راهنمای انتخاب محل تحصیل " کارشناسی ارشد ویرولوژی "

ROJO

New member
سلام ب همه ی دوستان

هدف از این تاپیک این هستش ک ی ارزیابی بعمل بیاد از وضعیت شهرهایی ک برای ارشد این رشته وجود داره، تا دوستان کنکوری بتونن انتخاب های بهتر و سنجیده تری داشته باشن

اطلاعات میتواند حاوی وضعیت اموزش، ارائه ی خوابگاه و ... باشد.

اگر دانشجو در این شهرها هستید و یا اگر دوست نزدیکی دارید و میتونید اطلاعات مفیدی برای سایرین ب اشتراک بگذارید، صمیمانه از شما تقاضای همکاری دارم.

پیشاپیش از همه ی عزیزان سپاسگزارم، ب امید موفقیت همه ی شما

لیست شهرها بر اساس کنکور سال 92-93

Screenshot_2014-04-30-16-26-12.jpg

Rahai

New member
سلام
دانشجوی تربیت مدرسم
خوابگاه داره.امکانات خوابگاه بستگی داره که توی کدوم خوابگاهش بیفتید.اساتید فوق عالی داره. امکانات ازمایشگاهیش خوب نیست. بیشتر روی زمینه های مولکولی کار میکنه.بیمارستان از خودش نداره.معلوم نیست وزارت بهداشتید یا علوم البته میگن جزو وزارت بهداشتیم!!!!!!!!! در کل خوبه خداروشکر.خیلی هم خداروشکر. اما بنظر من اگه برید وزارت بهداشت شاید وضع بهتری داشته باشید.موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام
دانشجوی تربیت مدرسم
خوابگاه داره.امکانات خوابگاه بستگی داره که توی کدوم خوابگاهش بیفتید.اساتید فوق عالی داره. امکانات ازمایشگاهیش خوب نیست. بیشتر روی زمینه های مولکولی کار میکنه.بیمارستان از خودش نداره.معلوم نیست وزارت بهداشتید یا علوم البته میگن جزو وزارت بهداشتیم!!!!!!!!! در کل خوبه خداروشکر.خیلی هم خداروشکر. اما بنظر من اگه برید وزارت بهداشت شاید وضع بهتری داشته باشید.موفق باشید

Tarsa

New member
مدرسو که دوستم گفت اما رازی هم من شنیدم خوابگاه وامکانات رفاهیش خوبه فقط دقت کنید که دانشگاه فقط مقطع ارشد داره ولی احتمالا درحوزه کاری خودشون جذب میکنن.من دانشجوشو دیدم راضی بود

ROJO

New member

کرج

مدرسو که دوستم گفت اما رازی هم من شنیدم خوابگاه وامکانات رفاهیش خوبه فقط دقت کنید که دانشگاه فقط مقطع ارشد داره ولی احتمالا درحوزه کاری خودشون جذب میکنن.من دانشجوشو دیدم راضی بود

ترسا جون من شنیدم اصلا خوابگاه نداره! و اینکه خیلی هم مهمه براشون بحث پوشش و اینجور مسائل:dadad4: و یچیزای دیگه هم شنیدم ک نمیشه گفت
ولی خودم احتمالا انتخاب اول دومم میزارم فردا باز زمان ویرایشه کمی مرددم

Hamidvet

New member
کرج

ترسا جون من شنیدم اصلا خوابگاه نداره! و اینکه خیلی هم مهمه براشون بحث پوشش و اینجور مسائل:dadad4: و یچیزای دیگه هم شنیدم ک نمیشه گفت
ولی خودم احتمالا انتخاب اول دومم میزارم فردا باز زمان ویرایشه کمی مرددم

والا من واسه مصاحبه دکترا همین خرداد رفته بودم تربیت مدرس و تا جائی که چشام میدید، همچین گیریم نداده بودن به پوشش و تیپ دخترا و پسرا مثل جاهای دیگه بود و خیلی عادی! :ph34r-smiley:

این حرفائی که راجع به مدرس میزنند همه کشکه، تا خودتون نبینید نمیفهمید! ... بحث تجهیزات و امکاناتش جداست که من اطلاعاتی ازش ندارم. :rolleyessmileyanim:

ROJO

New member
والا من واسه مصاحبه دکترا همین خرداد رفته بودم تربیت مدرس و تا جائی که چشام میدید، همچین گیریم نداده بودن به پوشش و تیپ دخترا و پسرا مثل جاهای دیگه بود و خیلی عادی! :ph34r-smiley:

این حرفائی که راجع به مدرس میزنند همه کشکه، تا خودتون نبینید نمیفهمید! ... بحث تجهیزات و امکاناتش جداست که من اطلاعاتی ازش ندارم. :rolleyessmileyanim:

حمید منظورم رازی بود.چون ی موسس.ه ی سرم سازیه میگن این مسائل مهمه براشون ، بحث امنیتیو ازین حرفا:mad_majidonline:

Tarsa

New member
من دیگه بحث گیردادنشو خبرندارم ولی خب حتما محیط رسمی وبسته تری بایدداشته باشه

love virology

New member
رازی بعد پاستور بهترین جای تحقیقاتی برای رشته های مثل ویروس و باکتری از لحاظ کارررررررررری تضمینی و ویروس کاربردی یاد میگیری اگر میخای ادامه تحصیل بری خارج رازی نزن ولی اگر ایران هستی و میمونیو از این لحاظ رازی بهتررررررینه

ROJO

New member
راضیه رو میزدی؟؟ راضیه کیه؟؟! ........ :riz481::riz481:
کاشف الکل :motat:
رازی بعد پاستور بهترین جای تحقیقاتی برای رشته های مثل ویروس و باکتری از لحاظ کارررررررررری تضمینی و ویروس کاربردی یاد میگیری اگر میخای ادامه تحصیل بری خارج رازی نزن ولی اگر ایران هستی و میمونیو از این لحاظ رازی بهتررررررینه
اره منم همینو شنیدم میگن با سواد بالا تموم میکنی مهارت پیدا میکنی تو تکنیکا ولی برای قبولیه دکترای همینجا چطور?چون دانشگاه نیست بالاخره..

love virology

New member
دکترا خودش میری یا پاستور دیگه از این بهتررررررررررر نمیشه / بعدش دکترا اول ازمون بعد زبان بعد مقاله امثال این شما داشته باشی و قوی باشی قبووولی ولی شما رازی باشی احتمالش هست دوباره رازی یا پاستور بیاری بستگی به خودت داره و کارت

ROJO

New member
دکترا خودش میری یا پاستور دیگه از این بهتررررررررررر نمیشه / بعدش دکترا اول ازمون بعد زبان بعد مقاله امثال این شما داشته باشی و قوی باشی قبووولی ولی شما رازی باشی احتمالش هست دوباره رازی یا پاستور بیاری بستگی به خودت داره و کارت

اخه دکترا ی ویروس فقط دانشگاه تهران و اهواز ه طبق دفترچه

love virology

New member
دکترا نداره ویروس متاسفانه ولی پاستور بیوتک و میکروب داره دکترا

بالا