◄◄◄ Q T r a n s l a t e ✍ سریعتـرین دیکشنـری فقـط با یـک کلیـک (حتماً نصب کنیدヅ) ►►►

eeeeeeehsan

New member
QTranslate

بچه ها این برنامه رو نصب کنید، همش 500 کیلوبایته حجمش.

رو ویندوز هرکجـا هر کلمه رو که رنگی میکنید یه آیکون کوچولو بالاش باز میشه میتونید همونجا آنی معنیش رو بدست بیارید،
معنیش رو هم از گوگل ترنزلیت، دیکشنری مایکروسافت، بیـبیلون و ... میده. البتـه بدیـهیه که حتماً باید به اینتـرنت وصل باشید.

لینک دانلـود نسخه 5.1.0: کلیک کنید
لینک دانلود کمکی: کلیک کنید

لینک دانلود نسخه 5.4.1.1: کلیک کنید

آموزش:

tttttt.jpg

در آخر می تونید تنظیمات رو به این صورت تیک بزنید.

2015-02-17_23-13-10.png

قابل توجه دوستان

ارورهایی موقع کار با برنامه ممکنه متوجه اون بشید این دوتا هست:
No data returned : مشکل به احتمال زیاد از اینترنت شماست، یا قطع و وصل میشه یا سرعتتون خیلی پایینه. درصورت مواجه شدن با این پیغام دوباره تلاش کنید، اگر بازم این ارور دریافت کردید یا سرور اون دیکشنری مشکل داره یا اون دیکشنری اون لغت مورد نظر رو نداره. ولی معمولاً گوگل و مایکروسافت و بیبیلون ترجمه های شما رو میدن بهتون.
Service doesn't support source language : مشکل از برنامست، یه بار دیگه تلاش کنید یا یه لغت ساده رو تست کنید بعد اون متن یا لغت مورد نظرتون رو ترجمه کنید. ولی اگر بازم تلاش کردید و با این ارور مواجه شدید اون دیکشنری این لغت رو نداره.

برنامه فعلن نسخه های اولیش هست و ورژن به ورژنی که میاد مشکلاتش برطرف میشه و من حتماً تست می کنم و لینک دانلود رو آپدیت می کنم
.

فقط بچه ها توجه داشته باشید این برنامه شارژ اینترنت خیلی کم مصرف می کنه، و همچنین اصلن مشکل امنیتی نداره، پس با خیال راحت استفاده کنید.

و همچنین این برنامه فقط رو ویندوز نصب میشه و نسخه موبایلش هنـوز نیومده،
خیلی کارآمده و کار باهاش بسیـار شیـرین و سادست.
طبق آموزشی که آماده کردم انشالا.. کسی مشکلی نخواهد داشت ولی خب اگه راهنمایی بیشتری خواستیـن بگین من بیشتـر راهنماییـتون کنم.

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
ممنون اما من از طرز کارش بعد نصب سر درنمیارم خو:21:

eeeeeeehsan

New member

N@RVIN

Well-known member
ببینید وقتی نصب می کنید هیچ اتفاقی نمیافته، فقط یه دونه پنجره باز میشه. نصب برنامه 3 ثانیه بیشتر طول نمیکشه هاا!! شما مشکلتون نصبه یا اجراست؟

والا مراحل نصبو درست انجام دادم زودم نصب شد بعد یه مستطیل باز شد زیرشم اسم google , babylon اینارو نوشته فک کنم اجراشو بلد نیستم اشکال نداره یاد میگیرم

ممنونم:rose:

eeeeeeehsan

New member
والا مراحل نصبو درست انجام دادم زودم نصب شد بعد یه مستطیل باز شد زیرشم اسم google , babylon اینارو نوشته فک کنم اجراشو بلد نیستم اشکال نداره یاد میگیرم

ممنونم:rose:

درسته، اون متسطیل رو ببندینش و طبق آموزش 5 تا مورد رو انجام بدین. اگرم میخواستین کلمه ای رو وارد کنید برنامه رو باز کنید و تو اون کادر اسم کلمه رو بنویسید و اینتر کنید. همینطور که میگین یخورده که باهاش کار کردید یاد میگیرید.

مرسی الان نصب کردم
اما این ارور رو میده وقتی متن میدم

No data returned.

اینترنتتون قطعه یا سرعتش خیلی پایینه. ممکن هم هست گه گاهی مابقی دیکشنری هاش اون کلمه مورد نظر شما رو ترجمه نکنه ولی همیشه google translate , bing , microsoft , babylon همه کلمات رو دارن.

نوتر

New member
والا منم نصب کردم
واسه من اصلا هیچ نمیاره کلا. یعنی رنگی میکنم کلمه رو!! کم مونده بگه خب حالا که چی:riz481:

دستت درد نکنه ولی نشد

eeeeeeehsan

New member
والا منم نصب کردم
واسه من اصلا هیچ نمیاره کلا. یعنی رنگی میکنم کلمه رو!! کم مونده بگه خب حالا که چی:riz481:

دستت درد نکنه ولی نشد

دکتـر آموزش رو دقیق بخـون میشه فدات شم :smilies-azardl (113

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

bioshimi@

Well-known member
همه جا خوبه حتی دو ساعته داره کل متن پی دی اف رو واسم میخونه :smilies-azardl (181ولی ترجمه مینویسه no data

آخرین ویرایش:

ReZa76

New member
سلام

از eeeeeeehsan عزیز تشکر دارم :riz304::riz304::riz304:

دوستـــــان عزیزی ک از این بـرنامه استفاده می کنند مواظب باشند!!

حجم کم و وصل شدن ب اینترنت ....

بـــــازم تشکر دارم از eeeeeeehsan

eeeeeeehsan

New member
همه جا خوبه حتی دو ساعته داره کل متن پی دی اف رو واسم میخونه :smilies-azardl (181ولی ترجمه مینویسه no data

من با اینکه سرعت اینترنتم افتضاحه ولی بازم واسم ترجمه میکنه، ملاحظه کنید:

342432.png

الآن دارم آموزشش رو درست می کنم، شما فردا سر بزنید مشکلاتتون برطرف میشه انشلا...

eeeeeeehsan

New member
سلام

از eeeeeeehsan عزیز تشکر دارم

دوستـــــان عزیزی ک از این بـرنامه استفاده می کنند مواظب باشند!!

حجم کم و وصل شدن ب اینترنت ....

بـــــازم تشکر دارم از eeeeeeehsan

خواهش میکنم.

ای بابا!! :(40):
باور کنید این برنامه خیلی کم اینترنت میخوره. ولی خب بچه ها پولدارن ماشالا..، پولدار هم نباشن جیبشون کفاف این یه ذره ترافیک رو میده :riz304:

Haydi

New member
لینک اولی که گذاشتید اصلا دانلودو شروع نمیکنه:21:
لینک دومتونم ویروسیه:ph34r-smiley:
اما لینک سوم خوب بود و سریع دانلود شد..
ممنون خیلی برنامه جالبیه..:rose:فقط یه نمور آدمو تنبل میکنه دیگه
:riz277:

ReZa76

New member
عزیز دل

منظورم ک ترافیک نتـــــــــــ نبود!

امنیتــــــــــــــــــ ...