░░░░░██ کم بودن ظرفیت پیام خصوصی - شکلک های خیلی کم و کم کاربرد - استایل قدیم ██░░░░░

eeeeeeehsan

New member
ادمیـن گرامی، مدیـریت محترم سایـت، جنـاب آقای دکتـر سلام

وقتتـــون بخیـر

از اونجایی که پیغام خصوصی جواب نمیـدین من صحبتام رو خدمت شما و همکارانتون اینجـا میگم، امیدوارم که مفید واقع بشه؛
بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب، سایت علوم پزشکی واقعن یه سایت فعال، خوب و قوی ایه که اینهمه کاربر و اینهمه بازدید داره، و من واقعن لذت میبرم به این سایت سر میزنم و از امکاناتش استفاده می کنم، ولی چندتا مشکل تو این دوسال باهاش برخورد داشتم که امیدوارم از بیانش ناراحت نشید و انتقادم سازنده باشه؛

1 اینکه ظرفیـت پیغام خصوصی کاربران خیلی کمه، ظرفیت پوشه های اضافی که درست می کنیم، صندوق دریافت و موارد ارسال شده همش روی هم 50 تا واقعن کمه و با یه چشم بهم زدن پر میشه. شما این معضل رو ندارید، خواهشن بدونیـد کاربرای سایتـون چی میکشن!! اکثر سایت ها ظرفیتشون 500 تاست. اسم نمیبرم ولی یه سایت هم سراغ دارم ظرفیتش 5000تاست، آدم میمونه چطور پرش کنه!!

2 اینکه شکلک بیانگر حال و احوال پیغام دهنده یک پست هست، ولی اینکه شکلک های خوب و کاربردی سایت تعدادشون به انگشتان دست هم نمیرسه علت اینه که بچه ها با گرمی و نشاط تو مباحث شرکت نمی کنن و زیاد پست نمیذارن، من خواهشمندم به این موضوع رسیدگی کنیـد و شکلکهای قدیمی و کم کاربرد رو حذف و شکلک های جدید جایگزین کنید که لذت صحبت در انجمن ها بین کاربران بیشتر بشه. توی این مورد هم اگر نیاز به کمکی بود من حاضرم شکل های خیلی خوبی رو بهتون بدم که جایگزین اونایی کنید که استفاده نمیشن.

3 اینکه سایت داره همچنان از اسکریپت قدیمی انجمن ها استفاده می کنه، واسه کاربرا واقعن سخت و وقت گیره که یه تاپیک رو بدون نقص و خیلی زیبا باز کنن، مثلاً عکس و شکلک روی هم توی یه پست نمیشه بیشتر از 4تا گذاشت، واقعن این محدودیت واسه چیه؟!... یا میخوان پستی رو بدن یه خطش رو درشت کنن یه خطش رو ریز، رنگهای متفاوت استفاده کنن و ... باید دستورها رو توی هم توی هم ادیت کنن، آخرش هم خوب از آب درنمیـاد، بعدم اینکه رفرش خودکار غیر فعاله، اگه فعال بشه خیلی عالی میشه.
این یکی از مشکلات بزرگه سایته، خواهشن اگه هزینه ای هم داره درخواست بودجه کنید و این مشکل رو برطرف کنید. بدون شک وقتی استایل سایت زیباتر و کارآمدتر و کار باهاش راحتتر باشه بازدید ازش بیشتر میشه و کاربرایی هم که هستن باز هم به سایت سر خواهند زد.

قصد جسارت نداشتم، خودتون آگاه هستید و میدونید چیکار کنید، فقط گفتم بعضی مسائل ممکنه از دیدتون پنهون مونده باشه که با بیانش کمکی در رفع این مشکلات کرده باشم.

پیشاپیش ممنون از لطفتون :rose:

آخرین ویرایش:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درود
طبق درخواست شما و سایر دوستان ظرفیت پیام خصوصی هر کاربر رو به 100 تا افزایش دادم
در مورد استایل انجمن هم یه تمپلیت نصب کردیم ولی تو همه ی مرورگرها و موبایل خوب جواب نداد. دوباره سعی می کنم یه تمپلیت دیگه به سایت اضافه کنیم
رفرش اتوماتیک باعث میشه صفحات فروم تبدیل به باکس چت بشه و بار علمی صفحات رو کم می کنه
شکلک هایی که فکر می کنی به در اینجا می خوره رو برام پ خ بفرست
ممنون بخاطر پیشنهادات ارزشمندت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

eeeeeeehsan

New member
درود
طبق درخواست شما و سایر دوستان ظرفیت پیام خصوصی هر کاربر رو به 100 تا افزایش دادم
در مورد استایل انجمن هم یه تمپلیت نصب کردیم ولی تو همه ی مرورگرها و موبایل خوب جواب نداد. دوباره سعی می کنم یه تمپلیت دیگه به سایت اضافه کنیم
رفرش اتوماتیک باعث میشه صفحات فروم تبدیل به باکس چت بشه و بار علمی صفحات رو کم می کنه
شکلک هایی که فکر می کنی به در اینجا می خوره رو برام پ خ بفرست
ممنون بخاطر پیشنهادات ارزشمندت

ممنـون از پیگیری و پاسخگوییـتون.

در اولین فرصت براتون میفرستم.

marzi ba

Well-known member
سلام جناب ادمین

متاسفانه توی اون تاپیک که گفتین نظرمون رو درباره رنگ بگیم من نتونستم پست بزارم و نمی دونم چرا خو خودتون گفتین نظر بدبد:dadad4:
ممنون بابت تغییرات و همچنین تغییر رنگهای ارغوانی و ابی از همشون بهتره (مخصوصا رنگ ابی چون شبیه استایل قبلی انجمنه)
بابت افزایش دادن ظرفیت پیغام خصوصی هم بسیار ممنون

جناب ادمین من هم با نظر مکسین موافقم اگه ممکنه استایل قبلی انجمن هم باشه
حو شاید ما عادت به تغییر نداریم و سخت به تغییرات عادت می کنیم
در هر صورت ما به نظر شما احترام میزاریم:riz304:

آخرین ویرایش:

vatson

New member
تو استایل جدید برای من اخرین ارسال های انجمن رو نشون نمیده!!! ممنون میشیم که استایل قدیمی رو هم بذارین.

yara

New member
ادمین جان .............لطفا استایل قدیمی باشه.........

100 پیام خصوصی عالیه ..مرسی

ادمین جان این دوتا شکلک محبوب من هستند عوضشون نکن:tsimuzpzwoap1t9y3o7:dadad4::4d564ad6:....با بقیه کاری ندارم ..دوس داشتی عوضشون کن:riz304:

1. صفحه کاربرای انلاین دیر رفرش میشه

2. لایک هام نمیگیره.......................

3. عنوان تاپیک ها خیلی کوچیکه

4. قسمت سرچ گوگل کار نمیده ......

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
استایل جدید به نظر من قشنـگه، تعداد کمی از سایتای ایرانی اینطور استایلی رو دارن، ولی خب اینکه بعضی ها عادت ندارن زمان میبره تا عادت کرد. اگه استایل قبلی هم اضافه بشه تا هرکس بتونه انتخاب کنه این خوب میشه.

فقط کاش میشد تعداد عکس توی هر صفحه رو افزایش داد، 4تا خیلی کمه.

bioshimi93

New member
سلام جناب ادمین
خیلی زحمت کشیدین دستتون دردنکنه ولی با این استایل جدید و رنگهای جدید من حس می کنم اینجا غریبه ام و یه سایت مثل بقیه سایتهاست اصلا دلم میگیره اگه میشه لطفا استایل انجمن همون قبلی باشه به نظرم قبلا زیباتر بود و با همه انجمنهای دیگه فرق داشت واسه من
الان دیگه حس می کنم اینجا اون انجمن نیست:dadad4:
در مورد شکلک ها هم به نظر من همین شکلکها خوبن لطفا تغییرشون ندین تو انجمن های دیگه دیدم شکلک هاشون زیاده ولی شکلکای ما خیلی قشنگ تر و بهتره :painting:

N@RVIN

Well-known member
استایل جدید زیادم بد نیست اما نوشته ها خیلی کوچیک دیده میشن..رنگ آنلاینم خیلی کم رنگه..آواتارمونم کوچیک دیده میشه... اما مثلا به نظر من تعداد لایک و اینا نباید تو درجه ی کاربرا تاثیر بذاره اینطوری اینجا با بعضی جاهای دیگه چه فرقی داره که مردم برا لایک خودکشی کنن البته این نظر منه هااا....مهم اینکه چه اطلاعاتی داد میشه به نظر منکه نباید تعدد پست یا لایک اهمیت داشته باشه اینطوری به مسابقه تبدیل میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: am-ml

sanaz alizadeh

New member
منم با استایل قبلی بیشتر موافقم.....فقط یه چیزی نمیدونم دوستان اشاره کردن یا نه....تو قسمت اواتارمون نوشته بود رشتمونو مقطع تحصیلی ایطوری خیلی عالی بود مشخص بود هم رشته ایمه یا نه کارشناسیه ارشده دکتره ..تا اینکه برم تو پروفایلشو پیدا کنم.....

بالا