندادن!!

اینترن هر وقت مدرک پزشکی ش رو گرفت و طرحش رو شروع کرد بیاد حقوقش رو بنویسه.
(مدرک دکترای حرفه ای معادل کارشناسی ارشده و حقوقش هم در همون حده. بسته به اضافه کار ، سختی کارش و منطقه ای که داره طرحش رو میگذرونه به حقوق پایه ش اضافه میشه.)

f.kh

New member
من بهمن 91فارغ التحصيل شدم تا كارهاي اداريشو انجام دادم نيمه هاي اسفند بود اومدم طرح الانم يكسال ودو ماه طرح ميام ده ماه مونده از طرحم

خیلی خوبه عمرتون مثل من حروم نشد یکسال و نیمه پشت طرحم :(

محسن ن ک

New member
حقوق حدود 1 میلیون...سختی کار هم در نظر بگیریم 1100...بیمارستانا سختیه کار میخورن باقی جاها ن...

Haydi

New member

نه..منم که بیمارستان نیستم سختی کار میگیرم:4d564ad6:

Haydi

New member

خب من طرحمو دارم تو درمانگاه میگذرونم
تو نامه ابلاغم که میزان حقوقو نوشته، مبلغیم برای سختی کار در نظر گرفتن..

sina98

New member
1200 حقوق میگیرین دیگه غر زدنتون چیه؟؟؟
همچین میگن باید بریم طرح انگار مثلا چی هست حالا

sina98

New member
این درست نیست که ادم هر جا شد اظهار نظر کنه
هر دانشگاه و بیمارستان حقوق اینترنی فرق داره
خود منم میدونم اینترنی چیه نمیخواد یاد من بدید
در ضمن یه رزیدنت هم ماهی 500 - 600 حقوق میگیره
در پاسخ به اون دوستي كه تعجب كرده بايد بگم يك اينترن هيچوقت 500نميگيره چون برادرم اينترنه وماهي280هزاره واينو يادتون باشه اينترني يك دوره از دوران دانشجويشونه مثل كار آموزي

f.kh

New member
1200 حقوق میگیرین دیگه غر زدنتون چیه؟؟؟
همچین میگن باید بریم طرح انگار مثلا چی هست حالا

حالا شما خودتو ناراحت نکن ایشالا قسمت شما هم میشه ...
فقط پشت طرح موندنو و پارتی بازیاش آدمو اذیت میکنه !!

بالا